Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

To działa tak: nawet gdy masz x-stron w "Pozostało 40 kliknięć (szacunkowo).", to może być tak, że już ktoś w nie kliknął w ostatnich 5 minutach więc są niedostępne już, ale widzisz je na liczniku bo wylosowane Ci zostały (i innym) trochę wcześniej.

Gdyby tak było to po odświeżeniu strony byłaby mniejsza wartość liczby kliknięć, które pozostały a jest zazwyczaj taka sama a czasami nawet większa bo w międzyczasie ktoś dodał nową stronę do klikania.

To się czyści po jakimś czasie/po wylogowaniu i chyba wtedy też po jakimś czasie. Każde odświeżenie natomiast może dodać kolejne strony ale obecnie też często kliknięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Jeżeli brakuje Ci punktów do bieżącej obsługi własnych Klientów, możesz się z tym zwrócić bezpośrednio do mnie.

W wyjątkowych sytuacjach pożyczę, bez procentu ani weksla. :-)

Pozdrawiam, J.

Hej dzięki za pomoc ale niechce pozyczać ;) Poprostu serwis ma się kręcić inaczej jest dla mnie nie przydatny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kliknięcia Plus/Lubię nie są widoczne w Analytics. Dodatkowo, przy zastosowaniu pewnego tricku, kliknięcia wchodzą w GWT jako "z własnej witryny" a nie "z innych witryn".

W systemie obecnie nie stosujemy niczego na kształt autosurfa, tym bardziej takiego, który mógłby pozostawiać referery w statystykach, albo odsłony reklam kontekstowych (np. przytoczone przez Ciebie AdSense).

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, nie mogłem nigdzie o tym doczytać. Myśleliście nad tym, aby ograniczyć inflację punktów wprowadzić im datę ważności? Ukróciłoby to nabijanie punktów i ich chomikowanie a przywróciłoby ideę wymiany.

Nowa wersja faceplusa ładnie to załatwi. No worries.

Ale pojawił się na obecnej (starej) wersji inny problem, od wczoraj właściwie, tj, czasami komuś może dojść do nadkonsumpcji punktów, wynika to z faktu, iż niektórzy za ostro farmią punkty, zapytania do bazy danych sprawdzające ilość dostępnych punktów nie nadążają z wykonywaniem się i mamy tego efekt np -90 na jakimś koncie. Na szczęście są to małe wartości, jutro wprowadzimy ograniczenie klikania (jeden komp JEDNO konto może klikać i to wolniej!) i skończy się to raz na zawsze. Punkty uzupełnimy jutro osobom z ujemnymi.

Złośliwość rzeczy martwych, pracujemy nad nową wersją, stara była stabilna a tu nagle jakiś bug tak o. Eh (._.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]To komu ja wysyłałem te punkty, myślałem że Tobie? ;)[...]
Mi. Tylko, cholerka, już cofnąłeś.
[...](jeden komp JEDNO konto może klikać i to wolniej!)[...]
To już nawet nie jest strzał w stopę, to jest kop w jaja dla klikaczy. Dzięki. Tylko na cholerę rejestrowałem tyle klonów? ;)

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Piotrek.[...]

Jestem spokojny. Jak to nuci w słuchawkę mój znajomy do swoich klientów, skarżących się na spadek pozycji: "

" ;)

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...](jeden komp JEDNO konto może klikać i to wolniej!)[...]
To już nawet nie jest strzał w stopę, to jest kop w jaja dla klikaczy. Dzięki. Tylko na cholerę rejestrowałem tyle klonów? ;)

Czasami zdarza się, że trzeba poprawić błąd założeniowy i ukrócić jakieś praktyki negatywnie wpływające na całokształt systemu, w wyniku których tracą wszyscy. W skrócie-> nadmierne klikanie = nadkonsumpcja = niezadowolenie = mniej użytkowników = mniej klientów dla tych nadmiernie farmiących = większe niezadowolenie = coraz mniej użytkowników = wszyscy tracą szansę na zbieranie fanów i pozycjonowanie.

Dlatego będą te ograniczenia i rozwiążemy problem. Oczywiście rozumiem podejście "Ograniczają m farmienie?! Teraz już nie będę mógł tak, wasze niedoczekanie!" gdyż najczęściej takie myśli pojawiają się, gdy ktoś chce nam ograniczyć mechanizm z którego czerpaliśmy korzyści, ale zawsze w takich sytuacjach zdroworozsądkowo dobrze jest spojrzeć na całokształt sytuacji, dlaczego to ograniczenie zostanie wprowadzone, czy ono niesie za sobą korzyści dla mnie i dla innych i jakie to są korzyści. My wprowadzając ograniczenia w systemie, patrzymy na problem całościowo, pod kątem obecnych i przyszłych użytkowników, przyszłości portalu i jego długowieczności oraz stabilności, wszystko po to, aby jak najwięcej osób mogło realnie z niego korzystać i czerpać korzyści. Generalnie, jak jutro ogarniemy tą nadkonsumpcję to będzie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że docelowo te konta będa wycinane przez lub filtrowa już o tym coś wspominaliście...

ale kliknięcia w strony plus mi całkowicie staneły w miejscu..odpalajcie to chłopaki bo się lipa robi ;)

Swoją drogą to bez sensu, zarobiłem punkty siedząc i klikając które tak naprawde nie zadziałały i teraz jestem tylko w przypaku tego jednego klienta 1240 punktów w plecy. Dla mnie to nie do odrobienia, mam kilkadziesiąt punktów na koncie i straciłem płynność ..jestem w ciemnej d..ie ;)

I jeszcze blokada kont satelit ..

Help...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności