Skocz do zawartości

[prywata] Toya - jakie opinie o internecie ?


Wildu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 lat później...

Czy ktoś jest może w temacie po tylu latach? 
Jakieś duże zmiany? 
Przeprowadzam się i mam w planach postawienie nie wielkiego serwera z dostępem dla kilku osób. Do tego jeszcze nadawanie na żywo... 

Do tego potrzebny będzie nie tylko szybki download ale i upload. 

No i oczywiście niskie pingi. 

Ktoś korzysta? Wie? Wypowie się? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modem mam swój raczej da się dogadać bym mógł go używać jako główny i jedyny. 

Upload w normalnej ofercie nawet dla firm mają max 60mb niestety... 

Mój aktualny lokal ma 200mb download i 200mb upload... 

Niestety obawiam się, że nie da się dogadać nic takiego ale mimo wszystko chciałem poznać opinię kogoś kto używa i coś o tym wie a nie "wkurzonych Januszy" na opiniuj.pl.

P.S. Chciałbym się też zapytać czy macie może jakieś sugestie kto w Łodzi miałby może takie możliwości zmiany oferty i personalizowania usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy od lokalizacji ale toyka ma symetryczne łącza w ofercie tylko musisz zadzwonić do nich i  poprosić o niestandardową usługę chyba nawet do 1Gb/s.
Z UPC jest w paru miejscach dosłownie w Łodzi, a tak to jak masz tel to może od orange czy konkurencji dostaniesz. Są jeszcze radiówki 

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolony. Toya jest, działa i w sumie tyle, to tylko łącze internetowe ;)

Prędkości jakieś kosmiczne, nawet nie pamiętam ile, ale pliki się ściągają szybciej niż potem zgrywają np. na pendrive 

Minusem może być brak zewnętrznego IP i to, że IP jest stałe, ale chyba tylko neostrada oferuje takie coś w standardzie (kiedyś tak było, nie śledzę ofert)

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zewnętrzne IP to wydaje mi się każdy da za dopłatą :P

Ogólnie czy ktoś testował może ping na serwery np w centrum USA? :)

Generalnie z tego co wyczytałem i pogadałem przez telefon z infolinii chyba skończy się na wizycie w toyi albo Netii... 

niestety przez telefon nic nie ugadam personalnego :/

jutro zamierzam zrobić tournee po salonach. 

Oby się udało znaleźć coś ok. 

Dzieki za wszelkie info. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności