Skocz do zawartości

Blast 10 milionów FFA


Rzezniczek

Rekomendowane odpowiedzi

Test dopiero postanowiłem wykonać jak coś mi tu zaczęło nie pasować. A tak to na początku wtopiłem kasę i nie wiem czy straciłem czy zyskam. Zamawiając myślałem, że to blast Rumakiem i dostanę normalny raport z linkami bezpośrednimi gdzie siedzą moje wpisy.

A tutaj takiego Zonka dostałem, wytrzeszczyłem oczy, podrapałem się po głowie i zdębiałem. I w końcu nie wiem czy zostałem oszukany czy to jakaś nowa technika blastowania.

Po głowie mi chodzi, że tutaj nie było żadnego dodawania linków tylko zwykły ping poszedł.

Nie zamykaj tematu, bo sprawa "Szyfru Marabuta" jest bardzo ciekawa.

Przekręt roku czy nowa metoda?

A te blasty patrzyłem na aukcje się sprzedają jak świeże bułeczki - już któraś aukcja z kolei idzie tego typu i wszystkie wyprzedane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Po pierwsze to ciąg dalszy tego wątku jest bez sensu, a to wszystko to nabijanie ludzi w butelkę i w tej chwili wywaliłeś 99zł. Co to za raport? 10 mln linków, gdzie w raporcie widnieją linki do zaparkowanych i niezaindeksowanych domen + pingi, które PODOBNO dodają Twoją stronę internetową do setek lub tysięcy innych?

W przypadku gdybym to ja otrzymał taki raport, napisałbym, że żądam otrzymania raportu również do tych linków gdzie PODOBNO została zgłoszona witryna. A usługa swoją drogą niezgodna z opisem na Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yahoo links = 31 (+3)

Yahoo linkdomain = 31 (+3)

są postępy :) .... co nie zmienia faktu że ta aukcja to oszustwo. nawet gdyby indeksował się co 10,000 link to i tak powinno tu mocno zwiększyć parametry links.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tyle że w tym samym czasie dodałem do 700 katalogów i to pewnie z tych katalogów idzie teraz moc.

Zresztą łatwo sprawdzić. Katalogi były polskie a blast na zagraniczne linki.

--------------

Edit.

Zaczęły się pokazywać jakieś chińskie linki:

https://siteexplorer.search.yahoo.com/searc...mf=s&bwmo=d

Tylko coś ciągle mało jak na te 10 milionów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności