Skocz do zawartości

czy można znależć konkretnego użytkownia po nr IP


warol

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem taką stronę https://www.ripe.net/ i tam wyskoczyły następujące dane czy to jest posiadacz tego IP czy tylko jego dostawca?

Dane jakie uzyskałem

netname: SMSNET

descr: Szczecin

country: PL

admin-c: GG8496-RIPE

tech-c: GG8496-RIPE

status: ASSIGNED PA

mnt-by: MNT-SMSNET

source: RIPE #Filtered

person: Imię nazwisko

address: ulica

abuse-mailbox: email

phone: +telefon

remarks: ! =============================================================

remarks: Kontakt dla organow Panstwowych

remarks: dane maila i telefon

remarks: ! =============================================================

usunąlem wszelkie znane mi dane identyfikujące właściciela

Bezgotówkowo auto zastępcze z oc sprawcy na czas naprawy. Jeśli natomiast chcesz kupić tanie OC naprawdę dobra multiagencja. Czy każdy może mieć apartament na wynajem i na tym zarobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem odpowiedzi. proszę wytłumacz

edit

Chciałbym się tylko dowiedzieć kto wypełnia formularz na mojej stronie i wysyła maile co 5 sekund.

z zapytaniem czy to jest dziwne. Bo naprawdę nie mam czasu na odbieranie maili co chwila.

Chyba nawet święty krzysztof by się wkurzył

Bezgotówkowo auto zastępcze z oc sprawcy na czas naprawy. Jeśli natomiast chcesz kupić tanie OC naprawdę dobra multiagencja. Czy każdy może mieć apartament na wynajem i na tym zarobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admin-c: GG8496-RIPE

tech-c: GG8496-RIPE

status: ASSIGNED PA

mnt-by: MNT-SMSNET

https://apps.db.ripe.net/whois/lookup/ripe/...G8496-RIPE.html

zglaszac na abuse, to kablowka wiec powinni zareagowac

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.smsnet.pl/

Mail z logami do abuse@smsnet.pl, grzegorz.gaj@smsnet.pl, szczecin@smsnet.pl z pewnością załatwi sprawę.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info.

Czy administrator ma obowiązek udostępnienia logów maili czy to tylko jego dobra wola.

Bezgotówkowo auto zastępcze z oc sprawcy na czas naprawy. Jeśli natomiast chcesz kupić tanie OC naprawdę dobra multiagencja. Czy każdy może mieć apartament na wynajem i na tym zarobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności