Skocz do zawartości

Bezkarny spamer


piotr_as

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Trochę chamskie jest takie publiczne podawanie zaplecz.

Jak czujesz, że masz misje, kup miliony punktów w systemach SWL, będziesz mieć zaplecza jak na tacy, jeszcze gorsze niż te które podałeś i możesz działać, tylko po co !!!

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę chamskie jest takie publiczne podawanie zaplecz.

Wrzucanie tysięcy komentarzy na blogach albo milionów linków na forach których właścicielami są niczemu winni ludzie tez jest co najmniej chamskie a jednak nikt tego nie krytykuje na forum !!!

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotr_as

Po 1 powinieneś dostać co najmniej ostrzeżenie za podawanie publicznie czyjegoś zaplecza,

po 2 ta strona jest bardziej wartościowa pod względem seo niż ci się może wydawać,

po 3 poczytaj, poszperaj szczególnie na anglojęzycznych stronach jak są pozycjonowane największe serwisy na świecie i dopiero zacznij pisać takie "kwiatki'

Tani, szybki i niezawodny hosting, już od 35zł rocznie  - Webhosting1st

Sklep z częściami do laptopów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co ciekawego dowiedziałeś się z tej witryny?

podejrzewam, że tyle samo co Ty z tego:

Brzdęśniało już; ślimonne prztowie

Wyrło i warło się w gulbieży;

Zmimszałe ćwiły borogowie

I rcie grdypały z mrzerzy.

O strzeż się, synu, Dziaberłaka!

Łap pazurzastych, zębnej paszczy!

Omiń Dziupdziupa, złego ptaka,

Z którym się Brutwiel piastrzy!

A on jął w garść worpalny miecz:

Nim wroga wdepcze w grzębrną krumać,

Chce tu, gdzie szum, wśród drzew Tumtum

stać parę chwil i dumać.

Lecz gdy tak tonie w dumań gląpie,

Dziaberłak płomienistooki

Z dala przez gąszcze tulżyc tąpie,

Brdli, bierze się pod boki!

Ba-bach! Ba-bach! I rach, i ciach

Worpalny brzeszczot cielsko ciachnął!

A on wziął łeb i poprzez step

W powrotny szlak się szlachnął.

Tyżeś więc ubił Dziaberłaka?

Pójdź, chłopcze, chlubo jazd i piechot,

Objąć się daj! Ho-hej! Ha-haj!,

Rżał rupertyczny rechot.

Brzdęśniało już; ślimonne prztowie

Wyrło i warło się w gulbieży;

Zmimszałe ćwiły borogovie

I rcie grdypały z mrzerzy.

Bez urazy ;)

PS

druga wersja tego samego (sam początek):

Było smaszno, a jaszmije smukwijne

Świdrokrętnie na zegwniku wężały,

Peliczaple stały smutcholijne

I zbłąkinie rykoświstąkały.

Ach, Dżabbersmoka strzeż się, strzeż!

Szponów jak kły i tnących szczęk!

Drżyj, gdy nadpełga Banderzwierz

Lub Dżubdżub ptakojęk!

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 powinieneś dostać co najmniej ostrzeżenie za podawanie publicznie czyjegoś zaplecza,

A co to zabronione? ;) Nie lubię tej podwójnej moralności niektórych pozycjonerów :)

Zresztą co? Nie ma w tym zapleczu żadnej rewolucji, wiedza że ono istnieje nic nie zmienia. Każdy pozycjoner który ma choć trochę doświadczenia widział tysiące takich stron.

Ja tam nawet byłbym za tym aby rozpocząć publiczną dyskusję o różnych zapleczach :) Ktoś coś ciekawego znajdzie może wrzucać na forum :)

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to zabronione? ;) Nie lubię tej podwójnej moralności niektórych pozycjonerów :)

mógłbyś wyjaśnić gdzie widzisz podwójną moralność w nieujawnianiu publicznym czyjegoś zaplecza ??

jak rozumiem w/g Twojej oceny to powszechny proceder wśród pozycjonerów ??

PS

jako, że jestem złośliwa menda dzisiaj to napisze: to , żeś ze Szczecina po części Ciebie tłumaczy :)

(bez urazy)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, nie rozumiesz bo nie chodzi o słowo tylko podejście do sprawy jednym przeszkadzają zapleczówki innym przeszkadzają serwisy google ;)

to, że ktoś nie potrafi znaleźć czegoś w internecie nie jest winą pozycjonerów tylko brakiem umiejętności zadawania pytań wyszukiwarce - takie jest moje zdanie :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

to, że ktoś nie potrafi znaleźć czegoś w internecie nie jest winą pozycjonerów tylko brakiem umiejętności zadawania pytań wyszukiwarce - takie jest moje zdanie ;)

Ale co złego jest w zapytaniu "pizzeria w pile"? Ktoś wpisał tą frazę w google i zobaczył że w pierwszej dziesiątce stron jest jedna która serwuje bełkot - tak zaczął się ten wątek. Wina gościa który przy weekendzie postanowił sobie pizze zamówić, że trafił na czyjąś zapleczówkę?

Fajna strona o capoeira

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o słowo właśnie ;) jest ono prawidłowo rozplanowane w tekscie?

bardziej chodzi o % nasycenia słowem w tekście co poprzez korelacje z meta tagami i zaznaczaniem dokumentu określa tematyczność strony

póki co maszyna nie jest w stanie odróżnić bełkotu słów od poprawnej składni.

Stąd też zintensyfikowanie działań pijarowych google w celu położenia nacisku na wartościowanie stron dla użytkowników , rozwijanie usługi "uprzejmie donoszę" oraz robienie wody z mózgów nastoletnim klakierom google ...

Byle ogarnięta jednostka jest w stanie zrozumieć, że pozycjonowanie to wrzucanie na top stron które mają przynosić zyski bo jak nie przyniosą

to nie bedzie kasy na pozycjonowanie. Pazerność korporacji google i ich plany zdominowania topu poprzez promocje własnych usług (jak i też ogłupianie co bardziej ograniczonych użytkowników bajkami o lepszym dopasowaniu wyników) robi swoje.

Spieprzenie algorytmu nie do końca przemyslanymi modyfikacjami też robi swoje.

Potem mamy co mamy - śmieci w górze i skowyt ogłupiałych użyszkodników .... :)

ja tam bym tak to sformułował

https://www.google.pl/#hl=pl&sugexp=gsi...479d348610ad746 :)

zawsze najlepiej zwalić całą winę na sełowców zamiast na samego siebie albo na przekombinowany dziurawy algorytm ... :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności