Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

HaZe - już wolna :(, jeżeli masz pytanie (bezpośrednie) odnośnie systemu, to pisz przez formularz kontaktowy, to będę miał historię.

Dzisiaj udogodnienie. Co kliknięcie w +1/Like pojawia się nowy dowcip. :-)

W ten sposób chcemy, żeby klikanie nie było dla Was monotonne. Dowcipy można włączyć poprzez kliknięcie w opcję: umilanie klikania (nice mode).

dowcipy.jpg

Mam nadzieję że nowa opcja Wam się spodoba :-), jeżeli nie - to po prostu można jej nie włączać. :-)

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Patro,

Miło Cię widzieć na pokładzie. :-)

Trzymamy się żelaznej zasady: 1 konto w systemie = 1 mail @gmail.com i/lub 1 mail @facebook.com.

Zasada jest tak restrykcyjna, ponieważ w wypadku podejrzenia odkliknięcia Użytkownik może zostać z automatu poproszony o pełne odkrycie profilu i wykazanie, że kliknięcia za które pobrał punkty, faktycznie znajdują się w jego liście stron klikniętych w profilu Google lub Facebook (jesteśmy w trakcie pisania automatycznej moderacji - w naszych wewnętrznych testach działa przepięknie, odklikiwaczy po prostu widać jak na dłoni, za parę dni będzie mały "pogrom" i krzyki że ktoś stracił wszystkie plusy i like). Jeżeli w trakcie funkcjonowania w systemie, zmieniłbyś konto, lub klikałbyś z innego konta, nie będziesz w stanie tego wykazać, ponieważ część plusów będzie znajdowała się na jednym koncie, a część na drugim. Dlatego stanowczo trzymamy się tej zasady i wykluczamy na obecnym etapie (przed uruchomieniem API Google Plus) podpinanie wielu kont gmailowych/facebookowych do jednego konta systemowego. Czegoś takiego nie będzie, bo system nie będzie działał i konta będą się wysypywać przy automoderacji.

Jeżeli chcesz zmienić adres, po prostu stwórz drugie konto w systemie i podepnij pod nie inne konto @gmail.com i inne konto @facebook.com. Użytkownicy mogą tworzyć wiele kont, nie limituję ich ilości (przypominam, że dla bezpieczeństwa warto wtedy klikać na każdym koncie z innego IP, np. przez proxy). Nie mam także nic przeciwko temu, abyście rejestrowali kolejne własne konta z własnego refa w Programie Partnerskim. Od każdego poleconego w Programie Partnerskim otrzymujecie 1 pkt. za każde kliknięcie przez 100 dni od rejestracji, dlatego możecie sobie w ten sposób podnieć efektywne ratio z 5/10 na 6/10. Z systemem powoli zaczynają się integrować gracze z hurtowymi ilościami kont.

Pozdrawiam, J.

P.S. Przy okazji, wpadnij na spotkanie SEO w środę 7 września (w zasadzie to dzisiaj) do Re na Mikołajską (Kraków) - zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, musimy wprowadzić to w helpie + dać jakieś ostrzeżenie przed rozpoczęciem "serii" klikania.

W naszej moderacji/walidacji odkliknięcia widać jak na dłoni; jeżeli ktoś idzie "na pałę" jak to powiedział Truvati, to po prostu będzie za jakiś czas miał problem ;-), ale póki co odsetek osób tak postępujących jest bardzo, bardzo mały, dlatego dla ogółu po prostu nie stanowią problemu.

Mam nadzieję że dowcipy Wam się podobają. :-)

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem nowe konto tak jak mi radziłeś i teraz mam problem z aktywacją adresu e-mail @facebook, wysłałem prośbę o ręczną aktywacje maila. Co do systemu to wygląda całkiem interesująco!

P.s.Dzięki za zaproszenie ale niestety nie dam rady dzisiaj, może innym razem :D

Sklep z elementami do balustrad ze stali nierdzewnej - https://homeno.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo widze gdzie mozna włączyć opcje wyswietlania zartów :) . Systemik testowany, przydałaby sie jeszzce mozliwosc aby profile na facebooku musialy miec jakies zdjecie.

Edit: juz znalazłem opcje :D

Edit2: po 'pomincięciu' chowają się żarciki

Kody -25% na hosting w biznes-host.pl
 

@mcmagik ~ maszyna jest tak głupia, jak jej użytkownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patro - już załatwione, wpisałeś e-mail Facebook w złym miejscu (nie jako e-mail do klikania, ale jako e-mail główny systemowy - już to ręcznie poprawiłem). Cieszę się że system Ci się podoba. :-)

jehowy - Zdjęcia do wejścia na profilu - pomyślimy, na razie nie możemy tego automatem nakazać, ponieważ Google nie udostępnia API (jak np. Facebook), a w Facebooku wymagałoby to zaakceptowania aplikacji (po której można łatwo "namierzyć" konta). Cieszę się że dowcipy się podobają :-)

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowcipy super. Mam deficyt z btn +1.

Ludzka kreatywność jest największym zasobem. R. Florida

Moderowany_katalog_stron_50.pngZapraszam do moderowanego katalogu stron i ogłoszeń: https://http4u.pl Podstawowy wpis za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam od kilkunastu godzin fejsplusa i dostałem dopiero kilka lajków, trochę to wolno idzie, jak u Was wygląda przyrost lajków? Jeżeli system ma spełniać swoje zadanie musi być konkurencyjny z ofertami na allegro gdzie gwarantują 100 lajków w parę dni. Można wprowadzić opcję priorytetów, osoby które chciałby dostać więcej lajków będą musiały zapłacić większą ilość pkt za to, że ich projekt jest częściej wyświetlany. Ewentualnie częstotliwość wyświetlania fan page'a do klikania może być uzależnione od ilość pkt przydzielonych do projektu.

Druga sprawa, dzisiaj przypadkowo zapomniałem wylogować się z prywatnego konta na facebooku przed korzystaniem z fejsplusa i zanim się zorientowałem miałem ładny bajzel, sprzątanie chwilę zajęło. Byłaby możliwość wprowadzenia jakiegoś zabezpieczenia przed tego typu wpadkami? na pewno skorzystają na tym osoby mniej uważne takie jak ja :P

Czy byłaby możliwość wprowadzenia od razu kilku buttonów do kliknięcia, klikanie w button i czekanie na odświeżenie spowalnia, gdyby jednorazowo ustawić z kilkanaście buttonów mogło by to przyspieszyć zdobywanie lajków. A gdyby tak coś pokombinować z cronem? Każdy user miałby plik do którego zostałyby wysłane odpowiednie zapytania i reszta robi za na cron jobs, wtedy każdy mógłby założyć kilka konto i zdobywanie lajków idzie jak burza. Nie wiem jak to wygląda od strony technicznej dlatego pytam :)

Sklep z elementami do balustrad ze stali nierdzewnej - https://homeno.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności