Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witaj,

Aby ktoś kliknął u Ciebie, musisz dodać stronę na którą mają być kierowane kliknięcia ("Moje strony Plus", "Moje strony Lubię" w zależności od rodzaju kliknięcia jakie chcesz uzyskać), a następnie przydzielić punkty do strony. Punkty przydzielone do strony natychmiast odejmą się od Twojej ogólnej puli punktów i będą widnieć przy odpowiedniej stronie "Plus" lub "Lubię" w "Moje strony (...)". Jeżeli przydzieliłeś co najmniej 10 punktów, to strona będzie uczestniczyć w losowaniu. Po każdym kliknięciu, ilość punktów przydzielonych do strony zmniejszy się o 10, bo tyle kosztuje kliknięcie.

Obecnie w trakcie doby Użytkownicy klikają średnio co ok. 2,9 sekundy. Oczywiście, w godzinach szczytu jest to 3 razy na sekundę, a poza godzinami szczytu raz na 10 sekund, ale na kliknięcie nie trzeba czekać.

Pamiętaj o prawidłowym dodaniu adresu do Lubię lub Plus. System nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie zdobytych lub zakupionych punktów w niewłaściwy sposób (czyli np. literówkę w adresie). Jeżeli masz wątpliwości, skontaktuj się z supportem.

Miłego korzystania z systemu!

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa "Zbieranie punktów Lubie" w przeglądarce IE 9.0.8112

1) Loguje się na FacePlus

2) w drugiej zakładce loguje się na facebooku

3) przechodzę do zbierania punktów lubie, potwierdzam ze jestem zalogowany

4) klikam "Lubie to", przycisk zmienia kolor, wyskakuje okienko do wpisania komentarza i.... nic.

nie przeładowuje się, nie zapisuje, nie nalicza punktów.

Przeglądarka IE 9.0 Win7 64bit

PS.

W FF działa OK

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

W miarę możliwości, podaj proszę przez formularz kontaktowy supportu następujące dane (wklejam z szablonu):

- które klikanie nie działa (google/facebook) -> wiemy

- konkretną wersję przeglądarki -> wiemy

- zainstalowane dodatki / pluginy (+ew. screen, jak by nie było do końca wiadomo co się "samo zainstalowało")

- system operacyjny

- parametry łącza internetowego

- godzinę wystąpienia błędu / błąd ciągły

- sprawdzić, czy konto google / facebook nie jest zablokowane lub nie jest autoryzowane

- informację, czy na tym samym koncie google / facebook, na innej przeglądarce działa

Na tych przeglądarkach i systemach nam działa:

pulpit.png

(screen pulpitu jednego z programistów)

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad Freespin - :), o, zrobili nowy rodzaj warninga ;), jeżeli jest to kłopotliwe, to zrobimy dla Ciebie mirror z innej domeny (iframe, 301, etc.). Po 2-3 miesiącach, analizując każdą możliwą opcję i kojarząc fakty, dowiedzieliśmy się, że kiedyś istniał w sieci trojan o nazwie takiej samej jak nasz serwis, sprawa była głośna i b. kłopotliwa. Pech chciał, że rok po zamknięciu serwisu, nie wiedząc o pierwszym wymyśliliśmy coś o niemal takiej samej nazwie (ilość sylab jest ograniczona) i okazało się że moderacja FB była prawdopodobnie na tamten projekt bardzo, bardzo wyczulona. Jest to obecnie najbardziej prawdopodobna hipoteza blokady, w szczególności że inne serwisy - zachodnie i duże - nastawione na klasyczny, nachalny spam, przy którym jesteśmy aniołkami, mają swoje fanpage i nie są blokowane. Dlatego też - z przykrością bo z przykrością - przed wejściem na resztę rynków, będzie nas czekał rebranding. Mam nadzieję że na lepszy. :-)

Rzezniczek - ale w FF działa i w systemie i w FB? W naszym monitoringu nie mamy żadnych niepokojących ruchów. Jeżeli sprawa nie ma charakteru globalnego, muszę po prostu tymczasowo poprosić Was o klikanie z FF. Pisałem dzisiaj od wczesnej nocy kilka briefów nowych funkcjonalności (z 8 godzin same briefy), tak że mamy zawalony timeline do lutego włącznie, ale jestem przekonany że nowe opcje bardzo Wam się spodobają. Jak skończymy ostatnią, to będzie miazga. :-)

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nie działa na IE - ta sama wersja co u tomaroc. Co ciekawe można klikać w googleplus i je zlicza (i system fp i do google+), a lajki niby klika i są zaliczane jednak system nie dodaje punktów. Dodam, że działam na Win Vista.

Internety robie! Jeśli Ty też to sprawdź nowy SAX.PL - tani hosting www. Kod rabatowy dający 50% zniżki to: [sAX2014].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś pomysł jak sprawdzić dlaczego nie działa klikanie w Lajki? Jakiś ban czy coś trzeba odblokować na Facebooku? Działał normalnie, konto zweryfikowane i nagle nie działa. Na Facebooku działa normalnie i zlicza Lajki. Na stronach www też zlicza Lajki w systemie wymiany Lajków nie działa. Pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzimy, możliwe że jakaś literówka w Ajaxie. Ciągle wypuszczają te nowe wersje przeglądarek, dorzucą w wersji po piątej kropce nowy numerek, a połowa się sypie - jedna, wieczna szarpanina. :D

Rzezniczek - bo nie odpowiedziałeś na moje pytanie; czy na FF Ci działają prawidłowo Like?

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyżej napisałem, że dla FF też nie działa. Problem zaobserwowałem z miesiąc temu i do teraz nie działa.

Objaw:

1) Klikam - przycisk aktywny

2) Dodaje cyferkę do chmurki i zaraz potem zdejmuje cyferkę z chmurki - taka cofka

O.K.

Sprawdziłem dokładniej. Jak wyskakują te aktywne przyciski Lajków to co piąty zlicza.

Czyli to raczej nie z moim kontem coś nie tak. Podejrzewam, że tamte strony co nie zlicza albo bana dostały albo już kiedyś w nie kliknąłem. Tylko dlaczego wyskakują mi jako aktywne do klikania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności