Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobry pomysł z zadaniami. Pomaga realizować cele, których nie dało się wcześniej obstawić w stronach.

Martwi mnie trochę, czy nie namnoży się cwaniaków z zadaniami typowo komercyjnymi tj. ankiety, smsy itp. Przydałyby się do tego jasne zasady. No i koniecznie filtrowanie, jakieś kategorie (fb, google, inne) bo teraz już przy 20 zadaniach idzie się zamieszać i ciężko coś tam dostrzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Testowałem wiele programów do wymiany linków ale moje oczekiwania spełniły się dopiero gdy odkryłem FacePlus.pl, co ważne ten serwis cały czas się rozwija i daje ogromne możliwości promocji swojej strony i firmy na facebooku.

Ostatnio dodali zadania co pozwala na wypromowanie konretnego postu i upublicznienia go na wielu tablicach co pozwoli na pozyskanie nowych klientów.

Dosyć zachwalania czas wypróbować ten system i sami się przekonajcie jak to działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo pewnych niedociągnięć FacePlus w porównaniu do konkurencji można powiedzieć, że nie ma konkurencji. Jeżeli tylko zostanie rozwiązany problem ze zbyt małą liczbą linków do klikania to system będzie idealny.

Przyrost nowych użytkowników robi wrażenie ale warto by było pomyśleć o zachęceniu ich do dodawania swoich stron do klikania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego właśnie szukałem przez długi czas - FacePlus :P Ten system to nie kolejna wymiana trafficu, czy zwykłych linków/banerów, a coś co sprawia że strona staje się poważniejsza w oczach odbiorcy. W końcu każdy inaczej spojrzy na fanpage, który ma już trochę fanów, a nie dopiero startuje :D

Dużym plusem dla mnie jest możliwość zarabiania punktów przez klikanie (w końcu nie każdego stać na płacenie za swoją stronę)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System oceniam pozytywnie. Sam mechanizm idea jest ogolnie znana, istnieje wiele podobnych serwisów. Jednak z Faceplusem nic nie moze sie rownać, gdyż to co najlepsze w tym systemie to ekipa ktora go ciagle rozwija, wprowadza udoskonalenia i nowe funnkcje. Niedawno dostarczyła nam giełdę a od kilku chwil :P mamy juz dostępną zakładkę zadania. W takim tempie rozwoju punkty faceplus będą jak nowa waluta, która bedzie mozna placic w roznych miejscach. Na razie za zadania plusy google plusy like a za kilka miesiecy rochunek za telefon? :) Tak trzymac!!! :D

Masz layout do pocięcia? Wynajmij mnie! Koder XHTML, CSS ---> turbohtml.pl

Darmowe plusy google!! google+1 Zobacz, wejdź: faceplus_banner_88_31.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System faceplus oceniam bardzo pozytywnie . Podoba mi sie to , ze potraficie przyznac sie do bledu jak bylo w pewnym momencie odnosnie klikow google plus gdzie po niezaliczeniu klikow zostaly zwrocone wykorzystane punkty. Odnosnie konkurncji to tez oprocz likeplusa nie ma nikogo kto nawet troszeczke by sie zblizyl. Zreszta w likeplus mozna zdobyc okolo 50 fanow nie wiecej a u Was zdobycie 500 nie jest zadnym problemem. I co najwazniejsze nie spoczywacie na laurach i rozwijacie dalej serwis . Zadania tez bardzo przydatna funkcja . Jedyny i najwiekszy minus w ostatnim czasie to brak stron do klikania i sam mam zal ze stalo sie to nagle , powinno byc to ogloszone wczesniej ze od tego konkretnego dnia nie bedzie w co klikac .

Podsumowujac zycze powodzenia i czekam na kolejne zmiany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System FacePlus to bardzo dobry system wymiany kliknięć. Od niedawna można tam wykonywać zadania co wiąże się z możliwością otrzymania większej ilości punktów. W porównaniu do wielu tego typu systemów FacePlus posiada dużą bazę użytkowników co skutkuje szybkim przyrostem np. "lajków" na Facebooku. Bardzo podoba mi się praca na tym systemie, jest wygodna przejrzysta i poręczna. Załoga jest bardzo komunikatywna i chętnie udziela porad oraz pomocy użytkownikom. Generalnie wszystko oceniam na plus :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów o mojej przygodzie z FacePlus.

Z ciekawości zalogowałem się na portalu FacePlus, który bardzo łatwo znaleźć w google. Podałem swoje dane - rejestracja zajęła 12 sekund. Bardzo przejrzysty interfejs pozwolił mi w 3 minuty ogarnąć o co chodzi i zacząłem się bawić. Zabawa polegała na klikaniu plusów i lajków. Za to otrzymywałem punkty. Aby zwiększyć ratio wykupiłem na próbę pakiet Business... warto 9:10! Teraz wiem, że zostanę w serwisie na dłużej. Moja strona www skacze do przodu jak szalona - zawdzięczam to systemowi FacePlus! Również pozyskałem sporo fanów na FB fanpage. Generalnie - klikam codziennie! Szybko i przyjemnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja nieśmiało coś od siebie:

O systemie dowiedziałem się z najlepszego forum webmasterskiego na świecie, czyli z PiO, od zaawansowanego użytkownika marki Jeż oraz ze strony KarolPoleca.pl, na której swoją rekomendację dla prezentowanych dowcipów wyraził nie kto inny... no sami wiecie kto. Ufając Mu bezgranicznie pośpiesznie zarejestrowałem się w FacePlusie i od tej pory, nie przesadzę jak to powiem, system zmienił moje życie. Kury zaczęły nieść kinderniespodzianki, z kranu leci zimne piwo a na klombie pod domem rosną lody śmietankowe. Znalazłem też dziewczynę, co do tej pory było dla mnie niezwykle trudne, jako że jestem turbogejem w trzecim pokoleniu, grubo po 60-tce. Moje strony idą w serpach jak burza, ostatnio wyprzedziłem Google w Google na hasło google, ale nie rozgłaszajcie tego. Nawigacja w systemie jest bardzo intuicyjna, gdyby moje nowe Ferrari miało tak poukładany panel prześcignąłbym Alonso w pitstopie. Krótko mówiąc to system optymalny, najbezpieczny i wszystkomający, posiada niezliczone zalety i tylko jedną wadę: nie jest mój. Houk!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie konkurencji to tez oprocz likeplusa nie ma nikogo kto nawet troszeczke by sie zblizyl. Zreszta w likeplus mozna zdobyc okolo 50 fanow nie wiecej a u Was zdobycie 500 nie jest zadnym problemem.

W likeplus prawie nikt nie klika więc ich system jest bezużyteczny. Można tam łatwo zebrać dość dużo punktów ale co z tego skoro później nie ma co z nimi zrobić.

Wolę sytuację odwrotną jak w FacePlus z tendencją do zbalansowania obydwu wskaźników - jest tutaj niedużo do klikania ale za to wielu userów, którzy klikają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam o systemie faceplus dowiedziałem się od kolegi. Zawsze mnie dziwiło dlaczego jego strony mają tylko lików więc go zapytałem on powiedział ze wszystkich fanów pozyskuje z faceplusa. Rejestracja przebiegła błyskawicznie następnie zacząłem oglądać funkcje jakie oferuje mi ta strona. Potem przeszedłem do zbierania punktów. Bardzo mnie zdziwiło że z taka szybkością i łatwością punkty wędrują na moje konto. Stronę poleciłem także kilku znajomym. Kiedy miałem już odpowiednią liczbę punktów postanowiłem dodać swoja stronę aby zwiększyć liczbę lubię to.

Pozytywnie zaskoczyło mnie to że w tak szybkim tempie powiększa się liczba fanów. Co udowodniło że system ten posiada ogromną liczbę użytkowników którzy tylko czekają aby wyklikać twoją stronę. Ostatnio dodano także nową funkcje zadań jest ona bardzo przydatna dla osób które chcą w szybkim tempie zdobyć dużą liczbę punktów lub dla tych którzy wykorzystali limit dziennego klikania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, taa.... opinie wyglądają bardzo naturalnie. Przekonaliście mnie. :D

Ktoś żywy i realny mógłby zaprezentować jakieś spostrzeżenia odnośnie mocy tego systemu? Czy przekłada się to na zwiększoną liczbę wizyt na stronie?

P.S. Adminom systemu dziękuje z góry, darujcie sobie to pytanie. Chciałbym poznać opinie użytkowników (realnych). Przyznam, że te klikanie to dla mnie czysty bezsens, ale skoro robicie takie zamieszanie to może warto wypróbować. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Jak najbardziej polecam Wam serwis FacePlus.pl! Nigdy wczesniej nie spotkałem tak dobrej działalnośći. Dzięki niej zyskałem Tysiące lajków na mojej Fanpage. Żadnych zastrzeżeń co do serwisu. Dzięki FacePlus.pl za darmo zyskałem popularność!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauwazyłem spadek wydajności na G+1. Chyba ludzie przestali klikać albo system im to umiemożliwia.

Sam osobiście nawet na koncie Activ mogłem kliknąć raptem kilka razy w G+1.

Wielka szkoda bo wcześniej działało to równie dobrze jak Lajki.

Moja ostatnia strona dodana do stron Plus zdobyła 8 kliknięć od 2 dni.

I co to za sztywne opinie powyżej hheeheh rodem z ogłoszeń MANGO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności