Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

System FacePlus to bardzo dobry system wymiany lików i plusów. Od dosłownie niedawna można tam wykonywać zadania przez co można otrzywać za to ciekawą ilość punktów, to mnie się najbardziej podoba, nastomiast każde zadanie powinno być bardziej nagradzane punktami bo ostatnio prawie w ogóle nie ma w co klikać, gwałtownie spadła ilość stron - to tylko moja sugestia. Porównując to do wielu tego typu systemów FacePlus posiada dużą bazę użytkowników co skutkuje szybkim przyrostem lubie to na Facebooku - ja tylko tego używam.. Bardzo podoba mnie się praca na tym systemie, jest wygodna, owocna i przyjemna. Załoga jest bardzo komunikatywna i chętnie udziela porad oraz pomocy użytkownikom. Naprawdę polecam bo to jest jedna z najlepszych firm jeżeli chodzi o tego typu rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Zauwazyłem spadek wydajności na G+1. Chyba ludzie przestali klikać albo system im to umiemożliwia.

Hej,

Stało się tak dlatego, że "zachomikowaliście" bardzo dużą liczbę punktów Plus. Podjęliśmy decyzję, że na dniach, wprowadzimy ponownie strony buforowe, tak, aby strony schodziły w kolejności: strony Użytkowników Business, strony Użytkowników Active, strony Użytkowników Loyal i Standard, strony buforowe. Mam nadzieję że całość rozwiążemy w ciągu ok. 2-3 dni - nie chcemy robić rewolucji z dnia na dzień, póki nie ma co klikać, możecie się spokojnie, powoli przyzwyczajać do Zadań. Nie zależy nam na nadmuchanych statystykach, i tak - jak pisałem wcześniej - dwoma zmianami możemy podnieć kliknięcia z 20 tys. do miliona dziennie, ale chodzi o realne statystyki, a nie nadmuchane.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeż: statystyki zawsze będą nadmuchane albo system zginie, na tym ta zabawa polega. Przekombinowaliście i tyle :D Robicie SWL czy tam SWK a założenia macie jak Google - "zrób dobry fanpage a ludzie sami będą klikać..." Nie działa w SERPach, nie zaskoczy i tutaj. Po to teatry wynajmowały klakierów (na forum też tego pełno).

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domains: Dlatego, tak jak Ci powiedziałem, statystyki będą rozsądnie namuchane, ale TYLKO w obrębie (jak to nazywasz) "Klakierów" i TYLKO w takim wymiarze kredytu, jaki jesteśmy w stanie szybko spłacić. Pewne dane statystyczne dają nam więcej wiedzy i - tak jak pisałem wcześniej - przez kilka dni postaramy się przyzwyczaić Was do Zadań, a potem wracamy do klikania, już w obrębie nowego wyglądu.

Pozdrawiam, J.

P.S. Jeszcze 5 postów i wygram z Tobą flaszkę. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]P.S. Jeszcze 5 postów i wygram z Tobą flaszkę. ;-)

Ożeszku, dopiero skumałem po co Ci te laurki. Dobre, dobre :D

ps. A czy niepochlebne zerują te "spontaniczne"?

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak by zerowały, dorzucę kolejne 100 spontanicznych. :-P
Nie mów hop, nie wiesz ile znów mam kont na PiO :D
P.S. Mówiłem że będzie potężne autonarzędzie dla każdego soszalmediowca. Chyba przyznajesz rację? :-)
Jeśli tylko przyznasz w kwestii mojej intuicji i stron buforowych ;)

Koniec offtopu, bo mnie naprawdę przegonią ;) i tak się nie dam.

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż z faceplusem jestem od kilku miesięcy, sporo rzeczy jest OK kilka innych średnio.

Bez słodzenia - jeżeli facebook'owe Lubie to lub zdobywanie fanów działało i działa bardzo dobrze tak czasami są trzaski z google+

Spodobał mi sie nowy typ aktywności - tzw. zadania.

Dlaczego?

Sam mogę zrobić atrakcyjną ofertę dla pozostałych użytkowników (dając np. dużo punktów) w zamian za to oczekuję konkretnych działań - niekoniecznie sprowadzających się do aktywności na g+ czy facebooku.

Mogę zatem "zlecić" np. polecenie wpisu mojego bloga na fejsie + dodatkowo dodanie do niego komentarza...

Zadania to fajna rzecz moim zdaniem będą/powinny być ciekawsze dla przydzielających jak i zlecających niż "zwykłe klikanie" w końcu umożliwiają eleastyczne kreowanie tego co trzeba zrobić - jak dla mnie super opcja bez dwóch zdań!

Czego mi jeszcze brakuje w zadaniach (albo już jest i do tego nie dotarłem) to aby bonus był przydzielany jako opcja niezależnie od nagrody co pozwalałoby na dodawanie zadań typu:

- poleć na facebooku otrzymasz Xpunktów a jak dodasz komentarz dostaniesz w bonusie Y punktów...

--

moim zdaniem faceplus to dobry system

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe pieprzenie w bambus.

Powiem tak..Gdyby Faceplus wyglądał tak jak tereaz w momencie gdy na niego trafiłem to zapewne dodał bym kilka G+1 i LC do swoich prywatnych stron i na tym moja przygoda by się zakończyła.

Wchodze żeby pozbierać punkty klikam 3 razy i ###### - kolejeczka.

Mało tego nie widzę i nie odczówam żadnej róznicy i pomiędzy zwykłymi kontami a kontami płatnymi- to skopaliście na maksa.

Szczerze oddałbym 30% swoich dochodów z klikania jakby się to wszystko kręciło jak przedtem.

Byłem pewny że jak kupie konto ACTIV to te 75 klików będzie gwarantowane - a działa jak na koncie standard - bez sensu.

I jeszcze dziś RATIO = 5.

Ja rozumiem że prace trwaja i że coś tam będzie lepiej ale po co to banujecie, to tylko wkurza.

Na chwile obecną to ja - klient faceplusa dostaje po du**e bo:

1. Nie chomikuje punktów, wszystkie szybkio upłynniam a nie mam jak zbierać nowych

2. Kupowanie ich w waszych pakietach lub na giełdzie to strata całego zysku więc odpada.

3. Przedzieranie się przez głupkowate zadania to gorsze i bardziej czasochłonne od klikania - gdyby tylko na tym się opierał faceplus to już by padł..

Podsumowanie:

No lipa jest :)

Dajcie mi konto Bussines za 300 netto rocznie i 75/150 klików GWARANTOWANE

Odseparujcie klientów - zawsze jedni będą klikać za free podczas gdy inni wolą zapłacić i tylko sobie klikać w wolnym czasie.

Jeszcze jakby obok klikania były gry online jak na kurniku to już w ogóle KOSMOS.

KOMPLIKATOR się wam załączył panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Eh, od już 4 dni piszę, że nasze strony wrócą na swój sposób i biorąc je pod uwagę, każdy będzie miał gwarantowaną ilość kliknięć przynajmniej przez jakiś czas, przeważnie będzie to na 2-3 miesiące przy klikaniu pełnego limitu (bez mini). Chyba, że dodamy ponad 100 tys stron naszych, to starczy na rok.

Ratio wróciło do swoich pierwotnych ilości po 4-dniowej promocji.

Lipy nie ma, jest super i będzie za********e, tylko czytać ze zrozumieniem posty, newsy i czekać.

Różnice są między kontami Active i Business i będzie ich jeszcze więcej. Dostaniesz porządną podstronę z info o tych kontach i uwierz mi utkniesz przy liście "zalety posiadania konta Active lub Business" zawierającej obecne zalety i te jakie będą (ale mogą ulec zmianie, bo to czy coś ma sens czy nie wychodzi w trakcie tworzenia i wdrażania).

msplus -> za tydzień w poniedziałek liczę, że na każdy Twój argument sam odpiszesz pozytywnie. Trust me.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update: ponieważ okazało się, iż zmian kodu na nowej wersji systemu będzie trochę więcej niż przypuszczaliśmy, a nasz graphic designer też nie przewidział kilku scenariuszy, premiera odbędzie się we środę, a nie dziś (tak jak planowaliśmy). Zdarza się. To tylko jeden dzień ;) Chcemy aby nowa wersja była możliwie jak najbardziej pozbawiona bugów. Ostatnio coś same przesunięcia terminów się trafiają, hmm.

Ale za to już teraz na 100% mogę Wam powiedzieć, że wraz z nową wersją otrzymacie:

- powrót naszych stron (w wersji zgodnej z sugestią jednej z użytkowniczek)

- moderacje profili

- opcja wyboru rodzaju fanów (fikcyjni, realni czy wszyscy)

- masowe ustawienia na stronach (zaznacz i ustal im przyrost dobowy, albo coś innego)

- notki do stron

- lekko zmienione zadania (zgodnie z paroma sugestiami) i dodanie ajaxa

- odsłonięcie linków w trakcie klikania

- zapomniałem, dużo tego, wyjdzie w trakcie korzystania

Tak więc, do środy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej trzymam kciuki za sukces portalu.

Jesli wszystko pójdzie w dobrą stronę i zrobicie zaawansowane umilanie klikania (typu kurnik.pl) to jestem pewny będzie to sukces lepszy niż NK :D

Już was widze jak siedzicie na sofie w TVNie hahah z Kingą Rusin..i opowiadacie o genezie portalu..

A tak poważnie to czy wiecie dokąłdnie dlaczego G+1 są zupełnie inaczej wyświetlane niz ich faktyczny stan? Naklikałem na stronie 32 G+1 a na stronie zero odzewu, ile było tyle jest już po 3 dniach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanowimy się nad dodatkowym wprowadzeniem takiej opcji.

Generalnie spodziewałem się, że Zadania pójdą w kierunku pisania słono płatnych punktowo postów sponsorowanych na forach, czy opinii sponsorowanych w katalogach produktów - i jestem przekonany że w tym kierunku pójdą, ale póki co to jest dopiero zalążek. Żeby się rozkręciło, trzeba czasu.

Oglądam już nową wersję FP na testowej domenie. Palce lizać! :-)

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności