Skocz do zawartości

Palikot - poprzednie osiagnięcia


doler

Rekomendowane odpowiedzi

Piszesz na forum o pozycjonowaniu i nie wiesz jak uzyskać dostęp do pełnej treści za free ? Znajdziesz tam odpowiedź o umorzeniu sprawy przeciwko braciom (Miejmy nadzieje że sprawa zostanie wzniowiona) i ten warchoł pójdzie siedzieć. Jeśli masz wiedzę o wałku na 3 mld zł zgłoś to do prokuratury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Piszesz na forum o pozycjonowaniu i nie wiesz jak uzyskać dostęp do pełnej treści za free ? Znajdziesz tam odpowiedź o umorzeniu sprawy przeciwko braciom (Miejmy nadzieje że sprawa zostanie wzniowiona) i ten warchoł pójdzie siedzieć. Jeśli masz wiedzę o wałku na 3 mld zł zgłoś to do prokuratury.

To Twoje ustosunkowanie?;] a co do prokuratury to czemu Ty nie poszedłeś w tym przypadku, przecież analogiczny tylko na mniejszą kasę więc rada co najmniej śmieszna:P

Ciekawy epitet ale do mistrza Niesiołowskiego Ci jeszcze brakuje, więc póki co Wicemarszałkiem nie zostaniesz bo za mało koszarowe słownictwo w stosunku do opozycji:P

Proponuję zamknąć temat bo odeszliśmy od głównego wątku więc rozmowa do niczego nie prowadzi:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy krok ku normalnosci to bicie ludzi kijem bejsbolowym, grożenie bronia i wymuszenia? Bo Pan o takich zasługach jest liderem jednej z list Palikota. Wyważone słowa Niesiołowskiego? (przebojowy film z youtube chyba wszyscy znaja https://www.youtube.com/watch?v=aggDGlusAEY) No cóż skoro słownictwo na takim poziomie Ci odpowiada, to rzeczywiście i wcześniej opisany Wojciech Penkalski będzie dobrym kandydatem, trudno znaleźć innego kandydata, któremu tak bardzo przyda się immunitet.

Twoj link sie ladowal ladowal a tam nic. Mysłałem, że jakieś argumenty będą a nie kartka do podpisania. Jednak dalej nic:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy krok ku normalnosci to bicie ludzi kijem bejsbolowym, grożenie bronia i wymuszenia? Bo Pan o takich zasługach jest liderem jednej z list Palikota.

to w koncu zresocjalizowal sie czy nie?

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według samego zainteresowanego to tak, de facto ogólnie w więzieniu nie ma żadnych winnych.

W resocjalizacje takich przypadków nie wierzę, a przy założeniu natarczywego antyklerykalizmu o cudzie też możemy zapomnieć;)

Zreszta skazywany trzy razy:

żeby się nie rozpisywać pozwolę sobie zacytować "Po raz pierwszy za to, że "pobił człowieka kijem bejsbolowym i uderzał go nogami po całym ciele". Po raz drugi za "grożenie świadkowi w celu zmiany zeznań". Po raz trzeci za "pobicie i grożenie bronią w celu wymuszenia rozporządzenia mieniem w wysokości 3 tys. zł"

a porównywnia do ludzi, którzy również byli za kratkami tyle, że za komuny są co najmniej nieprzyzwoite.

W innych okrutnych krajach osoba z wyrokiem nie ma czego szukać na scenie politycznej. Na szczęście u nas ma szansę na wejście. Miejmy nadzieję, że pod naszym przywództwem w UE, inne kraje zmienią te prymitywne przepisy;]

To już polecam prędzej na PO, przecież Palikot jeden z lepszych kumpli Komorowskiego a jedna partia tańsza w utrzymaniu:P

tu ma dużo większe zastosowanie PO-light niż w przypadku analogicznym PJN. Po prostu chcą odebrać elektorat SLD a w samym PO jest grono konserwatystów więc nie mogli sobie pozwolić na tak prymitywny populizm (Palikot na krzyzu, bodajże we Wproscie?).

Jeszcze ciekawy artykuł o kampanii Palikota;]

https://niezalezna.pl/16809-sluzby-stawiaja-na-palikota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Słuchajcie, czy naprawdę Palikot jest ostatnim, prawdzimym objawieniem Polski? Bo, kurde, wygląda na to, że nie jest ani populistą, ani komunistą, ani kapitalistą, ot, normalny czlowiek który chce pomóc Polsce! Co o nim myślicie, WYBORCY?

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badania przeprowadzone na wąskiej grupie elektoratu Partii Palikota oraz osób, które nie chodzą na wybory ale lubią sobie od czasu do czasu zaplić coś innego niż papierosy potwierdzają, że w ich objawieniach coraz częściej pojawia się p. Palikot.

Polska na ten temat milczy.

Prawdopodobnie ktoś zagneblował jej usta, ale ponieważ nikt dokładnie nie wie gdzie one są (pewne legendy mówią o miejscowości Dobroszyce na północ od Częstochowy) nie bardzo wiadomo jak obecną jakże niekorzystną sytuację zmienić.

Podobno swoje na ten temat wiedzą anarchiści ale nikt nie chce ich słuchać.

A za oknem świeci słońce. A Ty domains masz od samego rana chęć dysputowania o przyszłości ojczyzny i robienia spisu prawdziwych objawień Polski. Ide na spacer. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako świadomy wyborca Ruchu Palikota mogę się tu wypowiedzieć :)

Ruch Palikota to partia Liberalno-Lewicowa bliżej centrum, aniżeli ortodoksyjnej lewej stronie co jest na pewno plusem. Do mnie przemawia jego ciężka praca w komisji "Przyjazne Państwo" gdzie walczył z głupimi przepisami, gdzie kleli ludzie z komisji że za dużo pracy mają przez to, a nawet góra PO się przestraszyła że taki Palikot będzie miał taki sukces.

Na pewno nie podoba mi się "obyczajówka" Ruchu Palikota, może nie z tego względu że jestem konserwatystą, a bardziej z tego że media skutecznie "manipulują przekazem" co nie stwarza większej ilości wyborców. Po drugie, czy nakarmicie swoje rodziny tym, że nie będzie krzyża w sejmie? Więc w skrócie mam to w czterech literach tą całą obyczajówkę.

Co do gospodarki, to Januszowi Palikotowi oddam każdy głos. Wiem że nie zawiedzie i wiem, że rozumie że największym hamulcem polskiej gospodarki jest biurokracja, zagmatwane przepisy i podatki. Może z podatkami wiele nie zdziała, ale na tym całym polu wiem że odniesie sukces.

PS. Gdyby na czele SLD stał Wojciech Olejniczak i jego ludzie rządzili tą partią, bym miał ból głowy, bo to jeden z nielicznych posłów których szanuje i wiem że coś chce zrobić, jednak stare SLD trzyma się dobrze ....

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Gdyby na czele SLD stał Wojciech Olejniczak i jego ludzie rządzili tą partią, bym miał ból głowy, bo to jeden z nielicznych posłów których szanuje i wiem że coś chce zrobić, jednak stare SLD trzyma się dobrze ....

Bardzo słuszna uwaga. Beton SLD, przez odsunięcie młodych, skutecznie ograniczył chęć by na nich głosować.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

A za oknem świeci słońce. A Ty domains masz od samego rana chęć dysputowania o przyszłości ojczyzny i robienia spisu prawdziwych objawień Polski. Ide na spacer. Polecam.

Byłeś już na spacerze? Super. Tylko nie wiem, dlaczego powinno mnie to obchodzić. A może o przyszłości Polski powinno się dysputować wyłącznie w dni pochmurne? Może masz jakiś argument w tej kwestii?

[...]Jako świadomy wyborca Ruchu Palikota mogę się tu wypowiedzieć :)[...]
Nobody's perfect, ale nie każdy jest kretynem. Sorry, szukałem innego określenia na zwolenników/wyborców partii palikota i poległem. Jeśli znajdziesz coś bardziej adekwatnego, mogę wyedytować.

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domains nie powie jaka jest alternatywa, bo łatwiej powiedzieć, że zwolennicy palikota do kretyni, to takie proste i powszechne. i nic nie wnoszące. poza chęcią pokazania innym jaki to ja jestem mądry :)

korwin raczej już daleko nie zajdzie, uważa, że w rankingu najlepszych graczy w pokera są prawie sami mężczyźni, a z tego wynika, że mężczyźni są inteligentniejsi od kobiet - z taką logiką bałbym się powierzyć mu ubicie muchy w kiblu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności