Skocz do zawartości

Motywacja w Seo, górnolotnie


Pawka

Rekomendowane odpowiedzi

Mi tam zawsze pomaga ten filmik ,gośc ma 95 lat a motywacji ma więcej niż 100 młodych ludzi razem wziętych ,poczekaj aż dojdziesz do studia w którym typ wymienia czym on się zajmuje i co wymyślił a z czego korzystamy do dzisiaj . Typ nie ma czasu nad myśleniem nad motywacja.I najlepszy tekst "Ci ludzi eukradli pana pomysły a on i co z tego dopóki służa ludziom jestem zadowolony " NNiesamowity tok myślenia .Typ nawet z Einsteinem rozmawiał !!!

dla mnie to jest mistrz i ma wiele realnych rozwiązań ,niestety w wolnym rynku i kapitaliźmie to nie działa,no i jego pomysły wymagają wspólpracy ludzi cywilizowanych a że takich nie ma na świecie to jest jak jest.

Krótko gościu który ma na wszystko rozwiązanie i to nie tylko w słowach ale i techniczne rozwiązania .Mistrz świata niestety wielu bogatych ludzi i ich firmy na świecie straciły by racje bytu

Polecam lepsza wersje Future by Design

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo podobny problem z motywacją. Do niego dodać jeszcze fakt, że obecnie mogę żyć na minimum i na dobrą sprawę nie potrzebuję zarabiać praktycznie żadnej kasy... robi się ciężki kawałek do zgryzienia i w ogóle bardzo trudno jest przezwyciężyć się, żeby pracować. Ale bardzo dużo uczą mnie wypowiedzi jeża na tym forum i dzięki nim znajduje wewnętrzny cel i napęd do pracy.

No i najważniejsza rzecz. Nie można robić w kółko tego samego. Polecam szukanie alternatyw.

Mhm... tęskniłem?

Jeżeli szukasz kogoś, kto zrobi profesjonalne zdjęcia, to zapraszam! Fotografia Produktowa - klik klik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

install 20 wordpress dziś i 20 wp jutro, linkowanie ogólne, szczególne,

kolejny swl, jeszcze inny swl taki sam jak poprzednie, zasypiam i widze linki,

gdzie by jeszcze wepchać jutro z 10-15 wordpress? zbyt duże obciążenie serwera, zbyt małe obciążenie, za drogi serwer, a mało stron, za tani, a dużo stron, za dużo transferu, za mało transferu, obok kilka pustych serwerów

Sorry @Pawka, może powinienem Ciebie wesprzeć ale niemal oszczałem się ze śmiechu !!!

Eee tam, do 40-tki to wyścig szczurów, próba dorobienia się, wówczas każdy czuje, że może. Po 40-tce wrzuć na luz, czego nie osiągnąłeś to już nie osiągniesz :D, po co się spinać. Przewróciło się? - niech leży, zanim skiśnie to długo jeszcze... Masz czas, tylko córę wychowaj!

Edyta: Pamiętam, że kiedyś podobnie pogadaliśmy. Znalazłem https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...st&p=850256

Ogólnie - od kwietnia nic się nie zmieniło :) Lenistwo. Wtedy było wiosenne przesilenie, teraz jesienne. Zimą przejdzie napewnooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zaczynasz w SEO - stosunkowo łatwo zarobic jakieś tam marne pięniązki, ale potem po kilku latach, to już się chce mieć dochód pasywny i pracować im mniej, a lepej wcale.

a propos motywacji był kiedyś dowcip: Nauczycielu, Guru, naucz, czym się motywować?

jak odnależć żródło energii? jak się zmusić żeby cięzko pracować i zmienić swoje życie na lepsze?

Guru:" ależ wcale nie musisz się tak drastycznie zmuszać sie żeby zmienić zycie na lepsze, możesz sobie dalej zyc w nędzy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2006 w SEO. Na początku dla zabawy, później dla kasy. Aktualnie sprzedałem większość zaplecza, mam jeszcze paru stałych klientów i parę stronek, z których ciągnę parę groszy z linków i reklam.

Ostatnie 2 lata czułem, że wcale się nie rozwijam, ciągle robię to samo. Czas na zmiany.

Od poniedziałku zaczynam jako programista Java :soczek:

Pozdrawiam

NoteFighter.net - gra uczaca czytania nut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności