Skocz do zawartości

50 mln w totku!


bardyt

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że też jest większe prawdopodobieństwo trafienia w dużym lotku jeżeli typuje się dziesiątkami czyli:

1-10 - wybieramy jedną liczbę

itp.

Mam nadzieję, że nic mi się nie pomieszało :)

Co prawda miałem prawdopodobieństwo na matematyce dyskretnej, ale ledwo zaliczyłem przedmiot :)

To nie dziwię się że ledwo zaliczyłeś :-P
pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
jeśli wiadomo że tylko jedna osoba by była wstanie wygrać to 50 mln to warto wydać 42mln bo zarabiamy 8 mln

Pomijając fakt, że nie zdążyłbyś wydrukować wszystkich kuponów to możesz nieźle stracić, jak będzie parę szóstek. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram sporadycznie ....kiedyś miałem 5 w Dużym Lotku :)

Baza stron z wysokim  Page index Authority 41  i  Domain Authority 30
Serwis Ogłoszeń z danymi tele-adresowymi, ofertą oraz linkiem do strony!
Serdecznie Polecamy..Dodaj ogłoszenie już teraz! Nie Czekaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale nie mogę się powstrzymać - Totalizator Sportowy to urząd ściągający dobrowolny podatek od idiotów.

Szkoda że żeruje na ich niewiedzy matematycznej i żądzy bogactwa, do którego nie dochodzi się ciężką pracą, lecz łutem "szczęścia" (choć z drugiej strony, wg prawa wielkich liczb Bernoulliego, grając codziennie przez 30 lat, powinno się w końcu wygrać).

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zapewne w seo bym parę złoty włożył :)

Ja bym raczej o SEO zapomniał.. Raz, na zawsze :)

Moje skromne przemyślenia na temat pozycjonowania próbuję przedstawiać na blogu -> https://blog.karlosky.pl
Osoby zainteresowane współpracą w zakresie SEO zapraszam na stronę www.topmaker.pl oraz https://pozycjonowanie-bialystok.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto obstawić liczny znajdujące się koło siebie :) np. 1,2,3,4,5, 6

Jak w losowaniu padną takie liczby, to jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że zgarniemy całą pulę :) Gorzej z prawdopodobieństwem wylosowania takich liczb.

Chodzi oto, że zgarniemy całą pulę, bo nikt takich liczb nie obstawia? Mi się wydaje, że nie byłoby tak pięknie. ;)

Klik - najlepszy Program Partnerski na ruch warezowy.

Klik - profesjonalne teksty na precle, zaplecza, synonimy i inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalizator Sportowy to urząd ściągający dobrowolny podatek od idiotów.

Pozdrawiam, J.

W dużym lotku jest 1/((6/49)*(5/48)*(4/47)*(3/46)*(2/45)*(1/44)) = 13 983 816 zestawów możliwych liczb , ale problem leży gdzie indziej. Ogromna marża totalizatora to swoista premia za ryzyko , nic więcej. Co prawda np: w ruletce amerykańskiej wynosi tylko 2,7% ale jak komuś zbyt dobrze idzie to zamykają stolik i robią tzw. test losowości , sprawdzają krupiera itp. Więc zbyt dużo się nie wygra. Co innego właśnie totek - i na pewno nie jest to gra dla idiotów (pod warunkiem że traktuje się to jako rozrywkę za niezbyt duży % budżetu domowego przeznaczone na rozrywkę.)

Szkoda że żeruje na ich niewiedzy matematycznej i żądzy bogactwa

Pozdrawiam, J.

Podstawy prawdopodobieństwa to chyba gimnazjum. Tak samo można powiedzieć że większość wyższych uczelni żeruje na żądzy bogactwa swoich studentów.

wg prawa wielkich liczb Bernoulliego, grając codziennie przez 30 lat, powinno się w końcu wygrać).

Pozdrawiam, J.

Jak to obliczyłeś ?

Jako ciekawostka : Prawdopodobieństwo wypadnięcia pola czerwone w ruletce to ok 48,6%. Najdłuższa oficjalna seria bez "czerwieni" o której słyszałem to 32 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co innego właśnie totek - i na pewno nie jest to gra dla idiotów (pod warunkiem że traktuje się to jako rozrywkę za niezbyt duży % budżetu domowego przeznaczone na rozrywkę.)

Chyba nie uważasz, że w Lotku mediana wygranej przy kupieniu losów za 10 mln jest większa niż 10 mln? :-)

Podstawy prawdopodobieństwa to chyba gimnazjum.

Co nie oznacza, że z wiedzą z gimnazjum ludzie nie powinni dojść do wniosku, że branie kredytu na dom na 30 lat to postawienie drugiego domu bankowi. A jednak biorą, bo biorą ich znajomi.

Tak samo można powiedzieć że większość wyższych uczelni żeruje na żądzy bogactwa swoich studentów.

Nie, bo ukończenie studiów jest związane z włożeniem w to wysiłku, a nie wyciągnięciem szczęśliwego losu.

Jak to obliczyłeś ?

Zapamiętałem z wykładu z prawdopodobieństwa, ok. 10 lat temu. Teraz nie mam najmniejszych szans/ochoty tego liczyć, wiecie, człowiek z awansem w hierarchii głupieje (spróbujcie porozmawiać z prezesem banku, czy dużej spółki). :-)

Jako ciekawostka : Prawdopodobieństwo wypadnięcia pola czerwone w ruletce to ok 48,6%.

No tak, w końcu jest jeszcze zielone. :-)

Pozdrawiam, J.

O, wyszukałem dla Was ciekawy artykuł na który wpadłem jakiś czas temu:

https://strefatajemnic.onet.pl/ezoteryka/kl...65,artykul.html

Trudno powiedzieć ile jest w tym prawdy, ale fakt jest taki, że pieniądz bardzo degeneruje człowieka, w szczególności wtedy, gdy przez całe życie niczego nie miał. Wystarczy popatrzeć na część branży, której się udało (oczywiście część, nie wszystkich). Tak naprawdę, należy się nauczyć z tym żyć, w taki sposób żeby nie stracić szacunku dla innego człowieka i przypomnieć sobie, że ma się nadal taką samą wartość jak on, bez względu na to czy pracuje "na kasie", czy "kopie rowy". Niestety, większości ludzi się w tyłkach przewraca, od znacznie mniejszych kwót niż nawet przeciętna wygrana w Lotto. :-)

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności