Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Połowa proxy, które u was dodałem zgłasza w panelu komunikat:

Wybrane proxy jest zbyt wolne.

Szybkość pobierania: 0 KB/s (minimalna oczekiwana wartość: 0.13 KB/s)

Kiedy otwieram proxy w przeglądarce to działa normalnie, bez opóźnień więc chyba coś jest nie tak w waszych metodach pomiaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam propozycje :

nie karmimy trolli ;) bo nam się najedzą i spuchną ;p a spuchnięte trolle to brzydkie i smutne trolle :)

ps. jak mawiał mój wykładowca : "luzujemy galoty"

pozdrawiam gorąco dzieląc się dobrym humorem :)

Apo

Bezwzględnie się do tego zastosuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam małą propozycję.

Żeby na liście proxy wyświetlić datę dodania. I ewentualnie bonus za proxy rozliczać dziennie, powiedzmy 8pkt za proxy dziennie

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam małą propozycję.

Żeby na liście proxy wyświetlić datę dodania. I ewentualnie bonus za proxy rozliczać dziennie, powiedzmy 8pkt za proxy dziennie

Sugestia jest dobra. Hmm, mamy zaplanowany może nie dokładnie taki, ale też fajny i atrakcyjny system premiowania za proxy, lepszy niż obecny. Zostanie on również zawarty w nowej wersji faceplusa. Ale jeszcze zobaczymy jaki model będzie najatrakcyjniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zaglądam co godzinę z nadzieją że przeczytam : "Zapraszamy na FacePlus.pl - nowa wersja !"

a tu co godzinę płacz, rozczarowanie i smutek ogarniający całe ciało, co godzinę nowe myśli samobójcze i leki by nie zrobić nic głupiego... nie wiem ile wytrzymam, każdego posta coraz trudniej pisać, każdego buttona +1 coraz trudniej kliknąć bo ręce się trzęsą, zresztą i tak niewiele widzę na ekranie przez zapłakane oczy ;)

oczywiście to tylko żart, i absolutnie nie naciskam bo sam wiem jak to jest - 90 % portalu tworzy się w mgnieniu oka, następne 8 % potrafi zająć dokładnie tyle samo czasu, a ostatnie 2 % z reguły zajmują 2 razy więcej niż poprzednie 98 % ;)

pozdrawiam gorąco i dalej sobie klikam +1 :)

Apo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zaglądam co godzinę z nadzieją że przeczytam : "Zapraszamy na FacePlus.pl - nowa wersja !"

a tu co godzinę płacz, rozczarowanie i smutek ogarniający całe ciało, co godzinę nowe myśli samobójcze i leki by nie zrobić nic głupiego... nie wiem ile wytrzymam, każdego posta coraz trudniej pisać, każdego buttona +1 coraz trudniej kliknąć bo ręce się trzęsą, zresztą i tak niewiele widzę na ekranie przez zapłakane oczy :(

oczywiście to tylko żart, i absolutnie nie naciskam bo sam wiem jak to jest - 90 % portalu tworzy się w mgnieniu oka, następne 8 % potrafi zająć dokładnie tyle samo czasu, a ostatnie 2 % z reguły zajmują 2 razy więcej niż poprzednie 98 % :)

pozdrawiam gorąco i dalej sobie klikam +1 :)

Apo

hehe, mniej więcej u nas też tak wygląda (no prócz klikania, bo akurat pracujemy nad nową wersją :)).

Nie chce niczego obiecywać, ale wszystko wskazuje na następny tydzień, a z resztą z punktu widzenia wszystkiego przyszły tydzień to już taki maksymalny termin. Teraz w sumie realizujemy żmudnie nowe elementy i portal robi się "wow".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że ktoś 1 osoba odhaczyła 'lubię to'.

W jakiś sposób można sprawdzić, kto dokładnie?

No i zgłosić taką osobę do administratora FacePlusa.

Nie jestem pewny, czy facebook udostępnia listę wszystkich fanów i kiedy kto kliknął lubie a kiedy nie (gdybym tworzył facebooka raczej coś takiego bym zrobił) tak więc, jeżeli odkliknięcie nie nastąpiło na stronie z aplikacją, która posiadała skrypt do detekcji, to nie da się tego wykryć.

W skrócie:

możemy dodać do faceplusa kod, który dokona detekcji odkliknięcia lubię ALE przy odklikiwaniu nie konsumowane są punkty oraz nie otrzymywane.

Jeżeli odkliknięcie zostało wykonane na tablicy/wewnątrz facebooka, to nie da się tego wykryć, musiałbyś codziennie monitorować listę fanów.

Natomiast, mogę zapowiedzieć już teraz, że nowa wersja faceplusa zawierać będzie aplikację do wykrycia z jakiego konta kto klika i czy pokrywa się ono z zadeklarowanym id profilu - jeżeli tak nie będzie, wszyscy wiemy co stanie się wtedy z kontem. To samo przy podawaniu profilu facebook, trzeba będzie "przejść" przez aplikację.

Zagraniczne systemy, maja kompletna aplikacje do klikania w lubie. Tak wiec nie powinno to byc zadna nowoscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności