Skocz do zawartości

[sondaż wyborczy] Na kogo zagłosuję w wyborach 9.10?


myfinancecompl

sondaż wyborczy  

259 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosuje w yborach 9.10?

    • PO czyli patia [ nierzetelny partner ]ów
      44
    • PiS czyli partia oszołomów
      16
    • SLD czyli komuchy
      7
    • PSL czyli prostytutki
      1
    • PJN czyli PiS light
      0
    • Korwin czyli największy oszołom
      59
    • Palikot czyli miłośnik wibratorów
      48
    • Na nikogo
      22
    • Nie wiem
      9


Rekomendowane odpowiedzi

mb, bredzisz od rzeczy.

Widzisz.. ja w przeciwieństwie do Ciebie wziąłem kalkulator do ręki i parę danych podliczyłem.

Tak w 100% też nie znam poglądów wszystkich opcji politycznych ale Korwin-Mikke jest po prostu zbyt skrajny - wszystkich urzędników by powywalał.. nie bierze w ogóle pod uwagę że niektóre urzędy są istotne a mało się o nich mówi - chociażby służby sanitarne. Zapewne w tych latach 20tych poprzedniego stulecia faktycznie były mniejsze podatki itd ale pewnie takich wynalazków nie było - w końcu kto by się przejmował czy czystą mamy wodę albo czy jemy warzywa i owoce bez bakterii...

Socjalizm w eurokołchozie bankrutuje na naszych oczach i jest to dokładnie to o czym mówił kilkanaście lat temu.... właśnie Korwin. Ty jednak dalej błądzisz w tej socjalistycznej utopii uważając za teorię wszystko co jest jej przeciwne.
Ja nie jestem za socjalizmem :D Popieram częściowo idee głoszone przez JKM ale uważam je po prostu za mało realne do wprowadzenia w formie jaką on to proponuje :)
pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Zagłosuję na PO, bo sprawdzili się w trudnych czasach. W ciągu najbliższej kadencji sytuacja gospodarcza na świecie nie będzie lepsza dlatego potrzebny jest stabilny rząd.

A coś dobrego zrobili dla Polski? Chyba tylko podnieśli pensje sobie i nauczycielom...

Wdrożenia i modyfikacje sklepów PrestaShop - webKS.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Korwin-Mikke jest po prostu zbyt skrajny - wszystkich urzędników by powywalał..

To nie jest tak. Powywalałby wszystkich, którzy są zbędni a jak to łatwo sprawdzić?

Po prostu zapytać ludzi czy chcą płacić ze swoich podatków np. na służby sanitarne.

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mcmagik a co w tym złego żeby zamiast umowy z Usa miec z Chinami? Bogatsi ,Silniejsi ,Uczciwsi i kraj rokujący na dobrą przyszłość .Przecież oni w ciągu kilkunastu lat zjedzą zarówno Usa i jak i Europę choćby pod względem inteligencji. i wykształcenia ,bo gospodarczo już to zrobili bez tego tzw. "komunistycznego" kraju ,cały ten pseudo demokratyczny swiat by upadł,a teraz prawdopodobnie zapowiada sie że bez pomocy "humanitarnej" Chin cała Unia i Usa zbankrutuje albo wpadną w jeszcze wiekszy kryzys.Więc żartować to oni będą z ciebie za niedługo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeprowadzili Polskę suchą nogą przez światowy kryzys gospodarczy, największy od Wielkiej Depresji lat 30tych XX w. Dla mnie to wystarczający argument

Ale naiwniak;-) Kryzys w Polsce dopiero nadejdzie. Kryzysy zawsze do Polski przychodziły z opóźnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chandler pozwol ze napisze do Ciebie jak ten kryzys juz bedzie.Szkoda tylko,ze dzialasz w reklamie i wierzysz w te bzdury ,ktore wyglasza Tusk.

Cos sie dzieje...drogi sie buduja.Sorry,ale dla mnie to za malo,zeby na kogos glosowac.

LOK - LIGA OBRONY KRAJU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności