Skocz do zawartości

Sonda wyborcza


doler

  

95 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagłosuję na

    • PIS
      9
    • PJN
      0
    • SLD
      4
    • Ruch Palikota
      25
    • PSL
      1
    • PPP
      0
    • PO
      12
    • Nowa Prawica
      17
    • Nie idę na wybory
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że wybory już niedługo ponawiam ankietę. Zobaczymy czy kampania przynosi rezultaty;]. (zresztą w poprzedniej były dziwne epitety służące nie wiem czemu)

Numery partii uporządkowałem według numerów jakie poszczególne komitety otrzymały na najbliższe wybory.

Umieściłem 7 partii, które startują w całej Polsce, wyjątkiem jest Korwin z racji, że na forum sporo zwolenników. Jednak proponuję, nie głosować w ankiecie na Nowa Prawicę, jeżeli realnie nie będziecie mogli tego zrobić z racji mieszkania w takim a nie innym okręgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu pisze, że oddano 16 głosów a licząc do kupy z ankiety wychodzi 12:P większe problemy z liczbami jak na onecie:P

To na kogo są te ukryte?;]

Temat poruszany już wiele razy. Jeśli ktoś sprawdzi tylko wyniki, nie oddając głosy jest również liczony jako głosujący.

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak proponuję, nie głosować w ankiecie na Nowa Prawicę, jeżeli realnie nie będziecie mogli tego zrobić z racji mieszkania w takim a nie innym okręgu.

Co prawda w moim okręgu nie ma zarejestrowanej listy, ale 9 wybieram się na wycieczkę gastronomiczno-poznawczo-wyborczą do Torunia, także mój głos na Nową Prawicę JKM.

Nie wiem ludzie, czemu chcecie głosować na PO, PIS i inne lewicowe partie. Przecież widać co socjalizm robi z Europą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po cholerę głosować na PiS? Może i Kaczyński jest patriotą ale w ferze gospodarki leży i kwiczy.

Przykład: Opodatkować najbogatszych

skutek: Biedni będą musieli zapłacić ten podatek od "najbogatszych" bo oni przerzucą to na zwykłych szaraków.

Patriota - idiota.

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barakuś wprowadza socjalistyczne rozwiązania [...]

Barakuś jest tak socjalistyczny jak zarząd McDonalds albo Goldman Sachs ;-) Problemem w USA jest narastający dług publiczny, a pieniądze pozyskiwane przez zadłużanie lądują ostatecznie w kieszeni 2-3% superbogatej części społeczeństwa, ale dług musi spłacać 100% społeczeństwa.

To już nie jest kapitalizm, to jest zwykły zakamuflowany feudalizm nie mający nic wspólnego ani z prawdziwym liberalizmem ani socjalizmem, bo te 2-3% praktycznie nic nie wytwarza tylko obraca pieniędzmi.

Prawdziwy liberalizm i kapitalizm ma u podstaw wolność, a tej w USA wbrew pozorom jest bardzo mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności