Skocz do zawartości

1920. Bitwa warszawska.


Nikonem

Rekomendowane odpowiedzi

Uuu, no to mnie zmartwiłeś... Dość dużo obiecywałem sobie po tym filmie. Ogólne wrażenie po filmie było takie, że podobnie jak Ty myślą inni?

E: odpowiedź na post poniżej:

myślę, że zaprzęgną :) Spora część pójdzie tez z ciekawości. Szkoda bo na czytałem się sporo konkretnych artykułów z planu i miało być całkiem dobrze...

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie byłem, ale też mnie słuchy doszły że szmira z dolnej półki, chyba się interes nie zwróci jak nie zaprzęgną szkół przymusowo :)

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci nasi aktorzy, jak już się jacyś znajdą to się ich eksploatuje do granic możliwości. Prawdopodobieństwo znalezienia dobrego aktora jest podobne do znalezienia dobrego piłkarza czyli każdy sobie dopowie jakie ;) Ci aktorzy w ogóle tam nie pasują, ciekawe czy na prawdę po prostu nie ma w Polsce talentów aktorskich czy te szkoły są tak beznadziejne wybierają ludzi którzy mają twarz jak z drewna i nie potrafią zagrać żadnych emocji. No i jak Hoffman to Bohuna tez musieli wcisnąć bo jak inaczej. Ciekawiej już wypadają filmy indyjskie w porównaniu z tym chłamem. Może lepiej zrobić jakąś produkcję pełnometrażową Bagińskiego i aktorów wykorzystać jedynie do dubbingu bo do niczego innego się nie nadają ;)

 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobieństwo znalezienia dobrego aktora jest podobne do znalezienia dobrego piłkarza czyli każdy sobie dopowie jakie ;)

No, pierwsza liga piłki nożnej na inaugurację pokopała nieźle- klik ;) Oglądałem pierwszą połowę.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności