Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję że nowe opcje Wam się spodobają, życzę miłego korzystania z systemu! :-)

A czy w nowej odsłonie można liczyć na jakiś przycisk "podziel dostępne punkty między wszystkie strony", albo chociaż taki mechanizm żeby raz wpisać wartość i zastosować ją do wszystkich wierszy. Skakanie tabulatorem podczas przydzielania punktów jak ktoś ma więcej stron jest strasznie męczące.

PS. Panel Google AdWords np. w ustalaniu stawki za kliknięcie reklamy ma wygodne rozwiązania... i tam chyba też dane zapisywane są ajaxem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Na pewno popracujemy nad wygodnym przydzielaniem punktów, w tym łatwiejszymi masowymi działaniami na stronach; jeszcze nie w tej sekundzie (po kumulacji punktów i PM-kach, będzie na przestrzeni tego miesiąca dużo pozytywnych zmian).

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy,

Przypomnę wszystkim, że działa to tak: aby kumulować punkty z (przykładowo) konta A i B na główne konto C, należy zalogować się na główne konto C i wysłać kontom A i B prośbę o przekazanie punktów na konto C. Następnie należy się zalogować kolejno na konta A i B, zaakceptować prośbę o kumulację i to wszystko. Prośbę można odrzucić i/lub zablokować możliwość kumulacji od określonego Użytkownika w przyszłości, jeżeli przypadkiem ktoś natrętnie próbowałby "wyłudzić" Wasze na bieżąco wyklikiwane punkty na swoje konto. :-)

Uwaga, proszę pamiętać, że:

- Punkty kumulowane są raz dziennie za pomocą automatycznego przelewu, czyli nie pojawiają się natychmiast, ale przez parę godzin "wiszą" przyporządkowywane do obecnego konta (gdybyśmy robili przelew co kliknięcie, to setki przelewów byłyby bardzo nieczytelne)

- Przelew z kumulacji nie jest objęty żadną prowizją

- W związku z powyższym, tej funkcji nie można stosować do omijania prowizji z przelewów przy sprzedawaniu punktów na konta Klientów; dopuszczamy wyłącznie przelewy na własne konta i proszę sztywno trzymać się tej zasady

- W przyszłości ta funkcja będzie dostępna wyłącznie pomiędzy własnymi kontami Active/Business (tzn. opłaconymi w trakcie grupowego zakupu abonamentu Active/Business dla kilku kont; miło mi przypomnieć że abonament za każde dodatkowe konto Użytkownika jest w cenie 24-30% ceny pierwszego abonamentu)

Serdeczne dzięki za to wszystko co wypisujecie na supporcie, nie powiem, dodaje skrzydeł. :-)

Pozdrawiam Was serdecznie! J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, albo ja tępak jestem albo...

1. chcę mieć wszystkie punkty na koncie A

2. loguję się na konto B i wysyłam prośbę wpisując adres email z konta A

3. loguję się na konto C i wysyłam prośbę wpisując adres email z konta A

...

4. loguję się na konto A i potwierdzam przelew z konta B -> Zaakceptuj-Zielony-Ptaszek:

i tutaj otrzymuję komunikat:

Czy na pewno chcesz zaakceptować automatyczne przesyłanie

WSZYSTKICH punktów na konto z adresem email konta B?

to gdzie tu logika?

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, albo ja tępak jestem albo...

1. chcę mieć wszystkie punkty na koncie A

2. loguję się na konto B i wysyłam prośbę wpisując adres email z konta A

3. loguję się na konto C i wysyłam prośbę wpisując adres email z konta A

...

4. loguję się na konto A i potwierdzam przelew z konta B -> Zaakceptuj-Zielony-Ptaszek:

i tutaj otrzymuję komunikat:

Czy na pewno chcesz zaakceptować automatyczne przesyłanie

WSZYSTKICH punktów na konto z adresem email konta B?

to gdzie tu logika?

Nie rozumiesz kierunku mechanizmu :( W Pomocy jest to opisane klarownie, iż prośby wysyłamy z kont głównych do satelit. W skrócie:

A - konto główne

B- konto satelita

Konto A wysyła prośbę do konta B o zostanie satelitą. Konto B loguje się i akceptuje prośbę. Od tej pory wszystkie wolne punkty z B idą do A

Taki mechanizm jest logiczni i bezpieczny z wielu, wielu powodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super.

Mechanizm (w skrócie) działa tak, że konto główne-zbiorcze prosi kogoś (konta-satelity), żeby konta-satelity ("klikacze") zgodziły się na przekazywanie na konto zbirocze bieżące punkty. Satelitki muszą to zaakceptować. Ot i cała logika.

Pozdrawiam, J.

P.S. Widzę po statystykach że nowa opcja bardzo Wam się spodobała. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domains. Sorry. O tej porze już mi mózg odwrotnie funkcjonuje ;-), poprawiłem 2 ostatnie posty, tak, żeby nie wprowadzać niepotrzebnego zamętu.

Pozdrawiam, J.

P.S. Nie ma to jak przekonujące opisanie czegoś co jest kompletnie bez sensu i cieszenie się z aplauzu. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie! oddajcie mi poprzednie, tak fajnie się nim zawsze bawiłem :)

Nowe jest ładne, ale ma czasem problem z animacją pod FF..

Jaką animacją? Obecne menu nie posiada żadnej animacji, po prostu klikasz i jest display:block albo display:none i tyle. Sprawdzałem menu pod każdą przeglądarką i jest ok. Odśwież sobie style i js.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quoteJaką animacją? Obecne menu nie posiada żadnej animacji, po prostu klikasz i jest display:block albo display:none i tyle. Sprawdzałem menu pod każdą przeglądarką i jest ok. Odśwież sobie style i js.

Już nie ma, może właśnie nie miałem przeładowanego i stare się cieło :)

penguins.jpg

Odwiedzaj regularnie mój blog o seo na lukaszt.pl podobno warto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności