Skocz do zawartości

Dzień Zemsty hackerów


PL-mann

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jak tym razem chłopcy się popiszą ... :)

Dzień Zemsty hackerów

Polskadirect.pl - Dobry katalog firm - Firmy od A do Z

REKLAMA od A do ZFIRMY REKLAMOWE – USŁUGI REKLAMOWE – AGENCJE REKLAMOWE – KATALOGI STRON I FIRMZAPRASZAMY DO REKLAMY

REKLAMA DŹWIGNIĄ HANDLU !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tylko w zeszłym miesiącu skutecznie zhakowali serwery DNS Symanteca, Apple, Microsoftu, Facebooka i kilku innych wielkich firm." , Sony nie pamiętam w sumie, bo jeszcze istnieje Lulzsec i teraz mi się to myli trochę :D , nic tam się dopiero dzień zaczyna, trzeba poczekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też już mi się trochę pomieszało tu LulzSec tam Anonymous itd. itp.

W czwartek FBI ponoć zgarnęła 2 ziomali LulzSec.

Do poczytania.

Powoli mam wrażenie, że media same nie wiedzą, o czym i o kim piszą. :D

Polskadirect.pl - Dobry katalog firm - Firmy od A do Z

REKLAMA od A do ZFIRMY REKLAMOWE – USŁUGI REKLAMOWE – AGENCJE REKLAMOWE – KATALOGI STRON I FIRMZAPRASZAMY DO REKLAMY

REKLAMA DŹWIGNIĄ HANDLU !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa oczywiście nie próżnuje pomiędzy kolejnymi atakami na autorów gier. Jej członkowie podnoszą rękawice rzucone społeczności hakerskiej przez firmę Black & Berg Cybersecurity Consulting. Jak sama nazwa wskazuje, zajmuje się ona bezpieczeństwem w sieci. Właściciel firmy ogłasza konkurs "Cybersecurity For The 21st Century, Hacking Challenge" (Cyberbezpieczeństwo Godne XXI wieku, Wyzwanie Hakerskie), w którym oferuje dziesięć tysięcy dolarów i posadę w firmie osobie lub grupie, której uda się włamać na jej stronę internetową i podmienić znajdującą się na niej grafikę. Na efekty nie trzeba długo czekać. Na podanej witrynie pojawia się logo LulzSec i krótkie hasło "Gotowe. To było proste. Zatrzymaj pieniądze, robimy to dla śmiechu".

Trzeba przyznać, że to jest genialne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się że są to ludzie majętni albo maja wystarczająco dużo wiedzy aby się nie martwić o przyszłość może się uda ,zyczę im tego.

Jednak jak w całej historii ludzkości zawsze się znajdzie jakiś judasz .Wtedy wszystko się skończy a oni zostaną na ciepłych posadkach ,bo geniuszy się nie zamyka tylko wykorzystuje .Nop ale jestem za na 101% ;)

Może się złożyć społecznie i wynając ich do wejscia do rządowych komputerów poznac ich skorumpowane tajemnice ? ja już tez mam dość rządzących:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności