Skocz do zawartości

Tworzenie szabonów Wordpress z linkiem pozycjonującym


SzybkaJazda

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co pamiętam od kilku lat na oficjalną stronę ze skórkami do WP nie są przyjmowane szablony z linkiem pozycjonującym np. nieruchomości.

Czy znacie jakieś inne, godne polecenia zbiory szablonów WP, gdzie nie mają zastrzeżeń do szablonów z dwoma, trzeba linkami w stopce?

Swoją drogą to chore, udostępniam ładny szablon za darmo i nie mogę za to wrzucić 2-3 swoich linków pozycjonujących...

EDIT: jeżeli są inne skrypty z dużą ilością użytkowników a z małą ilością skórek, gdzie można wrzucać linki pozycjonujące, to też poproszę o wskazówki czy namiary. ;)

wiadomosci lifestylowe, sportowe i gadżetowe.

wiadomosci biznesowe dla głodnych wiedzy z tematyki finansów, giełdy czy inwestycji

łódzka agencja reklamowa zapraszamy na stronę ogólnopolskiej agencji reklamowej, oferujemy reklamą outdoor (posiadamy własne ekrany LED) oraz online. Zapraszamy na podstronę Nasi Klienci, zaufało nam już ponad 40 firm!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko można obejść. Utwórz plik html i wpakuj go jak najgłębiej do skórki do podfolderu-podfolderów. W pliku html wpisz klika swoich linków ukrytych w tekście np. licencyjnym - tak jak się w preclach robi. Do ukrytego pliku html poprowadź ukryty link ze strony głównej (np. kropka lub malutki element graficzny mający przekierowanie na ukryty plik html).

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzezniczek: a potem emacsem przez sendmail przebić się przez potrójną ścianę ognia, obejść skomplikowany system luter i gotowe. :)

kikas: chce zlecić stworzenie dwóch-trzech wyróżniających się szablonów dla WP, więc własny zbiór mija się raczej z celem

Beerbant: po co się wypowiadasz, jak nic do tematu nie wnosisz?

wiadomosci lifestylowe, sportowe i gadżetowe.

wiadomosci biznesowe dla głodnych wiedzy z tematyki finansów, giełdy czy inwestycji

łódzka agencja reklamowa zapraszamy na stronę ogólnopolskiej agencji reklamowej, oferujemy reklamą outdoor (posiadamy własne ekrany LED) oraz online. Zapraszamy na podstronę Nasi Klienci, zaufało nam już ponad 40 firm!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to chore, udostępniam ładny szablon za darmo i nie mogę za to wrzucić 2-3 swoich linków pozycjonujących...

Tak to jest jak się nie rozumie zasad licencji, nawet bardziej idei przyświecającej twórcom... Skoro chcesz wrzucać tam linki to znaczy, że nic za darmo nie udostępniasz i tyle. Cała siła wordpress właśnie na tej otwartości polega, takimi kombinacjami zabijecie każdy skrypt.

Chcesz być uczciwy to rozwiązanie jest proste. Robisz zwykłe, standardowe motywy bez zbędnych linków i wrzucasz je na wordpress.org. W stopce dajesz link do stronki a tam dodatkowe wersje tych skórek (pro z dodatkowymi linkami, wyszczególniasz różnice np. w dwóch kolumnach). Dodajesz kilka nowych funkcji, najlepiej obsługiwanych prosto z panelu i jest git. Gwarantuję Ci, że będziesz miał reklamę na wp.org i sporo pobrań skórek na innej licencji już z linkami. Podobnie robi się ze skórkami komercyjnymi i nikt nie ma pretensji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie sądziłem, że niektórym myślenie samodzielne i wyciąganie wniosków sprawia taką trudność , więc wyjaśnię - serwisów gdzie możesz udostępnić darmowy szablon z linkami pozycjonującymi jest od groma tylko trzeba trochę poszukać ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiego zbioru. Znalazłem tylko ładny zbiór z szablonami do bloggera ale niestety linki z blogów na bloggerze są z tego samego IP i nie daje to żadnego kopa.

Wszystko można obejść. Utwórz plik html i wpakuj go jak najgłębiej do skórki do podfolderu-podfolderów. W pliku html wpisz klika swoich linków ukrytych w tekście np. licencyjnym - tak jak się w preclach robi. Do ukrytego pliku html poprowadź ukryty link ze strony głównej (np. kropka lub malutki element graficzny mający przekierowanie na ukryty plik html).

Widać że nigdy nie dodawałeś szablonu do biblioteki wordpress.org. Takie rzeczy wykryje na wstępie automat, a armia moderatorów przyczepi się nawet do tytułu (title="") linka w stopce. Zresztą możesz sobie poczytać: https://themes.trac.wordpress.org/timeline

Co więcej jeśli strona linkowana nie jest ściśle związana z tematyką wordpress to w ogóle nie możesz dodać linka do stopki.

Generalnie jeśli chodzi o kod to wordpress.org ma dużo większe wymagania niż komercyjny themeforest.net który ma 95% odrzucań szablonów. Na TF mam każdy szablon zaakceptowany za 1. razem a wordpress.org zaakceptował każdy mój darmowy szablon gdzieś za siódmym razem wymyślając coraz to jakieś nowe pierdoły jak np. to że nie możesz dodać Cufon.now() zaraz za wp_footer() :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radoslaus: Chcę udostępnić ładne szablony, które zamiast linka do strony z szablonami będą miały link pozycjonujący, gdzie tu zabijanie skryptu? Nie chcę robić spam-stopki z tysiącem odnośników, tylko max 2-3 linkami do moich stron.

Nad stworzeniem szablonu tylko dla wordpress.org z linkiem do strony gdzie można ściągnąć inne też myślałem, ale myślę że korzyści nie będą wymierne biorąc pod uwage ile trzeba by zainwestować to forsy i czasu.

Beerbant: od tego jest forum, żeby pytać. Od dawna na PiO zaglądam sporadycznie właśnie przez takie posty jak Twój. Jak masz jakieś doświadczenie w tym temacie, to je opisz, przecież korona Ci z głowy nie spadnie.. A jak nie, to spędź sobotę może w inny sposób? :)

Kesera: myślę, że ilość IP w przypadku bloggera nie ma większego znaczenia ze względu na to, że jest to system blogowy hostowany przez Google. Warto w każdym bądź razie spróbować. Mówisz o oficjalnym zbiorze szablonów czy jakimś innym?

wiadomosci lifestylowe, sportowe i gadżetowe.

wiadomosci biznesowe dla głodnych wiedzy z tematyki finansów, giełdy czy inwestycji

łódzka agencja reklamowa zapraszamy na stronę ogólnopolskiej agencji reklamowej, oferujemy reklamą outdoor (posiadamy własne ekrany LED) oraz online. Zapraszamy na podstronę Nasi Klienci, zaufało nam już ponad 40 firm!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię o https://btemplates.com/ - można tam dodawać sponsorowane linki. Dodałem rok temu jeden szablon, zdobyłem 8000 pobrań ale nic to nie dało nawet na b. łatwą frazę.

Lepiej utworzyć ręcznie 100 profili z linkami na b. mocnych forach - efekt będzie widoczny już następnego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radoslaus: Chcę udostępnić ładne szablony, które zamiast linka do strony z szablonami będą miały link pozycjonujący, gdzie tu zabijanie skryptu? Nie chcę robić spam-stopki z tysiącem odnośników, tylko max 2-3 linkami do moich stron.

Nad stworzeniem szablonu tylko dla wordpress.org z linkiem do strony gdzie można ściągnąć inne też myślałem, ale myślę że korzyści nie będą wymierne biorąc pod uwage ile trzeba by zainwestować to forsy i czasu.

Jeśli otworzą furtkę nawet na jeden link tego typu to będzie po skrypcie. Takie jest moje zdanie.

Rozwiązanie przytoczone przeze mnie jest dobre, sam to przerabiam i 90% osób które wchodzą na stronkę (jest tam trochę ogólnych informacji odnośnie motywu itp.) ściąga wersję z linkami. Stosunek pomiędzy ściągnięciami bezpośrednio z wp.org a wejściem na stronkę to jakieś 30% (na moje oko warto, reklama tam jest bezcenna). Dodałem zmianę logo bezpośrednio w panelu, kilka boksów reklam, dodatkowe szablony stron (archiwa, linki i redirect) i 3 wersje kolorystyczne do wyboru jednym kliknięciem. Uwierz mi, ludzi kręcą takie pierdółki a nakład pracy to dodatkowo max 15-20min. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku WP to jedyne na co można liczyć to na pocztę pantoflową. Jest taka skórka zrobiona przez NeoEase którą używa chyba z milion blogów. Wpiszcie w google "Theme by NeoEase. Valid XHTML 1.1 and CSS 3". Taką skórką to można by chyba wypozycjonować każdą frazę.

Możesz dodać szablon do weblogtoolscollection.com, najlepsze są publikowane na planet.wordpress.org. Szablony są hostowane przez autora szablonu więc zawsze możesz podmienić link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radoslaus: dzięki za wskazówki, od poniedziałku ruszę z tematem. :zeby:

wiadomosci lifestylowe, sportowe i gadżetowe.

wiadomosci biznesowe dla głodnych wiedzy z tematyki finansów, giełdy czy inwestycji

łódzka agencja reklamowa zapraszamy na stronę ogólnopolskiej agencji reklamowej, oferujemy reklamą outdoor (posiadamy własne ekrany LED) oraz online. Zapraszamy na podstronę Nasi Klienci, zaufało nam już ponad 40 firm!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności