Skocz do zawartości

Stop szaleńcom na drogach


Oliusz

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważcie że te auta które przejeżdżały obok wypadków w ogóle się nie zatrzymywały,taka znieczulica.

Takie filmy zwłaszcza na polskich kierowcach żadnego wrażenia nie robia po za zabawą z pokazaniem patrz jak go walnęło itp.

Tak się składa, że byłem świadkiem wypadku w piątek a dokładniej auta jadącego za mną. Zatrzymało się w ciągu może 2 minut blisko 30 samochodów i było z 10 gaśnic użytych i dziesiątki telefonów na 112. Sam byłem zdziwiony, że oprócz mnie ktoś chciał pomóc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

fajnie, że są tacy co reagują, ale uwierz proszę - nie zawsze tak jest!

znajoma wyjeżdzała na skrzyżowaniu (dwójka dzieci z tyłu)

koleś czerwone z późno zobaczył, nie wychamował, przywalił - golfa znajomej obruciło o 90 stopni

koleś co przywalił, wyszedł zaczął oglądać swoje auto i zaczął dzwonić (nie pod 112), znajoma sama wyszła, dodam że golf dostał strzała w drzwi kierowcy i słupek, wyciągnęła dzieciaki, wezwała policję - oczywiście winnego nie było :)

kierowcy co stali na skrzyżowaniu (dużo ich nie było, ale jednak) rozjechali się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem kiedyś taką sytuację też była kobita dziecko z tyłu ,stała autem na swiatłach a gościu nie wiem ślepy był w ogóle przed swiatłami nie wyhamował i uderzył ją od tyłu.Kobita wyleciała z auta krzycząc moje dziecko,dziecko zakrwawione a typ wyszedł i zamiast jej pomóc (jakiś prezesik niezły merc był) to zaczął do niej krzyczeć że miała ruszać po on trąbił.Znalazło się tam jakiś dwóch typów cegłówkami obrzuciło tego merca ,typ dostał niezłe nokauty i na Policje już czekał pół przytomny ,reszta kierowców widząc to nie ruszyła z miejsca .Ludzie w szoku

Ale najlepsze było jak Policja przyjechała kto tego pana pobił ,ludzie na przystanku jak jeden mąż my nic nie widzieliśmy ,typ nieźle zbladł i do ludzi no jak to? a kilku ludzi tak jakoś na raz "no tak to" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakies 10 lat tem,u pracowałem jako nadworny informtyk w dużej firmie. miała swoje sklepy rozsiane po całej Polsce, więc jednego dnia byłem w Kołobrzegu by kolenjego być w Jeleniej Górze. Podczas jednej podróży właśnie do wspomnianego Kołobrzegu miałem wypadek, czołówke z tirem (ja jechałem polonezem :D ).

Zatrzymało sie do pomocy tylko jedno auto, jakiś facet z Poznania ( tak się przedstawił). Ze względy, że mój telefon poleciał gdzieś w pole, nie miałem z czego zadzwonić do szefostwa, bo Policja już byla powiadomiona. Ten gość użyczył mi telefonu, poczekał do przyjazdu karetki i policji. Karetka nie była potrzebna, bo nikomu nic się nie stało, w co nikt na miejscu nie mógł uwierzyć.

Tak czy inaczej, nie mineły 2 miesiące. Zostaję wezwany do dyrektora, oznajmiono mi , że już nie jestem kierownikiem działu informatyki. Na moje miejsce jest nowa osoba. Obracam się, a tam stroi gośc który mi pomógł przy wypadku ;)

Później się okazało, że był to wielki kłamca, a o moim wypadku wymyślałdyrektorowi jakieś brednie, że jechał bezpośrednio za mną, widział wszystko, ja pędziłem i szlałem na drodze itp.

Wniosek?

Uwaga na pomagających ;)

Strony internetowe Gorzów

Nieuczciwy kontrahent? Nie wiesz jak napisać wezwanie do zapłaty? daj znać na prv, prawnik zrobi to za Ciebie.

Darmowy katalog stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich dniach facet u mnie w regionie przejechał 2 rowerzystów - to samo zrobił kilka lat temu i nadal teraz prowadził auto mimo że nie miał już prawka.

Prawo jest kaleki za małe kary

Serwis internetowy ToTemat działa od 2020 roku. Publikujemy artykuły na różne tematy techniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności