Skocz do zawartości

[sondaż wyborczy] Na kogo zagłosuję w wyborach 9.10?


myfinancecompl

sondaż wyborczy  

259 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosuje w yborach 9.10?

    • PO czyli patia [ nierzetelny partner ]ów
      44
    • PiS czyli partia oszołomów
      16
    • SLD czyli komuchy
      7
    • PSL czyli prostytutki
      1
    • PJN czyli PiS light
      0
    • Korwin czyli największy oszołom
      59
    • Palikot czyli miłośnik wibratorów
      48
    • Na nikogo
      22
    • Nie wiem
      9


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz mogą się martwić o to, co będzie, ale jak skończą się pieniądze to obetną i zaprowadzą porządek choćby za pomocą wojska.

A więc sugerujesz, że lepiej bratać się z Rosją, bo oni przecież tylko nas podbili i wykorzystywali przez 40 lat, a ten podły zachód oddał nas ich strefie wpływów. Widać na pierwszy rzut oka, że Rosja zachowała się lepiej.

Szwajcarii nikt nie zaatakował nie dlatego, że nie ma ona armii, a dlatego, że ona jest armią. Każdy mężczyzna w wieku 18-34 lata cyklicznie przechodzi szkolenie wojskowe trwające 18-21 tygodni i jeżeli jest w wieku poborowym musi trzymać broń we własnym domu i dbać o jej zdolność bojową. Nikt przy zdrowych zmysłach nie zaatakowałby kraju, w którym obywatele są tak przygotowani do otwartej walki i partyzantki.

To, że nasi politycy są żałośni to prawda, ale nie uważam, żeby Lech Kaczyński był wzorem do naśladowania. Fakt podpisania traktatu lizbońskiego dyskredytuje go jak dla mnie. A pan Putin owszem - polityk z jajami, który walczy o interesy Rosji, a nie przychylność reszty świata.

Gry na pc to najlepszy sposób na odpoczynek po pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Holandia chce zlikwidowac piechotę w ogóle :)

I ciężko im bedzie ci emigranci maja też sporo broni w domach jak w Szwajcari więc kto zaryzykuje zaatakowac ich :)

a tak może niech zrobią w Polsce tak jak w Szwajcarii ,choc chyba to nie za dobry pomysł jesli chodzi o nasz kraj :P

Nie sugeruje że z tego powodu powinnismy się z nimi bratać ,raczej dlatego że to najwiekszy kraj na swiecie i nasz sasiad własciwie,ma trochę surowców naturalnych ,duży wpływ na Europę i duża cześć świata (na odwrót juz tak nie jest) najwieksze zasoby słodkiej wody pitnej co nie jest bez znaczenia .Połaczenie z Chinami (choć te dwa kraje się nie lubią) co by pozwoliło robic interesy zarówno z nimi jak i z Rosją dużo taniej(tańszy transport ,brak tysięcy podatków itp) takmi sie wydaje

Absolutnie nie mówie że trzeba Lecha naśladowac chodziło mi o ta konkretną sytuację która może niefortunna jest i nieprzemyślana była jednak odważna .I że Lech miał większe jaja niż ma Tusk,choć głupoty gadał częstomchodziło mi o siłe polityka.

A Putin to wymarzony premier dla Polski ,Tusk nawet próbuje go naśladowac jednak zbytnio mu to nie wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będziemy mieli z tego korzyści to jak najbardziej powinniśmy współpracować z dowolnym krajem.

Murzyn wymachujący gnatem ma o wiele niższą wartość bojową niż przeszkolony Szwajcar z tym samym gnatem, z którym regularnie trenuje strzelanie. Poza tym Szwajcaria służy jako skarbiec dla połowy świata, więc nikomu nie jest na rękę, by ich zaatakować. Jak pokazała historia gdzie najwięksi zbrodniarze trzymali złoto i różne kosztowności? Hitler trzymał sporą część pieniędzy właśnie w tym kraju.

Poproszę informację o likwidacji piechoty Holenderskiej bo to ciekawe.

Gry na pc to najlepszy sposób na odpoczynek po pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie i mi się rozchodzi o to że Polscy politycy nieumiejętnie wybierają partneów biznesowych ,wolą przez pośredników korzystać z usług krajów z którymi Polska mogła by bez pośrednio współpracować.Np Usa chyba "wszystko" bierze z Chin to po co od nich to kupowac zamiast bezpośrednio sie dogadać z" Kimem zamiast z Obama" :)

"Lepiej wymachuje..." to prawda tylko że przy takim scenariuszu mnóstwo cywili by zgineła ,dzieci kobiet taka druga Palestyna by sie mogła zrobić a i to z powodu checi obcięcia socjali ? nie sądze :)

a to z piechota to słyszałem w tv i jest to tylko pomysł chyba albo plan na przyszłość. Jednak to może być logiczne przy takich technikach wojskowych co są teraz to za 20 lat "kilka" osób będzie mogło kierowac zmasowanym atakiem .Albo jak jakiemuś krajowi uda się wybudwać pierwszym baze i broń na księzycu to piechota w ogóle straci racje bytu.

Globalizm idzie wielkimi krokami i bardzo szybko skoncza się prawa człowieka itp to kwestia czasu i środków.

Będzie jak w Japońskich anime :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo Ty Eldoka - jesteś mało konkretny, piszesz o "pierdołach" SLD ale żadnej nie wymieniłeś.

1. SLD narzeka ciągle na kościół a taka jest prawda, że ludzie sami z własnej woli dają pieniądze na tą organizację i nic im do tego.

SLD chce opodatkować kościół czyli tak naprawdę chce kilkakrotnie pobierać podatki. Zarobię 100 zł z czego opłacam podatki na rzecz Państwa i przekazuję uczciwie zarobione pieniądze na dowolną organizację np. kościelną i Wg SLD taka kwota powinna być jeszcze raz opodatkowana.

Nie wiem po co to piszę ale osobę z zadeklarowanym socjalliberalizmem nie przekonam choćbym nie wiem jak się starał bo socjal liberalizm nie może istnieć chyba, że w teorii. Są to dwa przeciwieństwa.

W ogóle mnie dziwi, że tyle osób głosuje na partię SLD, która rządziła nie tak dawno i miała premiera, prezydenta i większość w rządzie a jedyne co zostawiła za sobą to wielkie przekręty...

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym problem ?

nie ma czegoś takiego jak darmowy internet. Aby rozdać darmowe coś tam (np. internet) jest potrzebne:

-praca urzędników rozdających darmowy internet (10 zł / h)

-praca urzędników kontrolujących zwykłych urzędników czy aby nie rozkradają tych pieniędzy

-opłacenie wykonawcy na dostarczenie internetu, oczywiście wybiera się znajomą firmę.

Jak tego nie rozumiecie to:

1) jesteście tymi urzędnikami

2) niedoinformowani

3) idiotami

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo Ty Eldoka - jesteś mało konkretny, piszesz o "pierdołach" SLD ale żadnej nie wymieniłeś.

1. SLD narzeka ciągle na kościół a taka jest prawda, że ludzie sami z własnej woli dają pieniądze na tą organizację i nic im do tego.

Nie do końca bo jest fundusz kościelny na który się składają wszyscy nie ważne czy katolicy czy nie - bo jest finansowany z budżetu państwa.

Powinno być tak jak w niektórych krajach - deklarujesz się czy jesteś np. katolikiem i jeżeli tak to płacisz dodatkowy podatek na kościół, jeżeli nie to go nie płacisz - wtedy kościół utrzymywał by się z wiernych, teraz po prostu wszyscy na kościół płacą.

Po za tym w SLD zapalczywy antyklerykalizm prezentuje kilka osób a nie cała formacja.

Nie wiem po co to piszę ale osobę z zadeklarowanym socjalliberalizmem nie przekonam choćbym nie wiem jak się starał bo socjal liberalizm nie może istnieć chyba, że w teorii. Są to dwa przeciwieństwa.

Niestety mylisz się, wrzucasz wszystko do jednego worka, ponieważ jest wiele różnych liberalizmów i można jest stosować w różnym stopniu. Np. jest liberalizm religijny z którym jest w miarę dobrze w Polsce, bo mniejszości religijne nie są dyskryminowane.

Jest też liberalizm gospodarczy - oznacza on np. jak najmniejsze bariery dla przedsiębiorców, brak korupcjogennych koncesji, etc. Generalnie tanie Państwo. I tutaj jest w Polsce tragicznie. Jednak taka wolność gospodarcza nie wymusza np. prywatyzacji szpitali, czy np. nie wypłacania rent osobom totalnie niezdolnym do pracy.

Tym się właśnie się różni socliberalizm od ultraliberalizmu jaki np. prezentuje Mikke.

Oprócz przekrętów robionych przez "starych towarzyszy" SLD zostawiło np. nadwyżkę budżetową, jak pisałem, bagaż przeszłości i stare nawyki to jeden z minusów tej formacji. Chociaż trzeba też przyznać, że tow. Miller na odchodne dał prezent w postaci szybkich emerytur dla mundurowych co tą nadwyżkę później zjadło - tylko dlaczego PiS z tym nic nie zrobił, zabrakło odwagi ? Dopiero teraz PO zaczyna to ograniczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie głosujesz na ruch poparcia palikota skoro kierujesz się bardziej ku lewicy?

Facet jest przedsiębiorcą i wie co trapi tą grupę społeczną , która buduje tak naprawdę Polskę.

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczyłem właśnie w ankiecie, że głosuję na niego - chociaż nie podoba mi się jego "szołmeństwo". Nie wiem po co to dalej robi, w momencie jak nie jest w PO, ostatnio zresztą trochę gorzej mu to wychodzi.

Jeden moderator napisał tutaj, że to czysty PR - myślę jednak, że to coś więcej niż zabawa w politykę i sam PR.

PO niestety przeistoczyła się w partię konserwatywną - jest im bliżej do PiS niż SLD w dodatku razem z PSL są podatni na zagraniczny lobbing (np. GMO) i za przeproszeniem w du**e mają wolności obywatelskie (pogłębiająca się inwigilacja społeczeństwa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

Zreszta wystarczy odpowiednia umowa z Chinczykami i nikt nas nie zaatakuje oni w przeciwieństwie do Usa czy zachodniej europy dotrzymuja słow ai jak coś obiecają to tak będzie nawet kosztem życia ich rodaków.

[...]

bueheheheh - do dowcipów to przenieście :) na przykładzie autostrady widać jak (...) mają wszystkich i wszystko w nosie :D

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosuję na PO, bo sprawdzili się w trudnych czasach. W ciągu najbliższej kadencji sytuacja gospodarcza na świecie nie będzie lepsza dlatego potrzebny jest stabilny rząd.

PS. poza tym protestuję przeciwko nazwaniu PSL prostytutkami. PSL to partia, która najskuteczniej ze wszystkich walczy o interesy swoich wyborców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności