Skocz do zawartości

Który wybrać bank mBank czy Inteligo?


MonikaWawa

Który bank jest lepszy mBank czy Inteligo dla konta prywatnego?  

88 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który bank jest lepszy mBank czy Inteligo dla konta prywatnego?

    • mBank
      41
    • Inteligo
      26


Rekomendowane odpowiedzi

Przeszedłem się po swoim mieście i nie widziałem żadnego oddziału mBanku.

bo są tylko w duzych miastach...

Oddziały i placówki mBanku w Polsce wg miasta

Centra Finansowe

mBank Białystok

mBank Bydgoszcz

mBank Gdańsk

mBank Gdynia

mBank Katowice

mBank Kielce

mBank Kraków

mBank Lublin

mBank Łódź

mBank Olsztyn

mBank Opole

mBank Poznań

mBank Radom

mBank Rzeszów

mBank Szczecin

mBank Warszawa

mBank Wrocław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ankieta jest do bani !!! (pomijam rażącego orta) ale każdy ma indywidualne potrzeby związane z kontem bankowym, tak jak ze smakiem jeden lubi tłuste drugi lubi chude ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO, mBank ma placówki tylko w dużych miastach, bo w zasadzie nie są do niczego potrzebne - byłem tylko raz, a okazało się, że wcale nie musiałem !!!. Jeżeli ktoś wybiera bank internetowy, to chyba po to, aby wszelkie transakcje wykonywać z domu/biura. Ja korzystam z mBanku 4 lata (najpierw izzyKonto, teraz eKonto) i jestem w pełni zadowolony. Nawet kredycik mały u nich właśnie spłacam. Przejrzysty system transakcyjny, kompetentna obsługa infolinii. Co do opłat za konto. Jedyna opłata to 5zł/m-c za wypłaty ze wszystkich bankomatów - też do nie dawna uważałem tą opcję za niepotrzebną, bo mam 'swoje' bankomaty. Ale zdarza mi się coraz częściej wypłacać poza moimi okolicami, więc wolę unikać opłacania prowizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że od kiedy mbank wprowadził usługę wszystkich darmowych bankomatów w cenie 5zł miesięcznie, zmniejszyła się liczba darmowych bankomatów dla osób nie korzystających z usługi. W przeciągu miesiąca płaciłem 3 razy za wypłatę w bankomatach, w których wypłacałem od kilku lat...

Wypróbuj nowy i ładniejszy katalog sklepów GdzieKupic.org.

Wykonam strony Internetowe, szablony WordPress, wizytówki firmowe, skrypty php. Portfolio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mbanku jest dobry ale jeśli ktoś mieszka w mniejszym mieście to jest już problem z wpłatomatami, ale do przelewów internetowych jest jak najbardziej ok.

Był w moim mieście jeden odział ale padł, takie miasto że nawet banki padają :).

Ale ostatnio zauważyłem że 2 latach pobierają opłatę za kartę 2zł, a nie powinno tak być bo daje im swoją kasę a oni sobie ją obracają.

Ale chyba wybiorę się do ING bo przynajmniej wpłatomaty mają no i darmowe przelewy.

Myślę że oferuję naprawdę wytrzymały worek bokserski lub worek treningowy dla małych i dużych Facetów lubiących kobiety ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności