Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Rzezniczek - nie zrozumieliśmy się ;-), po prostu klikaj z innego konta (np. założone na kochankę ;)), podepniemy Ci je w FacePlusie.

Mamoczy - dziękuję za zgłoszenie; kodowania urli (jak przypatrzycie się jak to robi Facebook i Google, podpowiem że... inaczej) są dość zwariowane. Przyjrzymy się temu jeszcze raz.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, o co chodzi?

Logujemy się na swoje konto (nazwa@facebook.com) na FacePlus- jednocześnie na tym samym koncie jesteśmy zalogowani na FB, chcemy zdobywać punkty like z FB, a system każe się nam zalogować jako konto FanPage, którego nawet nie zakładaliśmy.

Zaloguj się na konto https://www.facebook.com/nazwaFanPage'a! Kliknij tutaj, przeloguj się i wróć do nas z powrotem!

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że dość sporo osób nie zrozumiało i na stronie Moje Ustawienia pod "Adres profilu Facebook" wpisało adres swojego fanpage, zamiast adres swojego profilu osobistego, z którego klikają. Fanpage nie mogą klikać innym "like", to jest jedno z założeń Facebooka. Jeżeli ktoś omyłkowo wpisał adres Fanpage zamiast swojego profilu osobistego, może to zmienić piszą na mail supportu.

Wszystkiego co dobre w Nowym Roku! :-)

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko widzisz, problem jest taki, że my w ustawieniach nic nie zmienialiśmy. Na początku grudnia albo jeszcze w listopadzie z konta były klikane lajki - i nie było żadnych kłopotów, logowaliśmy się adresem z facebooka i wszystko grało, a jeśli system kazał się nam przelogować, to wskazywał adres e-mail z FB a nie link do FP (którego nawet nie prowadzimy co ciekawe ;). Od tamtej pory nie logowaliśmy się nawet na konto, bo nie było takiej potrzeby. Dopiero dzisiaj po zalogowaniu i próbie "lajknięcia" pojawił się taki komunikat.

Fanpage nie mogą klikać innym "like", to jest jedno z założeń Facebooka.

Logując się na firmowego FanPage'a możemy polubić innego FP.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko widzisz, problem jest taki, że my w ustawieniach nic nie zmienialiśmy. Na początku grudnia albo jeszcze w listopadzie z konta były klikane lajki - i nie było żadnych kłopotów, logowaliśmy się adresem z facebooka i wszystko grało, a jeśli system kazał się nam przelogować, to wskazywał adres e-mail z FB a nie link do FP (którego nawet nie prowadzimy co ciekawe :unsure:. Od tamtej pory nie logowaliśmy się nawet na konto, bo nie było takiej potrzeby. Dopiero dzisiaj po zalogowaniu i próbie "lajknięcia" pojawił się taki komunikat.
Fanpage nie mogą klikać innym "like", to jest jedno z założeń Facebooka.

Logując się na firmowego FanPage'a możemy polubić innego FP.

Ok jedna rzecz:

"Zaloguj się na konto https://www.facebook.com/nazwaFanPage'a! Kliknij tutaj, przeloguj się i wróć do nas z powrotem!"

Tam wklejany jest adres profilu facebook z ustawień konta faceplus, a my jakiś czas temu zmieniliśmy wymagania odnośnie FB, zamiast email @facebook.com, po prostu podaje się adres profilu. Jeżeli podaliście tam inny adres niż profilowy to po prostu podaliście zły adres i tyle i trzeba to zmienić. W ustawieniach wyraźnie piszemy: "Adres profilu Facebook:" <input />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja bardzo proszę czytać ze zrozumieniem:

1. Adres FP tyczy się tej strony, której nawet nie prowadzimy, nie byłoby więc nawet powodu, żeby ją w ogóle gdziekolwiek wpisywać w ustawienia.

2. Napiszę może wyraźniej, bo chyba się nie rozumiemy - żadne ustawienia konta od chwili jego założenia nie były zmieniane. Konto na faceplus założyliśmy na adres nazwa@facebook.com kilka dni po ogłoszeniu startu projektu - więc kilka miesięcy temu i od tamtego momentu do dzisiaj wszystko normalnie działało.

3. W listopadzie/grudniu logowaliśmy się na konto jak zawsze za pomocą adresu nazwa@facebook.com i wszystko było w porządku.

4. Dzisiaj logujemy się na konto za pomocą adresu nazwa@facebook.com i przy próbie klikania w lajki pojawia się komunikat, aby przelogować się na konto fanpejdża (którego nie prowadzimy i do którego nie mamy dostępu, ba - który nie istnieje/jest nieaktywny). Ponownie powtórzę - żadne ustawienia nie były zmieniane (co więcej - przez długi czas nie logowaliśmy się na konto, więc nawet nie było możliwości, aby cokolwiek zmieniać).

Wygląda więc na to, że system automatycznie przypisał/pozmieniał dane - niestety nie mogę określić dokładnie kiedy (czy w czasie owej "zmiany" wymagań czy w innym momencie). Wysłaliśmy zresztą w tej sprawie ticket przez dział kontakt - możecie dokładnie sprawdzić logi i czynności wykonywane na naszym koncie.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanpage nie mogą klikać innym "like", to jest jedno z założeń Facebooka.

Logując się na firmowego FanPage'a możemy polubić innego FP.

Jesteś pewien? Zaloguj się na Fanpage korzystając jako strona, wejdź na stronę zbierania punktów Lubię w FacePlusie (lub na jakąkolwiek stronę w sieci, na której jest przycisk Like) i zobacz czy pojawi Ci się przycisk Lubię. ;-) (oczywiście nie pojawi się Lubię, ale pojawi się Twoja miniaturka profilu osobistego, pod który jest podpięta strona z której korzystasz).

Sprawdziłem ustawienia Twojego konta i po prostu jest w nim podany jakiś profil. Nie jestem w stanie sprawdzić kiedy został on dodany, ale wierz mi, na prawdę, u nas w teamie nie siedzi złośliwy chochlik który po godzinach jak szef nie patrzy zmienia ludziom adresy na kontach :), stąd musiałeś kiedyś nieopatrznie to zmienić. Jak widzisz, możesz swobodnie zalogować się na swoje konto z którego klikasz (nie to które masz podane w profilu, tylko to właściwe z którego klikasz od wielu, wielu dni) i fakt że jest tam wpisane coś innego, nie wpływa w żadnym stopniu na Twoją możliwość klikania. Jeżeli chcesz to naprostować i zmienić na adres właściwy, wystarczy jeden ticket do supportu: "profil jest omyłkowo ustawiony na ..., proszę o zmianę na prawidłowy: ...", a sprawa będzie od ręki załatwiona, w jakieś 30 sekund od chwili gdy to przeczytamy. :-)

Życzę wszystkim miłego korzystania z FacePlusa! :-)

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie napisałem, że takie lajki można zbierać przez Was system. Prowadzę firmowego fanpejdża i logując się na niego mogę bez problemu kliknąć lubię to na innym fanpejdżu (zarówno pod postami tam publikowanymi, zdjęciami czy linkami) jak i go polubić (wtedy na moim FP wyświetla się on w ulubionych). Dlatego proszę nie pisać, że nie jest to możliwe, bo jest :)

Uprzejmie proszę mi też nie wmawiać, że cokolwiek było z naszej strony zmieniane, bo nie było. Zwłaszcza że na drugim profilu osobistym (kolajczyk@facebook.com) jest identyczna sytuacja. Jak mówię - dysponujecie logami z serwera, możecie porównać nasze te adresy i czynności wykonywane na koncie i dokładnie sprawdzić, czy w ogóle były dokonywane jakieś zmiany w ustawieniach. Ba! Czy w ogóle ktoś logował się na konto w czasie kiedy:

jakiś czas temu zmieniliśmy wymagania odnośnie FB, zamiast email @facebook.com, po prostu podaje się adres profilu.
aby móc dokonać jakichkolwiek zmian.

Nie twierdzę, że macie chochlika - ale skoro taka sytuacja nie jest działaniem człowieka, to najwyraźniej spowodowała ją sama strona.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie napisałem, że takie lajki można zbierać przez Was system. Prowadzę firmowego fanpejdża i logując się na niego mogę bez problemu kliknąć lubię to na innym fanpejdżu (zarówno pod postami tam publikowanymi, zdjęciami czy linkami) jak i go polubić (wtedy na moim FP wyświetla się on w ulubionych). Dlatego proszę nie pisać, że nie jest to możliwe, bo jest ;)

Uprzejmie proszę mi też nie wmawiać, że cokolwiek było z naszej strony zmieniane, bo nie było. Zwłaszcza że na drugim profilu osobistym (kolajczyk@facebook.com) jest identyczna sytuacja. Jak mówię - dysponujecie logami z serwera, możecie porównać nasze te adresy i czynności wykonywane na koncie i dokładnie sprawdzić, czy w ogóle były dokonywane jakieś zmiany w ustawieniach. Ba! Czy w ogóle ktoś logował się na konto w czasie kiedy:

jakiś czas temu zmieniliśmy wymagania odnośnie FB, zamiast email @facebook.com, po prostu podaje się adres profilu.
aby móc dokonać jakichkolwiek zmian.

Nie twierdzę, że macie chochlika - ale skoro taka sytuacja nie jest działaniem człowieka, to najwyraźniej spowodowała ją sama strona.

Kontynuuje temat na PM. Masz dwa logowania z innych adresów IP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was bardzo serdecznie,

1) Wczoraj w nocy udostępniliśmy nową funkcjonalność, system prywatnych wiadomości pomiędzy Użytkownikami FacePlusa. Każdy z Was może napisać do drugiego Użytkownika bez najmniejszego problemu, odpowiedzieć, etc. Głębszy sens tej opcji zobaczycie za tydzień-dwa, kiedy portal uzyska dużo dodatkowych opcji, o których teraz jeszcze nie chcę pisać. Niech to będzie dla Was niespodzianką.

2) Jeżeli ktoś z Was, tak jak HardyTwardy, ma dużo kochanek ;-) i chciałby podpiąć je pod FacePlusa, jak ulał będzie do tego pasować funkcjonalność którą mamy już gotową, ale jest w ostatniej fazie testów i wprowadzimy ją najprawdopodobniej dzisiaj - kumulowanie punktów na zbiorczym koncie. Kumulacja działa tak, że na kontach z których klikacie wskazujecie jedno konto (główne) na którym gromadzicie punkty, a następnie poziomu konta głównego akceptujecie kumulowanie punktów z kont klikających. Od tego momentu, raz dziennie, na konto zbiorcze automatycznie przelewane będą wyklikane punkty. Mam nadzieję że uda nam się udostępnić Wam tą opcję dzisiaj.

Mam nadzieję że nowe opcje Wam się spodobają, życzę miłego korzystania z systemu! :-)

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności