Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
A co tam z tym IE dla LIKE? Działacie coś czy odpuściliście temat?

Odpuszczamy na jakiś czas, gdyż rozwiązanie prócz stworzenia aplikacji pod iframe like, nie jest znane. Jest to problem nie z naszej winy, lecz z winy FB i tego jaki kod tworzą. Mamy to zapisane w liście to do tak więc problem nie będzie zapomniany, gdy tylko nadarzy się okazaja zostanie to naprawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Liczymy że do piątku wprowadzimy dużą funkcjonalność, a wtedy po 1-2 dniach wprowadzimy przelewy.

Przy okazji, zapraszam do wzięcia udziału w konkursie na nową nazwę oraz do obejrzenia i skomentowania nowego layoutu FacePlusa.

Dzisiaj zarejestrował się 6000. Użytkownik, a także przekroczyliśmy barierę 3 mln kliknięć. Dziękuję Wam wszystkim!

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

Mam pytanie odnośnie przydzielania punktów.

Zakładka "Przyrost" czyli minimalna i maksymalna wartość dobowego przyrostu.

- wartości podaje się w ilości kliknięć np. od 1 do 3 (klików) czy ilości punktów np od 10 do 30?

- czy mając ustawiony przyrost od-do, dodatkowo muszę każdej doby przydzielać od nowa punkty, czy są one pobierane automatycznie z dostępnych punktów?

- jeśli przydzielę np 100 punktów i ustawie dobowy przyrost 1-2 kliknięcia, dobowym ograniczeniem będzie ustawiony przyrost - czy ustawiona liczba punktów ?

Liczymy że do piątku wprowadzimy dużą funkcjonalność, a wtedy po 1-2 dniach wprowadzimy przelewy.

Dało by radę jakoś zautomatyzować mechanizm przydzielania punktów? Obecnie żeby przydzielić codziennie zdobyte punkty codziennie przy np. 50 stronach codziennie muszę skoczyć (4x50) 200 razy tabulatora, a ewentualna zmiana przyrostu to już jest masakra.

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- wartości podaje się w ilości kliknięć np. od 1 do 3 (klików) czy ilości punktów np od 10 do 30?

- czy mając ustawiony przyrost od-do, dodatkowo muszę każdej doby przydzielać od nowa punkty, czy są one pobierane automatycznie z dostępnych punktów?

Informacje na temat przyrostu znajdują się w Pomoc:

"Jak działa przyrost?

Przyrost działa tak: losowana jest liczba z zakresu podanego Od-Do raz na dobę (środek nocy, 3-4) i tyle punktów przydzielane jest stronie z puli Twoich wolnych punktów. Dzięki temu nie musisz się codziennie logować aby przydzielić punkty."

Innymi słowy odbywa się automatyczne przydzielanie punktów oraz w sumie możemy sobie ustalić max zdobytych fanów w ciągu doby.

- jeśli przydzielę np 100 punktów i ustawie dobowy przyrost 1-2 kliknięcia, dobowym ograniczeniem będzie ustawiony przyrost - czy ustawiona liczba punktów ?

jedno nie ma nic wspólnego z drugim. Przyrost ot przyrost, czytaj "o tyle Ci dojdzie punktów". Ograniczenia kliknięć to osobna rzecz i na razie ich nie ma. Będą po wprowadzeniu nowego layout o którym więcej tu: https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...howtopic=141320 Ale tak jak napisałem wcześniej, w zasadzie to przyrostem można ograniczać ilość kliknięć.

Dało by radę jakoś zautomatyzować mechanizm przydzielania punktów? Obecnie żeby przydzielić codziennie zdobyte punkty codziennie przy np. 50 stronach codziennie muszę skoczyć (4x50) 200 razy tabulatora, a ewentualna zmiana przyrostu to już jest masakra.

Skoro nie chcesz zmieniać przyrostów, to jak automatycznie mają się te punkty przydzielać? Jakich opcji brakuje? Objaśnij proszę. Moim zdaniem, brakuje "max ilość zdobytych kliknięć w ciągu doby" ale w zasadzie przyrost spełnia tą funkcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie chcesz zmieniać przyrostów, to jak automatycznie mają się te punkty przydzielać? Jakich opcji brakuje?

OK teraz rozumiem, - zmylił mnie ten ciągły komunikat "Żadna strona nie posiada przydzielonych punktów." - który ciągle się pojawia, mimo ustawionych dobowych przyrostów. No i nie byłem pewien czy przyrost wyraża się w punktach czy kliknięciach. Ale teraz juz jasne.

Odnośnie ułatwienia to strony można dodawać hurtowo (wiele jednocześnie) - przydało by się by np po średniku można było ustalić od razu przyrost np:

https://www.domena.com;10;30

https://www.domena.com/strona.htm;10;30

[...]

Albo po dodaniu móc jednym kliknięciem ustawić wartośći od-do we wszystkich wierszach, o czym kiedyś juz pisałem...

A z innej beczki. Odnośnie tej całej "funkcji kumulacji". Jeśli na kontach "satelitach" wyklikam konto "lojal" i otrzymam ratio 7/10 to nie opłaca się tych punktów przelewać na konto główne jeśli na nim mam ratio 5/10 - czy jest to jakoś "dziedziczone" ?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie ułatwienia to strony można dodawać hurtowo (wiele jednocześnie) - przydało by się by np po średniku można było ustalić od razu przyrost np:

https://www.domena.com;10;30

https://www.domena.com/strona.htm;10;30

[...]

Zapisane w sugestiach, ale na bank nie będzie to ten tydzień/przyszły. Opcje importu i tak będziemy rozwijać, więc jestem na 99% przekonany że Twoja sugestia wejdzie w życie.

Albo po dodaniu móc jednym kliknięciem ustawić wartośći od-do we wszystkich wierszach, o czym kiedyś juz pisałem...

To jest jedna z dodatkowych opcji ustawień stron jakie wejdą po wprowadzeniu nowego szablonu graficznego ;) (wszyscy pragniemy aby to był przyszły tydzień, ale różnie może być).

A z innej beczki. Odnośnie tej całej "funkcji kumulacji". Jeśli na kontach "satelitach" wyklikam konto "lojal" i otrzymam ratio 7/10 to nie opłaca się tych punktów przelewać na konto główne jeśli na nim mam ratio 5/10 - czy jest to jakoś "dziedziczone" ?

Czemu nie opłaca? Zdobyte punkty na satelicie to po prostu zdobyte punkty i one nie znikną/nie zostaną uszczuplone po przelaniu na inne konto. Je już masz, jak stracisz ratio to nie odbieramy niczego. Zdobyłeś (legalnie i zgodnie z zasadmi) więc robisz z nimi co chcesz :). Wyjątkiem może być np sytuacja gdy ktoś oszukiwał i sprzedawał punkty...wtedy przelewy od tej osoby możemy kasować. Konto główne może sobie zbierać punkty z takich satelit które mają nawet ratio 10/10 ;) Więc można mieć 10 satelit loyal i jedno konto standard na którym mamy wszystkie strony i sobie je pozycjonujemy. Albo 10 kont loyal i 1 konto business do sprzedawania punktów itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z innej beczki. Odnośnie tej całej "funkcji kumulacji". Jeśli na kontach "satelitach" wyklikam konto "lojal" i otrzymam ratio 7/10 to nie opłaca się tych punktów przelewać na konto główne jeśli na nim mam ratio 5/10 - czy jest to jakoś "dziedziczone" ?pozdro

Oczywiście - i to opłaca się znacznie bardziej, niż klasycznie.

Po pierwsze - normalnie przelewając punkty pomiędzy swoimi kontami, płaciłeś 20% przelewając sobie punkty na konto zbiorcze (loyal - 10%, active - 5%, business - 0%) - w wypadku kumulacji, prowizja wynosi zawsze 0%.

Po drugie - nie kumulujesz kliknięć, lecz punkty. Jeżeli któreś z kont ma większe ratio (np. 7/10), to przesyłasz po prostu więcej punktów.

Po trzecie - jest to po prostu bardziej wygodne. :-)

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności