Skocz do zawartości

pozycjonowanie-krakow.org.pl [PILNE!]


Były... viper134

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Pilnie muszę znaleźć właściciela tej domeny - https://pozycjonowanie-krakow.org.pl ...

Jest to dla mnie bardzo ważne,

została wyznaczona nagroda za pomoc... Skromny bilet do Multikina

===

Adminów proszę o wyrozumiałość i nie usuwanie tego tematu.

Jeżeli pomoże Admin - mam 2 bilety ;)

===

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Domeny.pl - nie mogą wysłać mu wiadomości

Do Linuxpl to samo

Treści z Google usunąć nie mogę bo to nie moje imie i nazwisko/pesel bla bla bla

A to ip to raczej shareda więc na jednym stoi wiele stron niekoniecznie jego ;(

Miałem trop - dzwoniłem o 5 rano zwyczajem (jak do każdego kto kopiuje moje blogi) i się okazało że to nie on...

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli to kopia twojej strony to:

- zgłaszasz do google

- stosujesz rel canonical.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G****** napisałem o tych osób od których kopiuje teksty - może one mają jakieś realne szanse m.in. Mediarun i inni - nie wiem co robić, chyba przez to mam wahania pozycji ostatnie kurcze na najważniejsze dla mnie hasło!

Jak go można sprawdzić?

Pisałem do większości agencji SEO, Stron WW które są lub był na tym IP ale to też fałszywy trop...

jeżeli to kopia twojej strony to:

- zgłaszasz do google

- stosujesz rel canonical.

To kopia treści z mojej strony... gdzie mam zgłosić spamraport skoro formularze Google prowadzą do nikąd lub pokazują że nie mogą wysłać zgłoszenia fuc****

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgłaszanie autoblogów i spamu <- może tutaj coś wyczytasz :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgłaszanie autoblogów i spamu <- może tutaj coś wyczytasz :D

Dzięki,

Wysłałem, ale jak szybko to niknie z wyszukiwarki tak mniej więcej

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys mialem taki przypadek jak Ty - zglosilem to spam raportem - zero reakcji. W koncu udalo mi sie namierzyc goscia i poszlo pismo na jego adres i od razu tresc usunieta.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności