Skocz do zawartości

[sondaż wyborczy] Na kogo zagłosuję w wyborach 9.10?


myfinancecompl

sondaż wyborczy  

259 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosuje w yborach 9.10?

    • PO czyli patia [ nierzetelny partner ]ów
      44
    • PiS czyli partia oszołomów
      16
    • SLD czyli komuchy
      7
    • PSL czyli prostytutki
      1
    • PJN czyli PiS light
      0
    • Korwin czyli największy oszołom
      59
    • Palikot czyli miłośnik wibratorów
      48
    • Na nikogo
      22
    • Nie wiem
      9


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Najsmutniejsze jest to, że ludzie wybierają co roku lewicowców i dziwią się ,że nie jest lepiej. Einstein mówił, że powtarzanie tej samej czynności w oczekiwaniu na inne rezultaty jest obłędem. Dlatego głosuję na Nową Prawicę.

Mi się wydaje, że część Polaków robi to świadomie bo ma np. pracę w budżetówce i trudno takiej osobie zagłosować na partię, której celem jest Państwo-minimum a nie 2 mln urzędników...

A jest również więcej osób, które nie interesują się polityką a na wybory idą jak na kabaret i zaznaczają byle co. Wolałbym nie wiedzieć czym się te osoby kierują jeśli zrobić porządną analizę wyborów Polaków...

Dokładnie o tym samym pomyślałem...

Zmartwiłem się strasznie - Jaja se robicie!

Dlaczego?

Einstein mówił, że powtarzanie tej samej czynności w oczekiwaniu na inne rezultaty jest obłędem. Dlatego głosuję na Nową Prawicę.

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Einstein mówił, że powtarzanie tej samej czynności w oczekiwaniu na inne rezultaty jest obłędem. Dlatego głosuję na Nową Prawicę.

PO miało swoją naukę w pierwszej kadencji dajmy im pokazać czego się nauczyło, nie dajmy uczyć się na błędach następnym.

Mikke to zarabia cały czas na adsense i niech mu to wystarczy... nie ma pojęcia o dzisiejszych czasach w polityce, nie ma pojęcia i zaplecza... tak jak w pozycjonowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Einstein mówił, że powtarzanie tej samej czynności w oczekiwaniu na inne rezultaty jest obłędem. Dlatego głosuję na Nową Prawicę.

Trochę Einstein gadał bez sensu w moim przypadku, bo powtórzę tą samą czynność co zawsze, oczekując jednak innych rezultatów, czyli... zagłosuję na Korwina. Jak zawsze :jezyk1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO miało swoją naukę w pierwszej kadencji dajmy im pokazać czego się nauczyło, nie dajmy uczyć się na błędach następnym.

I w ciągu 4 lat zadłużyło nas na ponad 300 mld zł. Trzeba skończyć z rozdawnictwem zamiast oddawać władzę dla gwałtownie skręcającej w lewo partii. Rozumiem, że w 2007 roku Tusk nas oszukał mówiąc o obniżkach podatków, redukcji administracji itp. ale wypiął się na elektorat i wolał zająć się bezprawnym zamykaniem sklepów z dopalaczami.

Zastanawiam się nad SLD

Bez komentarza.

ciekawie by było, gdyby RP wszedł do sejmu

Byłoby średnio ciekawie jak do głosu dojdą ludzie, którzy chcą likwidacji armii, rozdawania darmowego internetu, antykoncepcji itp. Ludzi przyciąga on jedynie wizją redukcji administracji, ale reszta jego poglądów jest mocno lewicowa.

Gry na pc to najlepszy sposób na odpoczynek po pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu sie podniecac...i tak uniewaznia wybory:)

"...Janusz Korwin-Mikke złożył odwołanie do sądu, ale okazało się, że uchwalony na początku roku kodeks wyborczy nie przewiduje rozpatrzenia takiego protestu jeszcze przed wyborami. Obowiązujące prawo nie daje też możliwości Państwowej Komisji Wyborczej wycofania się z błędnej decyzji. Skutek tej sytuacji może, a nawet powinien być taki, że październikowe wybory zostaną uznane za nieważne..."

baner_mini.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intermax - to, że nei dalibyśmy rady pokonać pokonać armii takich krajów jak Niemcy, Chiny, czy USA nie znaczy, że wojsko można zlikwidować.

Wbrew pozorom nasze wojsko jest w stanie nas obronić przed armią białoruską, czy ukraińską.

W świetle ostatnich wiadomości o tworzeniu armii europejskiej powinniśmy tym bardziej zwiększyć wydatki na wojsko, by obronić naszą autonomię w trakcie najbliższych spięć, bo takie na pewno nastąpią w związku z kryzysem w krajach europejskich.

Gry na pc to najlepszy sposób na odpoczynek po pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ja uważam że wojsko w czasach tak zaawansowanej techniki wojskowej jest u nas niepotrzebne i nie stac nas nawet na przyzwoity sprzęt as kryzys zjada nas budżet.I Owszem spięcia będa tylko oni tam na zachodzie będa się martwili swoimi emigrantami którzy im tam zrobią wojny domowe,do Polski raczej nie dojdą bo się boją ,a gdybyśmy byli w lepszych stosunkach z Rosją to ona by nam pomogła w razie czego ,a Rosjan na zachodzie boją się jak ognia na samo słowo Russia marokance turasy i inne trzęsą się jak galareta . Jak oni myślą że tam ludzi w biały dzień za dolara zabijaja na ulicy hehe,nawet o Polsce niektórzy tak tam myślą.

A Białoruś ,trzeba było nie denerwowac Łukaszenki i wtrącac się w cudze sprawy i mielibysby spokój od strony Wschodu ,z ruskimi spokój to Ukraina też by nawet nie pierdła ,a od zachodu tu nie przyjdą od północy też.Nie rozsądna polityka to teraz trzeba marnowac kase na wojsko.

to jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad SLD bo jest tam kilka rozsądnych osób, niestety nie są one najwyżej w hierarchii - np. Kalisz, Balicki...

Co Cię ujmuje konkretnie w programie tej partii? Może Cię oświecę ale takie pierdoły jakimi zajmuje się SLD nie nakarmią Cię.

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eldoka - praktycznie wszystkie liczące się partie nie mają konkretnego programu, dla mnie program to przygotowane projekty ustaw które partia chciałaby wprowadzić po przejęciu władzy.

Niestety programy w ten sposób praktycznie nigdy nie będą prezentowane, bo porostu społeczeństwo jest za głupie aby się tego domagać - sorry, że tak ostro ale to prawda. Zresztą większość społeczeństwa tych ustaw i języka prawniczego by nie zrozumiała.

Dlatego pozostaje opierać się na tym co mówią poszczególni politycy - im konkretniej tym lepiej.

I dlatego np. takie osoby jak Mikke nie mają u mnie szans, bo pomysły tego człowieka to jakieś średniowiecze - ten człowiek to wariat, tak jak nie ma szans PiS - cały czas pyskówka, zero konkretów.

Tak samo Ty Eldoka - jesteś mało konkretny, piszesz o "pierdołach" SLD ale żadnej nie wymieniłeś.

Jestem socliberałem (https://pl.wikipedia.org/wiki/Socjalliberalizm) z większym naciskiem na liberalizm i wolność jednostki, i dlatego w miarę blisko mi do SLD. Natomiast największym problemem tej partii jest bagaż przeszłości i aktualny lider który jest po prostu tragiczny, Napieralski to jakaś pomyłka.

Marek Balicki jest w miarę aktywny na FB:

https://www.facebook.com/pages/Marek-Balicki/359127880265

Co mi się podoba, np. to:

Trzeba skończyć z dublowaniem biurokracji. To w ogóle w ostatnich czterech latach powstało 100 tys. nowych miejsc pracy w urzędach. I trzeba od tego odejść, m.in. likwidując dwuwładzę w Warszawie - komentuje problemy polskiej służby zdrowia Balicki.
Restrykcyjna polityka do niczego nie prowadzi, natomiast przynosi dodatkowe szkody. Na początku należy całkowicie odstąpić od karania posiadania na własny użytek i dopuścić marihuanę do celów leczniczych. O tym i o wielu innych sprawach rozmawiałem na czacie z użytkownikami portalu onet.pl

Balicki działa także bardzo konkretnie:

W Szpitalu Wolskim w Warszawie, którego jestem dyrektorem, zakończyliśmy kolejny etap modernizacji. Za nami otwarcie oddziałów chorób wewnętrznych, dostosowanych do obowiązujących standardów. Było to możliwe dzięki temu, że Szpital Wolski, będący szpitalem publicznym, potrafi wypracować środki na inwestycje

Czyli da się - nie trzeba prywatyzować służby zdrowia aby się ona rozwijała (Balicki jest przeciwny prywatyzacji).

więcej na FB.

Kalisz - popieram go głównie za walkę o prawa różnych mniejszości, czyli generalnie za walkę o wolność. Jednak tak jak pisałem, to nie są pierwszoplanowe figury w SLD, dlatego się zastanawiam.

EDIT:

Co do wykarmienia, to ja się sam wykarmię swoją pracą - niech tylko politycy tego nie utrudniają tworząc absurdalne prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ja uważam że wojsko w czasach tak zaawansowanej techniki wojskowej jest u nas niepotrzebne i nie stac nas nawet na przyzwoity sprzęt as kryzys zjada nas budżet.I Owszem spięcia będa tylko oni tam na zachodzie będa się martwili swoimi emigrantami którzy im tam zrobią wojny domowe,do Polski raczej nie dojdą bo się boją ,a gdybyśmy byli w lepszych stosunkach z Rosją to ona by nam pomogła w razie czego ,a Rosjan na zachodzie boją się jak ognia na samo słowo Russia marokance turasy i inne trzęsą się jak galareta . Jak oni myślą że tam ludzi w biały dzień za dolara zabijaja na ulicy hehe,nawet o Polsce niektórzy tak tam myślą.

A Białoruś ,trzeba było nie denerwowac Łukaszenki i wtrącac się w cudze sprawy i mielibysby spokój od strony Wschodu ,z ruskimi spokój to Ukraina też by nawet nie pierdła ,a od zachodu tu nie przyjdą od północy też.Nie rozsądna polityka to teraz trzeba marnowac kase na wojsko.

to jest moje zdanie.

Araby to w tej chwili najmniejszy problem - odciąć im socjal i albo się wezmą do roboty, albo wyjadą - proste.

Rosjanie by nam pomogli powiadasz? W 39 to według Rosjan też była pomoc.

Z Łukaszenką trzeba żyć w zgodzie to prawda, ale gwarancją suwerenności państwa jest silna armia, a nie obietnice sojuszników i pakty o nieagresji. Jeśli nie mielibyśmy armii to w niedługim czasie ktoś wziąłby Polaków pod swoją opiekę, by zagwarantować bezpieczeństwo ich samych i ich ziem.

I wydaje mi się, że źle mnie zrozumiałeś. UE tworzy armię po to, żeby w razie oporu przy wprowadzaniu różnych praw, ograniczania swobód i wchłaniania mogła interweniować, a nie wysyłać listy z prośbami. To nie będzie tak, że przyjdzie Wehrmacht i wprowadzi nam nowy reżim. Nasza autonomia jest tak duża tylko dlatego, że unia nie ma jeszcze wojska. Mogę cię zapewnić, że jeśli je stworzy to w ciągu kilku lat staniemy się jednym z województw UE.

Gry na pc to najlepszy sposób na odpoczynek po pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem to zasadniczy problem .Gdyby im obcieli socjale za bardzo to by ulice wyglądały jak w Libii czy Iraku oni się ich panicznie tam boja i teraz nie wiedza jak se z nimi poradzić a obcinanie socjali to ostatnia rzecz jaka by chcieli zrobić choc wiedzą że muszą.Czemu mówia o pijanych pracujących Polakach a nie mówią o turasach którzy całe życie na socjalu siedzą?

Rosjanie przynajmniej mieli argument to duży kraj robią dokładnie to samo co teraz Usa :) wielkie mocarstwa zawsze chca władzy. A jak nam zachód pomógł w 39 pomimo tylu umów (z Rosja chyba takowej nie było) a co zachód zrobił po wojnie oddał nas pomimo takiej pomocy z naszej strony .To my rozwallaismy głownie lotnictwo niemieckie na wielką brytania gdyby nie polskie jednostki to Wielkiej Brytani by wtedy ni ebyło i jeszcze wiele innych przykłądów .Wiec większego przyjaciela tu widze w Rosji niż zachodzie

3. Dziwne Szwajcarii nikt nie ruszał (to kwestia odpowiedniej polityki )zreszta skoro tak mówisz to nie wierzysz że ci Nato albo Usa pomoże :) Wojsko musi być tylko po to aby pare osób zarabiało bo to obok narkotyków i prostytucji najbardziej dochodowy biznes ,bezpieczeństwo tu najmniej jest ważne.Zreszta wystarczy odpowiednia umowa z Chinczykami i nikt nas nie zaatakuje oni w przeciwieństwie do Usa czy zachodniej europy dotrzymuja słow ai jak coś obiecają to tak będzie nawet kosztem życia ich rodaków.Tak samo nic nie stoi na przeszkodzie aby życ w zgodzie z Iranem czy Islamem oni nic do Polski nie maja . I teraz mając przyjaciół w Chinczykach Islam nam nie zagrozi i możemy i z tymi i z tymi interesy prowadzić a to są nacje bardzo honorowe,i jestem pewien że sto razy lepiej na tym wyjdziemy niz na tej całej Uni czy Usa które nas głównie oszukują.A i będąc w takim układzie Rosja też by nam juz nie zagrażała a być może i bardziej by sie z nimi liczyła.

Co do ostaniego wątku juz jestesmy ,najlepsze dochodowe biznesy w Polsce sa w rękach osób z zagranicy ,kapitął tez jest wypompowywany na zewnątrz wiec to już troche spóźnione jest ,a UE się prędzej rozpadnie niż zdąży stworzyć jakieś wojsko .

W sumie wojsko jest potrzebne w dzisiejszych czasach tylko po co żeby się bronić przez 2 tygodnie i potem i tak by nas podbili a tak teraz przynajmniej ludziom by się lepiej żyło ,było by więcej firm więcej biznesu i moglibyśmy stać się lepszym partnerem handlowym na świecie co by samo w sobie gwarantowało nam większe bezpieczeństwo ,bo jeżeli jakiś kraj jest bardziej zależny od ciebie to w jego interesie jest aby nikt trzeci nas nie napadł.

Ja naprawdę wierze że Polska mogła by być druga Szwajcarią w Europie,jak se wybraże te miliardy mafii rosyjskiej w naszych bankach ,albo zainwestowane w Polskie firmy,ah Krajom Skandynawskim też by to było na rękę .Albo Islamscy terroryści też pewnie by woleli w takiej Polscke ładowac niż Szwajcarie czy jakieś wyspy Kaymany. Poważnie tak myśle .Tylko żeby tak było nie możemy miec takich zaściankowych klękajacych przed całym światem polityków. Potrzebni są takie Lechy Kaczyńskie tylko w rozsądnym wydaniu nie tak jak to z Gruzja zrobił, no ale odwagi mu nie brakowało,To pan Sikorski wtedy krył się na schodach tam hehe .A już na pewno taki Putin naprawdę podziwiam teog gościa to jest prawdziwy polityk! .Z takimi politykami co my mamy to my możemy co najwyżej polerowąć buty zachodowi nic więcej .No i naród musi być chociaz minimum solidarny a nie jak jest teraz każdy do każdego wrogiem.

Nie wiem to tylko moje zdanie ,utopia???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności