Skocz do zawartości

Bezkarny spamer


piotr_as

Rekomendowane odpowiedzi

zaplecze jest piękne - po prostu lodzio miodzio ...

a zgodnie z moimi doświadczeniami jak mnie ostatnio zjedzono za podanie linka do zaplecza to kolegi tak cięto nie poruszyliście...

"Hańba Wam ... " ... rzekł Pingwin do Ogoniastego lemura :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Wrzucanie tysięcy komentarzy na blogach albo milionów linków na forach których właścicielami są niczemu winni ludzie tez jest co najmniej chamskie a jednak nikt tego nie krytykuje na forum :D
Zgadzam się 100%.

Też nie rozumiem etyce, jeśli to znaczy:

Ja mogę generować ruch (ktoś inne płace na to) spamować jak chce (ktoś inne musze po mnie sprzątać), itd. i to wszystko ok - bo taki są reguły gry.

Ale jeśli ktoś podaje (moje) zapleczy - oh, jaki to chamskie zachowanie ...???.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że niektórzy mają problemy z logicznym rozumowaniem to wobec tego : "jak krowie na rowie" (bo inaczej widzę nie dotrze)

dla mnie możecie sobie podawać adresy for zasrane rumakiem ale podawanie adresu zaplecza (domeny opłaconej z prywatnej kieszeni) naraża właściciela na jej zabanowanie czyli ten ktoś traci pieniądze ...

Ciężko zrozumieć ??

Zamiast zagladać na cudze podwórko ogarnijcie własne ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jestem za nie podawaniem publicznie adresów zaplecz, ale:

[...] podawanie adresu zaplecza naraża właściciela na jej zabanowanie czyli ten ktoś traci pieniądze ...

[...]

to już jest ryzyko właściciela takiego syfu więc to nie jest tłumaczenie. Zamiast syfu, może zrobić porządną stronę i bana nie będzie. Tak czy siak, każdy powinien się zająć swoimi sprawami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anpremio gdybyś nie miał tych refów w swojej stopce zgodziłbym się z Tobą :D

@MB nie ma co porównywać bo gdyby właściciel zadbał to nie byłoby spamowania - kwestia stawiania stron zapleczowych o takiej czy innej jaskości to też zupełnie co innego.

Najogólniej cieszy mnie podejście "każdy niech pilnuje swego" ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podawanie adresu zaplecza (domeny opłaconej z prywatnej kieszeni) naraża właściciela na jej zabanowanie czyli ten ktoś traci pieniądze ...

A obciążanie serwerów wyszukiwarek całą masą takich śmieci? To nie jest narażanie na straty finansowe?

Nie trzymam żadnej ze stron, ale czasem razi mnie tak jednostronne podejście do problemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MB nie ma co porównywać bo gdyby właściciel zadbał to nie byłoby spamowania - kwestia stawiania stron zapleczowych o takiej czy innej jaskości to też zupełnie co innego.
To idąc Twoim tokiem rozumowania: Jakby producent zaplecza zadbał to by sprawdzał refy czy nie pochodzą z naszego forum i blokował adresy po IP :-) Ewentualnie robił jakiś cloaking, ukryte warstwy itd :D Albo zadbał aby jego strona nie wypływała zbyt wysoko w serpach ;)
pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie jak takie dopalanie wpisów z jakiegoś katalogu tymi spamiarkami wpływa na ten katalog . Chyba nie za dobrze lepiej dla takiej strony/katalogu jak ten wpis jest linkowany naturalnymi jakimiś metodami czy to nie ma znaczenia?

Da się jakoś wykryć czy dany wpis był linkowany w preclach i innych spamach? auto?

oraz z postu zrozumiałem że rozplanowywanie słów kluczowych w tekscie nie ma sensu,potwierdzi to ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności