Skocz do zawartości

Wolne działanie gier


erotiksite

Rekomendowane odpowiedzi

Wspomnę tylko, że częściej piekło się 8600 niż 8800 ;) a w laptopach kulawa jest właśnie 8600 :puknijsie:

GTS 250 ssie - równie dobrze możesz kupić GTS 450 bo to prawie to samo na wyższych taktach i niższych temperaturach. Do tego nowe i z większą gwarancją.

@Autor: masz integrę, nie licz na cuda. Dołożysz mocniejszą grafę (o ile zasilacz pozwoli) i powinno chodzić. Określ budżet, coś się wybierze.

@Ktoś kto miał problem z monitorem

Opcji jest tak dużo, że sobie nawet nie wyobrażasz. Miałem podobny problem z obrazem na Linuksie, ale że jakiś adept siadł i mi o dziwo wysypał Xubuntu, wskoczyłem na Windows 7 - problemów nie ma :)

Zacznij delikatnie - zmiana sterownika czy coś. Skoro sprawdzałeś kabel to pozostaje grafika - ale ją sprawdź u jakiegoś kolegi na innym komputerze - inna konfiguracja = lepszy pogląd na problem.

Odnośnie problemów po uruchomieniu - albo ostatnia dobra konfiguracja, albo zrób skan HiJackThis!. Albo poleć z formatem, co się będziesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Rogal - piszesz, ze GTS250 ssie, a podajesz, zeby kupil gts450 ktory jest drozszy o 150zl - najtanszy na allegro 320zl... Tak to mozna mowic w nieskonczonosc i zaraz moze skonczyc na karcie za 700zl. Na GTS250 odpali obecnie wszystkie gierki jakie sa na medium, a wiekszosc pojdzie na high - wiem, bo mam i bez problemu ciagnie Crysis 2, Starcraft 2, Black Ops itp. na high.

Z 8600 na lapkach to mozliwe, natomiast na stacjonarnych watpie, zeby sie ono pieklo bo po prostu ona ma mneijsza moc i sie tak nie grzeje jak 8800. Juz wystarczy samo to, ze nie ma dodatkowego zlacza zasilania, a korzysta tylko z PCI, wiec to juz pokazuje jak ograniczona jest ta karta.

Natomiast z Linuksem to nic dziwnego, ze cos Ci sie dzialo, bo tam to az trudno zeby cos sie nie dzialo ;) Z grafa to non stop sa jakies problemy ze sterownikami z tego co widze co ludzie po forach pisza.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTS250 prezentuje się ciekawie, na allegro można kupić za 220 - 250zł więc całkiem ok, będę musiał się nad tym zastanowić bo prędzej czy później i tak czekała by mnie wymiana. Monitor mam dość słaby BenQ FP91G+ więc rozdzielczości większej niż 1280x1024 i tak nie ustawie :hello:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erotiksite - tak jak mowie obserwuj codziennie allegro (najlepiej ustaw sobie RSS ostatnie 24h aukcje z gts 250) i ja tak w ciagu tygodnia znalazlem okazyjnie gts250 za 180zl i jeszcze na gwarancji :hello:

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam ponownie i dzięki za wszystkie rady. Monitor jednak nie jest problemem, elektryk stwierdził że jest okay.

Robiłem ostatnio więc formata i po instalacji przy restarcie systemu dostawałem blue screena, więc myślę że to jednak będzie wina grafiki (dysk jest okay bo instalowałem już potem winde na kompie szwagra)

prawda jest taka, że od kilku miechów słychać było wentylatorek i być może chodził gorzej i słabiej chodził.

Myślę, żeby teraz kupić jakąś grafę na PCI, chyba że może to być coś innego jak ram czy płyta główna? Wiem, że to trochę jak wróżenie z fusów, ale może ktoś ma jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności