Skocz do zawartości

[sondaż wyborczy] Na kogo zagłosuję w wyborach 9.10?


myfinancecompl

sondaż wyborczy  

259 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo zagłosuje w yborach 9.10?

    • PO czyli patia [ nierzetelny partner ]ów
      44
    • PiS czyli partia oszołomów
      16
    • SLD czyli komuchy
      7
    • PSL czyli prostytutki
      1
    • PJN czyli PiS light
      0
    • Korwin czyli największy oszołom
      59
    • Palikot czyli miłośnik wibratorów
      48
    • Na nikogo
      22
    • Nie wiem
      9


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli nie mielibyśmy armii to w niedługim czasie ktoś wziąłby Polaków pod swoją opiekę, by zagwarantować bezpieczeństwo ich samych i ich ziem.

mała prośba: a możesz dla odmiany odnieść się z tym samym argumentem do historii Szwajcarii?

a może po prostu czas przestać być agresywnymi graczami - bo tak Polacy działali od zarania dziejów - i nie stać po stronie dobrych lub złych - bo tak Polacy działali od zarania dziejów (za wolność waszą i naszą) - czasami raczej warto być neutralnymi... a jeszcze bardziej opłaca się być na tyle bogatym państwem, żeby sobie pozwolić na neutralność. Ale jak tu stać się bogatym państwem, skoro wydaje się pieniądze, które trzeba pożyczać od innych, żeby wspomagać słabiutką i niewiele znaczącą armię...?

edyta: nie doczytałem dalej... widzę, że już ktoś podjął powyższy wątek :)

jak se wybraże te miliardy mafii rosyjskiej w naszych bankach

w naszych? a które są te "nasze"?

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

w pokoju należy być gotowym do wojny:P Każde normalne Państwo tak robi, przykład Szwajcarii, która chroni konta wszystkich dyktatorów świata do mnie nie przemawia:P Nawet syna Kadaffiego swego czasy wypościli z wiezienia, do którego trafił za "drobne" wybryki, po interwencji ojca, który zagroził, że wycofa pieniądze z banków:P

PS: proponuję powtarzać ankietę co tydzień, zobaczymy czy kampanie są skuteczne;], zresztą nie wiem po co różne epitety przy partiach. Rozumiem, że miało być śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jest własnie argument, że bogaty może więcej... :P to po co wywalać kasę, której się nie ma?

mieszkałeś może w Szwajcarii? polecam spróbować. można naprawdę zmienić zdanie w kwestiach słusznych i niesłusznych kierunków naszej polityki.

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem początkujący żadne nasze nie sa chyba tylko jedno z PKO (51%udzuałów) a własnie Alior bank to chyba Polski z Polskim kapitałem nawet? i sa szybkie przelewy za 1zł:)

doler z tym bronieniem kont dyktatorów już tak nie jest jak kiedyś ,od chowania kasy są raje podatkowe albo inwestowanie w złoto czy sztukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zagłosuję zapewne na Nowa Prawicę. Pragnę przypomnieć, że kiedy JKM z UPR wszedł do sejmu chciał - "zakazać zadłużania państwa i planowania budżetu z deficytem". Niestety jego ustawa została wyśmiana bo koryto by wyschło.

Za Palikotem przemawia tylko to, że ma realne pojęcie o biznesie, co niejako jest plusem bo wie doskonale co trapi przedsiębiorców.

Niestety daleko nam jeszcze do Libii, Białorusi, Węgier czy Chin. Ale może kiedyś Polacy stwierdzą że państwo opiekuńcze to nic dobrego i lepiej brać życie we własne ręce.

Pomijam fakt, że demokracja w obecnym wydaniu jest bezsensowna - co z tego że głosuję na partie X która ma program Y skoro po wyborach robi Z zamiast Y.

Może uda mi się zrobić coś dobrego

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jedyną alternatywą jest KNP, czyli Korwin. Nie zgadzam się z częścią jego poglądów a nawet uważam, że nie nadaje się na polityka. Ale jako jedyny chce coś zrobić z wysokimi podatkami, ZUS, systemem szkolnictwa, sądownictwa, urzędnikami, długiem publicznym... Jego "małe" Państwo, które zajmuje się tylko wojskiem, policją i skromną administracją to bardzo dobry pomysł. Nie widzę sensu w płaceniu pośrednikowi, który zabiera mi pieniądze i wydaje je według własnego upodobania.

EDIT:

Dodam jeszcze, że jestem zszokowany faktem, że tyle osób z forum chce głosować na PO. Przypomnę, że przed wyborami obiecywali obniżyć podatki i zatrudnienie w sektorze administracji. Jak wiemy nie dosyć, że się ze swoich obietnic nie wywiązali to jeszcze zrobili dokładnie odwrotnie. Jak można głosować na kogoś kto kłamie?

Każdemu zwolennikowi PO polecam lekturę, po której może spadną klapki z oczu: https://tomaszcukiernik.pl/artykuly/komenta...e-obietnice-po/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś był ciekawy odcinek programu z Marcinem Mellerem. Goście rozmawiali o polityce, każdy popierał inną partię (PO, pis, SLD, RP). Naprawdę każdego dało się słuchać, prócz kandydatki pisu (zacietrzewione nie wiadomo co). Zwolenniczki SLD można było posłuchać, ale zdecydowanie bardziej warto było na nią patrzeć :D Jaro ma swoje "aniołki" to i Napieralski sięga po urodziwe kandydatki, choć akurat w tym przypadku jest to kandydatka z jakimś tam doświadczeniem (pracowała w kancelarii prezydenta Kwaśniewskiego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sądzę, że za sondę w tej postaci mogą Cię spotkać przykre konsekwencje. Dziwię się, że jeszcze administracja nie usunęła wątku. Następnym razem pomyśl zanim coś na forum napiszesz.

W jakiej postaci? Jest pytanie, są wypisane partie biorące udział w wyborach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności