Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

To normalne, że w okienku mini wyświetliła mi się reklama gry komputerowej i o 9:00 w noc... rano odpaliła mi muzykę z głośników?

Ty też terefere!

Szkolenia językowe dla firm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Nie, ale jeżeli coś takiego Cię spotkało, opisz szczegółowo problem wraz z adresami stron (w szczególności strony która jak piszesz się uruchomiła). Postaramy się "na gwałt" rozwiązać problem.

Pozdrawiam, J.

Miałem to samo. Ktoś dodał do systemu stronę z ukrytą reklamą w ramce 1x1 jakiejś gry. Gra ta wyłamując ramki, zastępowała faceplus-a w oknie przeglądarki.

Pozdrawiam.

SYGNATURKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale jeżeli coś takiego Cię spotkało, opisz szczegółowo problem wraz z adresami stron (w szczególności strony która jak piszesz się uruchomiła). Postaramy się "na gwałt" rozwiązać problem.

Pozdrawiam, J.

Miałem to samo. Ktoś dodał do systemu stronę z ukrytą reklamą w ramce 1x1 jakiejś gry. Gra ta wyłamując ramki, zastępowała faceplus-a w oknie przeglądarki.

Pozdrawiam.

Też już kilka razy mi wyskoczyło. "Ktoś" (age_pubid=21439) wpadł na pomysł by sobie dorobić przekierowaniem ruchu na reklamę tej gry.

Przekierowanie robi się raz dziennie dla danego konta - podczas zbierania punktów Plus.

https://www.aeriagames.com/playnow/wtpl/redboy?utm_source=adotomicpl&utm_campaign=wtpl&utm_medium=banner&age_pubid=21439

Oto screen:

69300049.png

Zapomniałem dopisać, że dzieje się tak po kliknięciu na taki "nieco inny" Plusik (inny ponieważ w oknie pokazują się dwa plusy, i dwa razy pomiń...) jak na tym screenie:

58056445.png

W kółku był plusik który zniknął po kliknięciu...

Więc albo to ktoś dodał modyfikowane proxy... albo ktoś z waszych ludzi serwuje umilacz klikania ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności