Skocz do zawartości

W którym banku konto?


Burn69

Rekomendowane odpowiedzi

Może się troszke pośpieszyłem kiedyś zakładałem i czytałęm tabele ,widze że do dzisiaj przelew do innego banku w kraju to 5zł

W Ing też widze się zmieniło ale dalej w takim direct wpłąta w banku to 9zł na konto ,średniowiecze.

Dobry bank to taki który ma wszystkie podstawowe funkcje darmowe a nie poukrywane opłaty w końcu to bank czy provident :D

ale to tylko moje zdanie.

Sam korzystam z mbank,alior,inteligo,rabobank

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam mBank, jak kilka osób powyżej. Konto mam u nich już coś koło 3 lat i jestem zadowolony. Wprowadzili co prawda ostatnio opłatę za utrzymanie karty, ale da się jakoś to przełknąć.

Po przekroczeniu płatności bezgotówkowych powyżej 100 zł nic nie płacisz za kartę, tak jak napisał kob22.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alior bank polecam ,przelewy w 15 minut sa tam za 1zł a w mbanku coś koło 30 zł.

Te przelewy w 15 minut to nie dokońca są w 15 minut. Zależy od tego w jakich godzinach go wykonujemy i do jakiego banku wysyłamy przelew. Czasem może to trwać znacznie dłużej, albo i taki przelew może być zrealizowany dopiero na drugi dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności