Skocz do zawartości

Pozycjonowanie na Grouponie


aniec2

Rekomendowane odpowiedzi

Już było ale wybranie tej opcji nie ma ograniczeń co do fraz.

3) 299 zł zamiast 2999 zł na stworzenie indywidualnej i unikatowej strony internetowej do 8 podstron (stworzenie grafiki, formularza kontaktowego, system zarządzania treścią CMS oraz instrukcja obsługi, rejestracja domeny, przez pierwszy rok miejsce na serwerze gratis) + pozycjonowanie 5 fraz do tej strony w wyszukiwarce Google
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie lekceważył juniorów ,wiele to przekręty prawda ale wielu jest lepszych niz starzy wyjadacze nawet .Po prostu młodszy świeższy umysł .Sam skorzystałem z jednej oferty programisty 19 lat podał mi cene 500 zł niższą i efekt został osiągniety:) Stary wyjadacz ma juz swoje stawki i klientów i nie ma potrzeby z ceny schodzic a młodzi chca się wybić a żeby się wybic trzeba ceny obnizyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne , że młodzi w techniczne klocki są o niebo lepsi od starych pierdoł , ale przy usłudze pt. pozycjonowanie spędzić czasami trzeba określoną ilość czasu tym bardziej, że goglasy co rusz to coś nowego wymyslają , poza tym jest ograniczona ilość miejsc w topie także przy większej ilości "bonów" na pozycjonowanie dla nawet fraz lokalnych może sie zgłosić 15 fryzjerów z koziej wólki i co wtedy ? Jest jakaś tam granica hurtowego pozycjonowania ale uzależniona jest ona od ilości/domen/serwerów softu itp, itd, jeżeli soft w miarę niedrogo wychodzi jednostkowo przy dużej ilości klientów o tyle czas poświęcony na seo i przede wszystkim na obsługę klienta to już poważne koszty.

a tego czasu i kosztów obsługi klienta mało kto liczy ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności