Skocz do zawartości

FacePlus.PL - system wymiany +1 i Fanów


jez

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
chciałem coś napisać ale się powstrzymałem w momencie kiedy nie znalazłem ikonki <facepalm>, ale to tylko moje zdanie ...

Apo

I masz do niego prawo.

Idea FacePlusa polega na tym, by lajkować na stałe, a nie na 5 minut w celu uzyskania punktów.

Ale to tylko moje zdanie.

@FacePlus-dev, dzięki za odpowiedź. W fajnym kierunku to zmierza. Ciekawe pomysły, szczególnie ten z targetowaniem ze względu na płeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I masz do niego prawo.

Idea FacePlusa polega na tym, by lajkować na stałe, a nie na 5 minut w celu uzyskania punktów.

Ale to tylko moje zdanie.

jeśli kogoś uraziłem to przepraszam, po prostu moja pierwsza instynktowna reakcja , natomiast fakt faktem, kto odklikuje źle robi. Jak się dołącza do społeczności, trzeba się trzymać jej reguł, a tutaj ktoś chce klikać a potem odklikiwać. wiec przepraszam raz jeszcze.

ps. słownik w linuchu podpowiada mi, żeby zamienić "odklikiwać" na "odklepawszy" albo "odkwasiwszy" xD ale to nic ... "odklikuje" to jedna z opcji : "odklepując" , "odkleiwszy" i najlepsze: "odkaszlujże" .

pozdrawiam

Apo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie możliwość targetowania ze względu na płeć. Chcielibyśmy także dodać opcję targetowania ze względu na wiek.

No i nie zapomnijcie o targetowaniu ze względu na kolor włosów, wzrost i wagę ;)

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że ktoś 1 osoba odhaczyła 'lubię to'.

W jakiś sposób można sprawdzić, kto dokładnie?

No i zgłosić taką osobę do administratora FacePlusa.

Hehe nie chciej wiedzieć ile ja mam "odkliknięć" dziennie bo byś spadł z krzesła ;) ( najwięcej 68 )

Nie wspomnę już o kliknięciach "lubię to" z kont które kompletnie nie są zliczane przez system Facebooka.

Ale nie będę prowadził śledztwa ;P bo to wszystko wina Tuska :)

music-zone-banner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety serwis od kilku dni nie działa, wiec lepiej się przerzucić na coś innego.

Wyskakuje komunikat:

Dokument działa poprawnie.

Proszę przejść na stronę https://www.faceplus.pl/

Gdyby serwis nie działał od kilku dni, to statystyki pokazywałyby 0 (tak, nasze statystyki to 100% prawdy w przeciwieństwie do wielu serwisów które je sobie "poprawiają") a pokazują, że są kliknięcia.

Obecnie dokonywanych jest trochę modyfikacji na wersji oryginalnej w związku z poważnymi zmianami na nowej wersji.

Ta wiadomość jaką podajesz pojawia się tylko gdy ktoś próbuje klikać z innego adresu niż się powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności