Skocz do zawartości

Sonda wyborcza


doler

  

95 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagłosuję na

    • PIS
      9
    • PJN
      0
    • SLD
      4
    • Ruch Palikota
      25
    • PSL
      1
    • PPP
      0
    • PO
      12
    • Nowa Prawica
      17
    • Nie idę na wybory
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Po cholerę głosować na PiS? Może i Kaczyński jest patriotą ale w ferze gospodarki leży i kwiczy.

Przykład: Opodatkować najbogatszych

skutek: Biedni będą musieli zapłacić ten podatek od "najbogatszych" bo oni przerzucą to na zwykłych szaraków.

Patriota - idiota.

nie wiem czy oglądałeś jego wywiad gdzie o tym mówił, czy widziałes jedynie wyjęte jedno zdanie w wiadomościach bo na to wygląda. On nie zamierza podnosić żadnych podatków, mówił, że to czarny scenariusz w przypadku znacznego spadku w gospodarce. Więc mówił jedynie, że wtedy należy nie brać od tych którzy i tak żyję w biedzie. Zauważ, że w USA bogaci w tym roku sami zadeklarowali chęć płacenia większych podatków:P widząc nastroje społeczeństwa.

Mógł jak Tusk powiedzieć, że będzie pięknie, obniżymy podatki a później podnieść, tym właśnie się różnią.

Twoje mocne argumenty nie mogły obyć się bez inwektyw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że to czarny scenariusz w przypadku znacznego spadku w gospodarce

Sweet! No w sumie racja, jak wzrost gospodarczy spadnie to co mi tam, Przyhamujmy go jeszcze, żeby się całkiem zatrzymał.

BTW, nie idę, bo nie mam na kogo głosować, na socjalistów na będę, na złodziei nie będę, na faszystów tym bardziej. A prawica w Polsce może być liczona w promilach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę, że ludzie potrzebują zmian i dlatego np. Rucha Poparcia Palikota może mieć spore poparcie. Szkoda tylko, że rzeczywiście nie pojawiają się nowi ludzie i partie, które w sposób realny miałyby szansę coś zmienić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności