Skocz do zawartości

Stop szaleńcom na drogach


Oliusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

zakurfajebiste ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie do kogo kierowane są takie filmy. Do kierwoców takich jak ja - wątpie - wiem, że jak 2,5 tony potrąci goscia na pasach to mu nogi urwie...

Do goscia w golfie co leci 150 po polnych drogach.. wątpie (on co najwyżej przywali w drzewo).

Do wszystkich repów, handlowców itp oni walą ale na trasie - w mieście to szukają parkingów.

I doszedłem - DO TAKSÓWKARZY - tak jeżdżą taksówkarze ;) a oni rzadko kiedy na necie siedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drodze trzeba uważać na swoje poczyniania i innych też, już raz kolo zajechał mi drogę na trzypasmówce przy 80 "bo nie widział" ... albo inny przypadek jadę 60, kolo przede mną też i przed maskę wchodzi mu pieszy, a nawierzchnia mokra.. Dobrze, że mam dobre hamulce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre hamulce - właśnie - jade sobie 100-120, zwalniam do około 90 przed zakretem i chyba i dobrze bo za zakretem dwóch kolesi siedzi w samochodzie i rozmawia przez otwartę szybę - chcesz zaoszczędzić, dopłać i zamontuj dobre hamulce!

Film niezły, ale tak swoją drogą, nie zdarzam wam się jeździć 150? 100 w zabudowany?

---------------------------------------

Wczasy Egipt, Urlop w Turcji

Imieniny obchodzą..... - złóż Życzenia imieninowe

Przygotuje unikalne teksty turystyczne, kontakt - PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na trasie rzeczywiście zdarza mi się przycisnąć, ale w terenie zabudowanym przeważnie powoli jeżdżę (jest pare wyjątków, ale to już głupota ludzi ustawiających znaki - jak np stawiają znak "teren zabudowany" w polu, gdzie do najbliższego domu 0,5km, albo tak jak w Łodzi na ul. Puszkina - teren przemysłowy, 3 pasy ruchu w każdą stronę, oddzielone pasem zieleni, chodnik oddzielony pasem zieleni od jezdni - postawiony znak 40 )

robie dosyć dużo km (ok 100 - 120 tysięcy km rocznie)

i już nie raz zdarzyło mi się, że stara dewota (bo inaczej takiej nie moge nazwać) wylazła zza autobusu, nawet się nie oglądając (najwięcej takich przypadków przy rynkach jest),

dziś pani z wózkiem wyszła sobie na czerwonym centralnie pod koła, jak wysiadłem i powiedziałem jej co o niej myśle, to stwierdziła, żebym się nie mądrzył, bo ona ma pierwszeństwo, bo jest na pasach... brak słów...

samochody nie zabijają...

prędkość nie zabija...

ZABIJA BRAK WYOBRAŹNI

Galeria Kawy i Herbaty CZARODZIELNICA - zapraszam po dobrą kawkę i herbatę w Łodzi
Stacja Kontroli Pojazdów Łódź
Druk na szklepanele szklane na ściany, obrazy na szkle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności