Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

W zeszłą niedziele postanowiłem że dam sobie wolne od faceplusa na tydzień ze względu na brak stron do klikania( zadania za bardzo naciągane i nie przemawiają do mnie w ogóle). Wracam dzisiaj, 1 klik na +1 :S Punkty Lubię to! co prawda pojawiły się ale nadal w ilościach mniejszych niż tydzień temu. Nie mogę powiedzieć że należę do chomików bo mam ustawiony automatyczny przydział punktów, chciałbym przynajmniej na tydzień wyciągnąć 200 punktów +1 dla jednej strony, by automat mógł pracować płynnie.

Mam nadzieje że po wprowadzeniu wersji anglojęzycznej użytkownicy z innych krajów wpłyną na program i wyciągną go z recesji braku punktów dla zwykłych użytkowników( nie mówię tutaj o "biznesmanach" który chcą nachapać się jak najwięcej kapuchy i mają @#$%^&* czy odbije się to na faceplusie).

Policyjny blog - https://niebiescy997.pl/. Informacje, ciekawostki, rekrutacja do służby w Policji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłą niedziele postanowiłem że dam sobie wolne od faceplusa na tydzień ze względu na brak stron do klikania( zadania za bardzo naciągane i nie przemawiają do mnie w ogóle). Wracam dzisiaj, 1 klik na +1 :S Punkty Lubię to! co prawda pojawiły się ale nadal w ilościach mniejszych niż tydzień temu. Nie mogę powiedzieć że należę do chomików bo mam ustawiony automatyczny przydział punktów, chciałbym przynajmniej na tydzień wyciągnąć 200 punktów +1 dla jednej strony, by automat mógł pracować płynnie.

Mam nadzieje że po wprowadzeniu wersji anglojęzycznej użytkownicy z innych krajów wpłyną na program i wyciągną go z recesji braku punktów dla zwykłych użytkowników( nie mówię tutaj o "biznesmanach" który chcą nachapać się jak najwięcej kapuchy i mają @#$%^&* czy odbije się to na faceplusie).

Już od tygodnia piszemy o powrocie naszych stron wraz z nową wersją faceplusa, nad którą trwają prace :) Punktów nie braknie (znaczy się, stron do klikania). Będzie można spokojnie sobie wyklikać limit dzienny, bez pośpiechu, przy ulubionych utworach muzycznych (ale to już nie z faceplusa te utwory:P radia nie wprowadzimy). Jeszcze zejdzie nam kilka dni aby wydać bezbugową nową wersję, która po prostu zje tą jaka jest obecnie. Sami nie możemy się doczekać. Tylko troszkę cierpliwości, tydzień w tą czy w tamtą nikogo nie zbawi, a warto poczekać oj warto :(

A po wydaniu nowej wersji chyba wezmę tydzień wolnego, ileż można pracować po 10-16 na dobę każdego dnia pod rząd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zadania to jakaś kpina :)

Treść jednego z nich

Wejdz na wyzej wymieniona strone i kliknij wszyskie kwadraciki reklamowe na gorze strony i dwa banery reklaowe ponizej razem 10 klikniec to wszystko dziekuje

Czy ktoś w ogóle to moderuje? ;)

Na teraz nie mamy moderacji zadań, gdyż są inne ważniejsze rzeczy (jak np nowa wersja faceplusa, a po jej ukończeniu jeszcze parędziesiąt innych punktów) przy których spędzamy deweloperski czas. Szczerze mówiąc jak zadanie jest absurdalne albo ma za małą nagrodę to po prostu nikt go nie wykona i tyle, to wystarcza. na teraz.

Rozwiązanie jakie widzę to dodanie ikonki: "zgłoś zadanie jako absurdalne/łamiące regulamin" i po x zgłoszeniach automat je usunie i powiadomi wystawiającego. Prawdopodobnie tak rozwiążemy ten problem w nowej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie,

Faktycznie, Zadania zostały dość mocno zdominowane przez "zarejestruj się gdzieś" i "zrób zakupy", a spodziewaliśmy się innego modelu (napisz pozytywną opinię o naszym produkcie ...). Przypominam, że Zadania to tylko dodatkowy sposób na zdobycie punktów. Popracujemy nad regulaminem Zadań i wraz z wejściem kolejnych sposobów premiowania Użytkowników Active, Business (m.in. przez pozycjonowanie ;-) na liście Zadań czy ofert giełdowych), te bardziej "rzeczowe" w sposób naturalny wyprą pozostałe.

Będziemy szli w każdym aspekcie w kierunku społecznościowej moderacji, a to będzie to dotyczyło także zadań.

Pracujemy intensywnie nad nową wersją FacePlusa. Przepraszam że idzie to nam jak krew z nosa :-(, ale chyba aż za bardzo nam zależy, żeby była wspaniała.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadania zostały dość mocno zdominowane przez "zarejestruj się gdzieś" i "zrób zakupy"
Wejdź na stronę x i wyklikaj reklamy y po prawej stronie -8 kliknięć oraz jedno kliknięcie w reklamę poniżej.
Wejdź na strone Kliknij w obojętny jaki post i w reklamy Reklama znajduję się z prawej strony [...]

No faktycznie rewolucyjne narzędzie WOMM, tylko zapytajmy ja ocenią to ludzie z forum Google AdWords. Ciekaw jestem kiedy pojawią się zadania typu black SEO - zaraportuj do googla, by wykosić konkurencję.

Kumulacja punktów sprawiła wysyp kont o idiotycznych nazwach i avatarach, teraz nowa funkcjonalność i efekty jak powyżej. Czy to idzie w dobrą stronę? Chcecie iść w "jakość" i mieć narzędzie dla "agencji". No to powiem Wam że każda poważna agencja prowadząca kampanię reklamowe np na AdWords jak zobacz jakie praktyki wspiera wasze narzędzie to ominie je szerokim łukiem.

Ktoś tam kilka postów wcześniej pisał że robi się to przekombinowane. W pełni się z nim zgadzam.

Giełdę i 20% prowizję można obejść chomikując punkty i wystawiając aukcję na allegro

Zadania to dosłownie cytuje "...kpina"

System zapowiadał się całkiem ciekawy, jednak obecnie wygląda na zabawkę dla (jak to się kiedyś mówiło) pokemonów i "dzieci neo" - NIE OBRAŻAJĄC NIKOGO.

PS wiem, wiem że pracujecie nad nową wersją... ale kto będzie w stanie to wszystko moderować (profile, strony, zadania...) - oddacie to ludziom? efekt będzie mizerny.

pozdrawiam i sory za te "dzieci neo" ale długo zastanawiałem się jak to ując inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

kiedy pojawią się zadania typu black SEO - zaraportuj do googla, by wykosić konkurencję.
Jak szybko się pojawią, tak szybko znikną i zostaną zabezpieczone jako potencjalny dowód w sprawie. Łamiąc prawo w dowolny sposób, korzystając z dowolnego narzędzia (od pięści, poprzez młotek, skończywszy na systemie sponsorowanych zadań), zawsze narażasz się na konsekwencje, także karne/finansowe. Jako producent "broni palnej" rejestrujemy zarówno Klientów, daty zakupu "amunicji", jak i zgłoszenia postronnych "świadków zbrodni". :-)
Czy to idzie w dobrą stronę? Chcecie iść w "jakość" i mieć narzędzie dla "agencji".
Tak, i zaraz będziemy musieli wziąć na swoje barki narzekanie drugiej strony, czyli kont które zablokowali pozostali Użytkownicy. Zdradzę Ci jednak pilnie strzeżoną tajemnicę, że wielu firmom już to co jest, i tak się podoba. :-)
pokemonów i "dzieci neo" - NIE OBRAŻAJĄC NIKOGO
Więc, grzecznie sugeruję, po pierwsze nie obrażaj Użytkowników, a po drugie uśmiechaj się i zbieraj te stosy tysięcy darmowych kliknięć - bo kliknięcia tych samych ludzi możesz kupić przez bardziej elegancki panelik, 20 razy drożej, wprost od jednej z kalifornijskich korporacji. W 100% wolny wybór należy do Ciebie - 7.5 tysiąca świadomych Użytkowników wybrało nasze rozwiązanie.

Jeżeli jakakolwiek funkcjonalność Ci się nie podoba, możesz po prostu z niej nie korzystać. Nie istnieje żaden przymus, choć mimo chwilowych niedogodności FacePlus jest stałym punktem dnia dla ładnych paru tysięcy osób. Byłoby mi jednak miło, gdybym zamiast "ponarzekam sobie: jest do niczego" usłyszał "uważam że lepiej byłyby, gdyby ...".

ale kto będzie w stanie to wszystko moderować (profile, strony, zadania...) - oddacie to ludziom?
W jaki sposób zmoderować wkrótce 10 tys. Użytkowników, 40 tys. stron, 4 miliony kliknięć? My wiemy. I jest to już wyłącznie nasze zmartwienie. :-)

Życzę wszystkim miłego korzystania z FacePlusa! Prace nad nową wersją są już bardzo zaawansowane!

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok tomaroc, wszystko jasne, tylko musisz popatrzeć na to pod tym kątem:

- czy użytkownicy adwords będą klikać w strony innych użytkowników adwords? Czy ci biznesmani będą chcieli to zrobić albo czy znajdą na to czas?

- jeżeli nie, to kto ma klikać?

Chodzi o to, aby umiejętnie wyważyć wszystko tak, żeby zachęcić do klikania fanów a jednocześnie sprawić, że cały system będzie atrakcyjny dla prawdziwego klienta biznesowego. Staramy się jakoś to wyważyć, od tego jest ta cała beta, od tego nowe wersje, nowe dodatki, zmiany itd itd aby znaleźć złoty środek. Innymi słowy, poszukujemy dobrej drogi. Na razie skrytykowałeś, ale nie podałeś czegoś, co nas zbliży do tego złotego środka. Jak na coś wpadniesz to daj znać.

Wiesz, to nie miał być sklep z fanami, miał to być system wymiany fanów. Gdybyśmy mieli mieć sklep, to już dawno stworzylibyśmy siatkę "realnych" profili i klikali ludziom po 1 do 10 tys "Lubię" tak jak amerykańskie sklepy tego typu.

Zadania: dla mnie, nie sprawdzają się i coraz mocniej zastanawiamy się nad ich usunięciem, nie działa to tak jak powinno. Zobaczymy jak zachowa się to wszystko po wdrożeniu moderacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do tematu Faceplusa ja tam wole żeby młodzież siedziała tu i klikała, przeliczała i uczyła się podstaw handlu ( np. na allegro) niż śledziła śledzika na NK lub gapiła się na cycki na wiocha.pl

Tu można połączyć dorabianie sobie na sprzedaży punktów ze ślęczeniem w internecie (co robi pewnie 70% ludzi).

Tylko tak jak pisałem wcześniej wrzućcie tu gry logiczne, możliwość przeglądania newsów z różnych kategorii itd. Jak to będzie w fajnej oprawie bez obciążania procka :) to będzie bardzo fajny serwis..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności