Skocz do zawartości

Szukam skryptu katalogu firm


dMien

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Czy znacie może jakiś ciekawy skrypt nadający się na katalog firm (nie katalog stron)?

Nie chodzi mi o różnej maści seokatalogi, tylko o katalog, które mają dopracowane usability i mogliby z nich korzystać ludzie niekoniecznie sprawnie poruszający się w Sieci.

Chodzi mi o coś takiego, jak ma PF.pl.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seokatalog :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak podobny będzie maluch po tuningu do porsche.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest dużo mniej zaawansowane od Seokatalogu.
Co jest dużo mniej zaawansowane - oprogramowanie o funkcjonalności PF od prostego dwu poziomowego kategoria główna -> podkategoria SEOkatalogu :D

---

Tak na marginesie IMHO obecne wydanie PF jest jakieś dziwne...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qbexus,

Właśnie między innymi ze względu na cenę, nie chcę nikomu tego zlecać, tylko ściągnąć/kupić gotowy skrypt.

@Mion,

Nie mówię o hierarchii kategorii tylko ogólnie o zaawansowaniu skryptu, jaki mam na myśli. Właściwie skrypt PF też nie ma nic takiego rewelacyjnego, poza wyszukiwarką.

-------------------

Zobaczcie, ten skrypt kosztuje 399zł. Całkiem nieźle to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności