Skocz do zawartości

Adamek vs Kliczko


wolfik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A jak byś się normalnie ustawił na Astrę i złapał sobie niekodowany sygnał z RTL? Z tego co pamiętam, to RTL jest niekodowany, jednak eNka musiała wyłączyć sygnał w ramach swojego pakietu, ponieważ naraziliby się na spore kary, jednak to wcale nie znaczy, że poza pakietem sygnał również będzie wyłączony.

Przypuszczam, że wyjęcie karty z dekodera i ponowne wyszukanie kanałów powinno dać radę, jednak nie daję oczywiście żadnej gwarancji - to tylko takie dywagacje. Oczywiście warto spróbować, jeśli już teraz ciągniesz sygnał z Astry, bo przestawianie anteny np z HotBirda na Astrę przes walką i odwrotnie po walce trochę mija się z celem :zeby:

Ja też już wykupiłem transmisję na Polsacie, więc nie muszę kombinować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmienili kanał z 246 na 109 - jest RTL na N, na razie :zeby:

Nie jest to dla mnie aż tak ważne wydarzenie, żeby na jego obejrzenie w wersji polskojęzycznej i reklamami Militaria.pl co 3 minuty, wykładać 40 PLN.

Płacę natomiast abonament miesięczny za dostęp do konkretnej listy kanałów/programów , w tym za RTL

www.akwaswiat.net - nowe/stare forum akwarystyczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem ipla niestety odpada. Na Sport Klub coś się szykuje , ale to pewnie wszystkie pozostałe walki. Telewizja N zmienia dziś kanał jeśli chodzi o RTL , szukajcie w necie ale chyba 560,248 lub 109. Oprócz ppv i rtl to chyba najpewniejszy sopcast lub:

https://www.polska-klasa.pl/1621/Adamek_vs_...chko_RTL_ONLINE

https://www.soccer-live.com.pl/transmisje.php?id=pozostale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i cwaniaki z N wyłączyli dzisiaj RTL.

Co zrobią operatorzy, którzy posiadają RTL w ofercie? Przedstawiciele telewizji "n" już informują swoich abonentów, że w sobotę - na czas walki - kanał RTL nie będzie kodowany, a dodatkowo w dekoderach platformy zostanie przeniesiony na pozycje numer 109. Także telewizja kablowa Vectra w komunikacie dla klientów informuje: "Z naszej obecnej analizy wynika, że transmisja meczu w RTL najprawdopodobniej będzie dostępna dla abonentów Vectry".

Nie mogę blokować bo jak zablokują to zapłacą duże pieniążki :zeby:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gdzieś czytałem, że właśnie najbardziej na to blokowanie transmisji naciskali agenci Klitschki. Na pewno oba zespoły dostają działę od sprzedanych transmisji, więc im się nie dziwię, jednak z drugiej strony jak ktoś już płaci abonament, to wykupuje konkretne kanały i nie powinien do nich dopłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie rozumie tego szumu, nie stać was na 40zł? ludzie kochani dajcie żyć...

jest ppv i trzeba się z tym pogodzić a jak ktoś faktycznie nie ma tych 40zł to może iść do jakiejś knajpy i oglądnąć za koszt piwa

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności