Skocz do zawartości

Co sądzicie o nowej ofensywie PIS


taurus

Rekomendowane odpowiedzi

Miały być konkrety Darq a nie to co wyczytasz na pudelkach :D. Byłeś podsłuchiwany? CBA wkroczyło Ci do domu? A co do polityki gospodarczej i ochrony zdrowia to po pierwsze jest teraz dużo drożej niż było a po drugie sam na własnej skórze się przekonałem jeżdżąc po Polsce że bez papierka o ubezpieczeniu nie chcą mnie teraz nigdzie przyjąć, nawet w poważnej sytuacji - wiec służba zdrowia jaka była chora taka jest dalej chora :P. Co do obsadzania stanowisk to wystarczy że zobaczysz co zrobił p. Komorowski obejmując urząd prezydenta - powołał na generałów ludzi którzy już dawno byli na emeryturze (wydłużył specjalną ustawą wiek ich pracy żeby ich ściągnąć) i których wiedza o uzbrojeniu i szkoleniu armii zatrzymała się na latach 80 tych.

skuteczna-reklama.com.pl - zobacz jak się skutecznie reklamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Troche z innej beczki webmastera:

na moich stronach sporo teraz adsense reklamy PO.

A gdzie PiS?

nIE UMIE obsłużyć adwords? Szkoda kasy?

Przecież taki posel w razie wygrane w wyborach dostaje diete ponad 10 tys.

To na logike powinni bulić w te adwords rekłamy, konkurować stawkami, kto da więcej,

na każdej PL stronie powinno się roić od adwords reklam posłów.

Ale nic nie ma, jedynie ta ogólna kampania PO.

za to wszsytkie słupy pooklejone ulotkami płakatami.

codziennie ich zrywają, codziennie kleją nowe.

Nie rozumiem sensu takich dzialań.

Przecież duzo taniej niż drukować miliony ulotek płakatów i zasmiecać miasta,

umieścić adwords, no nie? i okres, daty, region wskazujesz i docelową strone możesz wybrać, wszystko.

zacofane te kandydujące posłowie, kurcze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wku**ia mnie jak oglądam 20 filmików na YT i na każdym widzę reklamę PIS. Nie jest to moja sympatia z chyba oczywistych względów.

Na co powinniśmy liczyć po wyborach? Na spokój, stabilność - nawet jeśli pływamy w gównie to trzymajmy się na powierzchni. Z czasem z niego - powoli - wyjdziemy. Nie potrzeba nam teokracji albo totalitaryzmu a moim zdaniem ambicje chorego na władzę prezia w tą stronę będą się skłaniać.

Wstydzę się, jak słyszę, że PIS w dzień wyborów zamówił w większości kościołów w Polsce mszę za smoleńsk.

Wstydzę się, gdy wiem, że w czasach PC prezio był skrajnie antyklerykalny a obecnie aby osiągnąć cel łapie się - znów skrajnej - religijności.

Wstydzę i wkurzam się, kiedy widzę, że ludzie nieświadomie dają się manipulować negatywnym emocjom i lękom generowanym przez PIS.

Pis tworzy obrazy, które są dla ludzi z nizin niestety.

Wkurzam się, że wszędzie tych gęb pełno.

Ale jeśli mam wybierać teraz to chcę aby wygrała PO. Lepsze jest wrogiem dobrego. na 100% nie SLD ponieważ ich lider zupełnie nie robi na mnie żadnego wrażenia. Jest sztuczny i zasadniczo brak im pomysłu na to wszystko.

Pis kategorycznie nie. Ich już starczy.

Może Palikot, Mikke, ale poza kilkoma dobrymi pomysłami mogą wyjść kwiatki.

Jak już to czytasz to zobacz moje PUFY, może coś dla siebie wybierzesz ;)

Napisz, że jesteś z PIO a wysyłkę masz gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pływamy w gównie na przeciekającej tratwie, której istotne kawałki są systematycznie sprzedawane na wszystkie strony za bezcen. Kasa idzie na listki figowe, którymi zasłania się dziury. Spokój jest, oczywiście. Pytanie, jak długo. Tratwa unosi się już ostatkiem sił i część ludzi z niej wpada do gówna po szyję albo się w nim topi. Jak znasz Mira, to na 90% miejsce na tratwie załatwi, ale nie każdy zna Mira...

Osobiście mam głęboko w d* rząd i chciałbym, aby mieszał się w jak najmniej rzeczy które robię. Ale niech zajmie się uczciwe sprawami takimi jak umowa gazowa, podpisana na x lat, niech nie sprzedaje elektrowni czy sektora paliwowego itd. To są sprawy, które nie dotyczą nas bezpośrednio w tej chwili, ale za jakiś czas zaczną nas boleć.

Smoleńsk? Smoleńsk jest przedstawiany jako symbol dla zdewociałych babek, ale prawda jest taka, że zginęły tam osoby wybrane przez Polaków, reprezentujące nas bez względu na przekonania. Mitologizacja tego wydarzenia nie ma sensu, ale odpuszczenie tego to też nie jest wyjście. I niech nikt mnie nie pyta, co można było zrobić, i jak dyskutować z Rosją w tej kwestii, bo to są właśnie sprawy, które w moim imieniu powinni załatwiać rządzący. Jeśli nie potrafią zrobić tego dobrze, to zwyczajnie nie wywiązują się ze swojej roli. Po co komplikować taką prostą sytuację? W dodatku kłamie na co są dowody, ale nie o tym jest wątek.

Nie mam nic przeciwko uzasadnionemu zamieszaniu - w niczym mi nie przeszkadza wysyłanie cba do członków grup "kręcących lody" zamiast do kogoś, kto zajmuje się kretyńskimi grami flash. Każda władza powinna czuć nad sobą bat bo inaczej parszywieje. Osobiście nie wiem, na kogo zagłosuję, ale z całą pewnością nie na obecnie rządzących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszczu nie lubie Pis ale te msze za Smoleńsk w tym dniu to traf w dziesiątkę i strzał w ich największa grupę wyborców.

Za co tu się wstydzić w polityce wszystkie chwyty dozwolone,bardzo ładny ruch

Racja to co robi Pis wykorzystując i grając na emocjach jest nie fer tylko że PO robi dokładnie to samo straszy PiSem zamiast się zając rządzeniem czy jakimiś propozycjami dla obywateli,czy uchwalaniem ustaw zamiast durnych gadek przed kamerami .

PiS jest dla nizin ,to nie do końca prawda bo wielu to starsi ludzie którzy 100razy więcje przezyli niż my i sa sto razy mądrzejsi,jednak ci młodzi z Pis to niziny,niestety patrzą cna wyborćów PO to skolei naiwniacy więksi niż PiSowcy albo desperaci którzy nie mają alternatywy i głosuja na "Stalina" zamiast "Hitlera"

SLD było by najlepsze w tym rozrachunku bo oni przynajmniej opróćz okradania jeszcze coś robili dla kraju realnie,a PiS zyje w utopi a PO to wykorzystuje też nie robiąc nic w kraju po za kosmetyka brak nawet jednej odważnej decyzji .

Zreszta w niedawnej debacie Pan Nowak z PO pokaząl twarz partii ,w parti jest popychadłem do zartów a w debacie do PiSowca leczył swoje kompleksy niższości np. mówiąc ty lepiej popatrz w lustro i jeszcze kilka innych przytyczek złapał na chwilę wiatr i leciał .Ja bym go kultury nauczył skromnym łapciakiem w po twarzy szybko by do pionu stanął :D

Korwin jest ok ma kilka za bardzo radykalnych pogladów ale nogólnie dobrze gada zwłąszcza jak na te czasy

Palikot no w sumie tego jego gatki mnie przekonują i on i Korwin chyba jako jedyni nie korzystaja z PRowców co mi sie podoba :P

Wiem że to narazie nierealne ale za 4 lata bym widział najchetniej tak rozkład w Sejmie:

Partia Palikota 40% -może coś wreszcie się zmieni,zamiast tępych kolesi będą realnie jacyś specjlaliści.

Korwin- 20% - twarda rzeczywistosć .

SLD - 25% - alternatywa Korwina troche socjalu

PO - 9% - może coś wymyślą i zabłysną

PiS- 6% - ktoś musi krzyczeć i patrzyć na wszystkie ręce .

i jakiś prezydent pokroju Putina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedziemy mieli takiego mao tse tunga na jakiego zasłużyliśmy bądz jakiego sobie wybierzemy :D

i tyle w tej kwestii - dyskusje o poiltyce zawsze byly sa i bedą jałowym przekrzykiwaniem się do swoich racji.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche z innej beczki webmastera:

na moich stronach sporo teraz adsense reklamy PO.

A gdzie PiS?

nIE UMIE obsłużyć adwords? Szkoda kasy?

[...]

U mnie na jednej stronie na odwrót - dużo reklam PiS, rzadko PO. Chyba dobrali sobie różne frazy / słowa kluczowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mówimy o ofensywie PISu i ich arenżacji wizualnej, to już bym prędzej polecał stronę www.pis.org.pl, gdzie materiały są z pierwszej ręki:p

chociażby ostatnie z wystąpień Kaczyńskiego, w towarzystwie m.in jednej z tych pań.

https://wybierzpis.org.pl/aktualnosci/a,56,...-wspieraja.html

Tutaj natomiast daje przykład, określania pań z ostatnich plakatów PISu sukami

https://www.youtube.com/watch?v=xJj1SUdnAKo

Co ciekawe podany filmik poleca na facebooku Szef młodzieżówki PO Dariusz Dolczewski, możliwe, że w kręgach jakich się obraca takie określenie to coś normalnego dla kobiety, więc może nie miał nic złego na myśli.

Z tego co wiem to nie Pani z PISu prezentowała się na okładce se z opuszczonymi nachami.

Suma sumaru na listach PISu jest największa liczba, twarzy nowych. Nie wiem czemu wszyscy się skupiają akurat na młodych paniach, jest również ogromna lista osób związanych z otoczeniem akademickim, wcześniej nie będących w PISie.

Ja czekam na "bombę", którą według niektórych szykuje PO;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiS jest dla mnie już po prostu żenujący, na każdym kroku potrafi tylko wykorzystywać "katastrofę smoleńską". To co robi PO jestem jeszcze w stanie wytrzymać, ale i tak żadna z tych partii nie dostanie mojego głosu;)

NEWS.jpg

3 Miesiące pozycjonowania GRATIS!

Zadzwoń do naszego specjalisty 607 107 712 i omów szczegóły!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche z innej beczki webmastera:

na moich stronach sporo teraz adsense reklamy PO.

A gdzie PiS?

nIE UMIE obsłużyć adwords? Szkoda kasy?

Raczej przypadek. Na stronach, która ja przeglądam, bardzo widoczne są reklamy PiS, a reklam PO jeszcze nie widziałem.

A skoro o reklamach: nie miał być przypadkiem jakiś zakaz wywieszania billboardów? Jakoś wszędzie wywieszają te gęby pisowców i platformersów.

Szukam aktualnego właściciela domeny filmside.pl

Proszę o kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności