Skocz do zawartości

[sondaż wyborczy] Na kogo zagłosuję w wyborach 9.10?


myfinancecompl

sondaż wyborczy  

259 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosuje w yborach 9.10?

    • PO czyli patia [ nierzetelny partner ]ów
      44
    • PiS czyli partia oszołomów
      16
    • SLD czyli komuchy
      7
    • PSL czyli prostytutki
      1
    • PJN czyli PiS light
      0
    • Korwin czyli największy oszołom
      59
    • Palikot czyli miłośnik wibratorów
      48
    • Na nikogo
      22
    • Nie wiem
      9


Rekomendowane odpowiedzi

1.Bo tak to wygląda ,bo osoby z poza Polski tez tak to widzą,bo Usa nasz oszukała już kilak razy,bo Polska choćby w rolnictwie jest gorzej traktowana niż inni gdy w tym czasie Polacy walcza o sprawy ogólnounijne zamiast Polskie ,popyt wewnetrzy to teraz sprawdź z jakich materiałów np do produkcji tego dobra wewnętrznego korzystają.

2.nie mówie o dyscyplinie tylko o euro ,niektóre kraje mają juz pomysły pozbycia się euro a Polska dopiero je chce.

3.Dziwię sie bo wszystkie kraje uni zaczynaja myślec wręcz odwrotnie i nacjoinalistycznie powoli(Francja ,Niemcy ,GB) znów jestesmy spóźnieni i tylko po du**e za to dostaniemy,zreszta jak zwykle.

4.Polska do obronności hahah przy obecnych technikach wojskowych rakietach miedzykontynetalnych ,próbach budowania broni w kosmosie itp dobre .Polska powinna wogóle zlikwidowac wojsko w razie ataku mocarstwa i tak nie mamy szans przynajmniej zniszczeń unikniemy,no chyba że tych chcesz tymi naszymi f16 walczyć .Nato nas oleje jak nas olali w 39 i jeszcz ekilku innych przykładach w historii Polski.Po za tym przez to wysyłanie tylko stracilismy mnóśtwo kasy a nic z tego nie mamy bo nasz oszukali jak zwykle.Polski nie stać dobre wojsko i sprzęt a piechotę się powoli wycofuje w goóle z Wojska.PRzyszłe wojny nie będa prowadzone przez piechotę.

5 .popyt wewnetrzny ,tylko szkoda że wiekszośc materiałow do budowania tych produktów jest imortowana ,czy ty może mówisz o tych marketach któe należa do zagranicznego kapitału i 90% zysków wywoża po za Polske jendoczęsnie nie wiem ale conamniej z 70% rynku spożywczego i nie tylko .W Polsce już nie ma prawie polskich firm więc o jakim ty popycie wewnętrzym mówisz?

7 Sikorski no te jego wypowiedzi o znaczeniu Polski w europie ,gdzi erealni ejestesmy dla nich śmieciami i zerem i nic nie znaczącym krajem .Te pchanie się na Białoruś i wkurzanie Rosji zkórego zdaniem zaróno UE jak i USA zawsze się będzie 100 bardziej liczyła niż z Polska.Po co takiego dużego sąsiada denerwujemy i tracimy tak ogromny rynek zbytu?

8.popytaj za granica co sądzą o Polsce i Polakach będziesz wiedział :P

9.Anarchia to bardzo niebezpieczna rzecz nie mówie o anarchi tylko o protestach w walce o swoje i godne życie i konie ctej obłudy w telewizji .

10. owszem nie interesuje ich w ogóle Polska za to wyśmiewac się zPolski bardzo lubia i warto to wykorzystać tak żeby było głośniej i zeby wreszcie w kręgach politycznych zaczęto o tym mówić wtedy może może może polscy politycy zaczną normalnie rządzić.Na świecie nikt poważnie Polski nie bierze więc po udawać że takj jest? a powiem ci że moglibysmy coś znaczyć miejsce i czas jest jak najbardziej odpowiedni do tego ,tak druga szwajcaria wschodniej europy,oczywiście bardzo upraszczając to .

To jest moje zdanie tylko i odczucia wewnetrzne i proszę nie zadawaj już mi tylu pytan nie jestem ekonomista ani politykiem

Pozdrawiam kikas grunt to myśleć nie trzeba się zgadzać z kims :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ludzi inteligentnych jest w społeczeństwie jakieś 5 czy 6 procent. Moją kampanię robię więc dla idiotów.

Georges Freche

Ludzie nic nie rozumiejący, ale mający prawo głosu, są w każdym społeczeństwie wielką armią.

Waldemar Łysiak

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drażni mnie ta cała ballada jednak z przesłaniem, które niesie tekst mogę się generalnie zgodzić.

Uważam jednak, że Korwin jest całkowicie oderwany od rzeczywistości i żyje jakby w innym świecie, dlatego nie powierzyłbym mu nawet funkcji przewodniczącego Rady Parafialnej :)

Ja osobiście zastanawiam się teraz nad Palikotem (sam się dobie dziwię) :P

Głównym argumentem jest to, że Palikot jest prawdziwym przedsiębiorcą, który osiągnął sukces. Ma pojęcie o życiu i twardo stąpa po ziemi. Oprócz tego doszedłem do wniosku, że nie można patrzeć na kogoś przez pryzmat kilku showmańskich wybryków.

Generalnie chodzi o to, że on jako jedyny lider obok Napieralskiego, robił jeszcze w życiu z sukcesem coś innego, niż tylko politykowanie. Może takie podejście do polityki na zasadzie czystego kapitalizmu odniesie jakiś pozytywny skutek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że sporo osób chce głosować na ruch pali kota, tylko że ta partia to tacy sami socjalistyczni oszołomi jak pis, po, psl, sld, pjn i inne hybrydy powstałe po PZPR aby głupiutkiemu narodowi wydawało się że ma jakiś wybór hehe. Problemem Polski, panującemu w niej bałaganu, złodziejstwa i wywróceniu wszystkiego do góry nogami nie jest partia polityczna tylko sam ustrój, który temu bajzlowi sprzyja. Ateńska demokracja, którą się tak zachwycają wszyscy ówcześni czerwoni, padła nie dlatego, że rządzący byli źli ale że ten ustrój sam w sobie jest zły bez względu na to jaką formę przybierze, czy komunizmu, faszyzmu, bolszewizmu czy demokracji itp. To tak jak ze świnią, którą jeśli przemalujecie na zielono, to i tak będzie ta sama świnią, a nie np. marsjaninem.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosuję na Nową Prawicę. Korwin-Mikke nie jest oszołomem chociaż może się tak wydawać bo cała klasa polityczna to oszołomy więc logiczne, że się wyróżnia w tej bandzie idiotów:).

On ma poglądy od 30 lat te same ludziska ...

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosuję na Nową Prawicę. Korwin-Mikke nie jest oszołomem chociaż może się tak wydawać bo cała klasa polityczna to oszołomy więc logiczne, że się wyróżnia w tej bandzie idiotów:).

On ma poglądy od 30 lat te same ludziska ...

On ma może fajne poglądy ale tylko w teorii :jezyk1: Niestety jak sie spojrzy na te pomysły przez pryzmat twardych danych to niestety ni jak sie nie sklejają te pomysły :)

Ps. Ja pojde na wybory aby oddać mój głos ;) Bedzię to głos nieważny :)

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mb, bredzisz od rzeczy.

Ameryka kwitła na początku 20 wieku kiedy panował tzw. wyzysk (wyzysk według socjalistów oczywiście, gdyż tego "wyzyskiwanego" pracownika po pracy kiedy stawał się konsumentem było stać na utrzymanie siebie, żony, dzieci i swoich rodziców i jak nie był rozrzutny to i na starość spokojnie odłożył). Potem kwitła gospodarczo i za Regana. Dziwnym trafem te ideały, które ogłaszasz teorią są tymi samymi ideałami o których mówił milton czy friedman i na których opierał się tak znienawidzony przez socjalistów Ronald Regan. Dzisiaj ? Zaledwie kilkanaście lat rządów takiego socjalistycznego oszołoma jakim jest obama i ameryka leży na kolanach. Chyba już zbankrutowała Grecja. Wielkie problemy mają włochy, portugalia, irlandia, hiszpania, polska i inne kraje. "Dziwnym" trafem czym bardziej socjalistyczny kraj tym większe problemy gospodarcze.

Socjalizm w eurokołchozie bankrutuje na naszych oczach i jest to dokładnie to o czym mówił kilkanaście lat temu.... właśnie Korwin. Ty jednak dalej błądzisz w tej socjalistycznej utopii uważając za teorię wszystko co jest jej przeciwne.

Cała cywilizacja zachodnia powstała na zasadach jakie podziela JKM i inni ludzie prawicy - tej prawdziwej prawicy. Dzisiaj po socjalistycznych rządach w UE i ameryce, to nawet bangladesz ma wyższe PKB niż najlepiej rozwijający się kraj w UE czy USA. Ocknij się chłopie z tego socjalistycznego obłędu,czym szybciej tym lepiej.

Nie ma także czegoś takiego jak głos stracony - chyba że głosy które tym bandytom nie pasują są odżucane i wiesz o czymś o czym ja nie wiem i 99% społeczeństwa. Naprawdę nie ma większej różnicy między oszołomami o których wspomniałem w poprzednim poście bez względu na to czy PiS, PO, PSL itp. to i tak realizują tą samą bandycką politykę. Podatki jaki mamy dzisiaj, to nawet za pańszczyzny nie były tak wysokie jak obecnie.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności