Skocz do zawartości

Blast 10 milionów FFA


Rzezniczek

Rekomendowane odpowiedzi

@Mion hahah, czyli według Ciebie [...] powodzenia ;)
Według mnie możesz zlecić nawet dodanie 10 x po 1.000.000 i dowolnie interpretować @inki są dodawane stopniowo co gwarantuje bezpieczeństwo@.... :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wykupiłem blast dla testu na świeżą domenę. Podobno blast 10 milionów poszedł jednorazowo.

Testowana domena:

https://www.piekielnie-dobre-ubezpieczenia.pl/

Raport:

Thanks for submitting your website your reports are bellow.

your URL https://www.piekielnie-dobre-ubezpieczenia.pl/

Click the link bellow to see your 10 Million Links report

10 Million Links Confirmation Report

https://docs.google.com/document/d/1iXGXymQ...Q/edit?hl=en_US

Click the link bellow to see your social bookmarking backlink report

Social Bookmarking Backlink Report

10 Million Links Support

Paul Clark

support@10millionlinks.net

https://www.10millionlinks.net/

10MillionLinks - Twitter

10 Million Links - Facebook

Link do raportu:

https://docs.google.com/document/d/1iXGXymQ...n%3E+&pli=1

I pytanie: Skuteczne czy nabijanie klienta w butelkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam cie, ze nie otworzysz w przeglądarce strony mającej 10M linków naraz. Poza tym w tym linku co zamieściłeś nie ma jakiegoś sensownego raportu.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ten raport ma byc powtierdzeniem 10 mln linkow to cos ich nie widac. Ja bym od razu zazadal zwrotu kasy.

[edit] Wyglada na to po przejzeniu raportu, ze 10 mln linkow polega na wyslaniu dziennie jakis 5 000 pingow...

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładniej rzecz biorąc, raport będzie tylko jeden - strony, które są na nim zamieszczone automatycznie wysyłają link do Pańskiej strony na przód, do kolejnych stron.
Raport przedstawia listę potwierdzeń dodania linku przez strony FFA. Niektóre potwierdzenia zawierają bezpośredni link, niektóre nie. W tych, które nie zawierają linku, aby sprawdzić czy strona została rzeczywiście dodana, wystarczy wpisać jej adres. Oczywiście nie jest to konieczne - gwarantuje, że strona została dodana do wszystkich witryn FFA. Ponadto, rezultaty, można zobaczyć w oprogramowaniu analizującym ranking wyszukiwarek.
Wysłany raport zawierał wszystkie linki - każda z podanych tam stron wysyła Pańską witrynę do kilkudziesięciu, kilkuset tysięcy stron.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kotwor.gif

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś wątpię żeby to była prawda, chociażby ze względu na niską cenę.

Za taką kasę ciężko jest kupić dobre dopalenie z XR na kilkadziesiąt tysięcy profili , a tutaj 10 000 000 ;/

Niektórzy mówią, że dobry programista django jest na wagę złota. Zapraszam Cię na mój blog prawiący o informatyce.
Najlepsze suchary w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładniej rzecz biorąc, raport będzie tylko jeden - strony, które są na nim zamieszczone automatycznie wysyłają link do Pańskiej strony na przód, do kolejnych stron.
Na podany przez Ciebie adres e-mail, będą regularnie wysyłane, automatycznie wygenerowane, raporty prezentujące strony, do których został dodany Twój link.
Ze tak powiem zaje***** zgodność, ale co tam Mion wie :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie usługa może być całkiem spoko,

dalej utrzymujesz ze jest spoko?

Wysłany raport zawierał wszystkie linki - każda z podanych tam stron wysyła Pańską witrynę do kilkudziesięciu, kilkuset tysięcy stron.
to mi się podoba :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zobaczmy. Szkoda, że właśnie mi się skończył abonament na CognitiveSeo. Ale np na dzień dzisiejszy na pasku dodatku Firefox Seoquake pokazuje:

Yahoo links = 28

Yahoo linkdomain = 28

Stronka została tylko dodana do 700 katalogów przed blastem. Obecnie nie planuje nic dodawać tylko przetestować ten blast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem oficjalną odpowiedź od autora aukcji;

Witam,

Cały proces trwa ok. 12 tygodni. Niestety, nie ma możliwości dodania wszystkich linków na raz, jest to proces rozłożony w czasie.

Więc ktoś ściemnia.

dalej utrzymujesz ze jest spoko?

Napisałem ,że usługa MOŻE być całkiem spoko.

Czym jest "może" - partykuła nadająca wypowiedzi odcień przypuszczenia, wahania, osłabienia kategoryczności.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

nie zamknąłem tematu i jeszcze nie wylądował w koszu, bo może być - pomimo sceptycyzmu kilku userów - całkiem ciekawy. Jednakże obiecuję, że temat poleci do kosza, a niektórzy dostaną banany, jak nie przestaniecie się po sobie wozić. Czas się nauczyć prowadzić konstruktywne dyskusje bez obrażania siebie nawzajem: masz jakąś wiedzę/przemyślenia - podziel się, ale za wyzwiska i wulgaryzmy będziesz urlopowany. (stwierdzenie, że ktoś jest głupkiem, pacanem, czy innym "tworem pejoratywnym" nie będzie przeze mnie mile widziane...)

Zatem proszę o przemyślenie ponownym razem, zanim zostanie wciśnięty "Dodaj odpowiedź".

@Rzezniczek: na przyszłość do testów bierz "gołą" stronkę:

Stronka została tylko dodana do 700 katalogów przed blastem. Obecnie nie planuje nic dodawać tylko przetestować ten blast.
- jak chcesz się podzielić testami, to zakładaj wątek w dziale testy.

jeśli by się przypadkiem okazało, że blast ma jakąś skuteczność... zawsze znajdzie się fachoWIEc, który stwierdzi, że to dzięki dodaniu do 700 katalogów :piwo: i test bierze w łeb :).

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności