Skocz do zawartości

Ile zarabia wróżka?


olaf12345

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam ogólnie nie wierze i pierwsza myśl jaka mi przyszła na myśl to jak zarobić na takim naiwniactwie,bo takich ludzi nie żałuje akurat z głupotę sie płaci.Można być naiwnym podczas podpisywania umowy z bankiem itp ale wróżka?

Mówiłem też tylko że to nieźli psychologowie i obserwatorzy ludzkich zachowań .

Ja tam wierze w Kosmos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

to tak nie działa :) bardziej chodzi o to że każdego dnia staram się pozytywne myśleć i optymistycznie jednocześnie starając się wyrzucać z myśli wszelkie negatywne skojarzenia . Czyli jeśli zakłądasz jakiś cel sobie to unikasz myśli typu a tu może sie nie nie udac a to jest chyba nie mozliwe itp .Cały czas brniesz co by sie nie działo wokół że i tak mi się to uda i koniec kropka bo to jest jedyna opcja która ja akceptuję a skoro nie ma innej opcji nie mam nad czym sie zastanawiać, jestem skazany na sukces :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem swojego czasu w takiej firmie jako wróżna.

W Polsce są dwie główne firmy, za którymi stoją, no, powiedzmy, że duże firmy z zapleczami finansowymi i prawniczymi. Dlatego nie straszne im okazjonalne procesy.

Uważaj byś nie wszedł pochopnie bez przygotowania bo klienci/pozwy/konkurencja.. :jezyk1:

Zarobkami się nie martw, obrót smsów miesięcznie średnio przekracza kilka milionów złotych w tylko jednej firmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności