Skocz do zawartości

Kurs języka rosyjskiego


milkus

Rekomendowane odpowiedzi

Już od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie, żeby rozpocząć naukę rosyjskiego. Tak jak u większości starych wyjadaczy na PiO, miałem go w szkole podstawowej i chciałbym sobie przypomnieć / nauczyć się języka od podstaw.

Na Allegro jest wiele kursów. Pytanie tylko który z nich wybrać? Preferował bym coś, co mógłbym odsłuchać z domu do pracy i z pracy do domu w samochodzie (książka w domu). A że obowiązków mi nie brakuje, to podkreślę że z czasem mam krucho.

Może na PiO znajdzie się ktoś, kto uczył się języka rosyjskiego z Allegrowych kursów i mi coś poleci ?

Na razie ten kurs przykuł moją uwagę : https://allegro.pl/rosyjski-krok-po-kroku-c...1797692965.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arve_lek rosetta stone wygląda ciekawie, choć widzę że tanie nie jest (149 funtów poziom podstawowy). Ale stronę mają tylko w języku angielskim i mam wątpliwości, czy dla polaczka będzie to odpowiedni soft.

EDIT: A i link jeszcze https://www.rosettastone.co.uk/learn-russian (myślę, że to o to chodzi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak.

Masz parę możliwości:

- kupić RS

- warez

- kupić coś tańszego

- itp.

;)

Choć RS jest naprawdę warte wydania paru złotych :) Pozostaje jeszcze kwestia złodziejstwa.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy dla polaka ten program będzie odpowiedni? Wolałbym wiedzieć nim wydam taką kasę.

Ja wiem tyle, że moi znajomi sobie chwalą, więc raczej jest odpowiedni (zresztą od groma osób chwali ten program, nawet na forum nlp). Ja niestety nie miałem przyjemności na nim się uczyć, aczkolwiek mam zamiar to zrobić w najbliższym czasie.

Jaka jest skuteczność takich kursów czy naprawdę można się z nich nauczyć do perfekta danego języka czy raczej słabe podstawy na nich można załapać?

Nie wiem ;)

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o naukę samych słówek, to polecam fiszki - czy to robienie ich samemu czy też kupno. Ja i kupowałem i robiłem sam i efekty bardzo dobre.

Swoją drogą także zamierzam przypomnieć sobie rosyjski.

Odradzam tanie książki, kupiłem jakiś czas temu podręcznik ruskiego dla początkujących w jakimś markecie za kilkanaście złotych i książka ma szereg błędów (trochę jeszcze języka pamiętam ;).

@milkus

A nie myślałeś o jakimś kursie online, elearningu? Jestem w takiej samej sytuacji jak Ty, dzięki za temat :]

SeoUslugi.pl - tworzenie tekstów oraz zaplecz. Faktura VAT, kilkuletnie doświadczenie poparte opiniami naszych zadowolonych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest skuteczność takich kursów czy naprawdę można się z nich nauczyć do perfekta danego języka czy raczej słabe podstawy na nich można załapać?

Koleżanka opanowała dzięki takim programom angielski w stopniu średnio zaawansowanym, więc widocznie można się nauczyć.

Pogooglałem trochę i zamówiłem Niet Problem

https://ksiegarnia.pwn.pl/produkt/5610/rosy...podstawowy.html , czyli książka + mp3 + SuperMemo (ponoć skuteczne w samodzielnej nauce języków obcych)

Jak będzie mało efektywny, to dopiero pomyślę o RS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykły kurs na płycie plus 20 minut z falami alfa przed zaczęciem słuchania.(lub cicho w tle przez cały czas).

Minimum wkładu ,zadowalające efekty.

Ja tak uczę się angielskiego od 2 miesięcy i już się z każdym dogadam w tym języku .Gorzej z gramatyką :) ale Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności