Skocz do zawartości

Sens studiowania?


Rogal

Rekomendowane odpowiedzi

Podsumuję tutaj pewne powiedzenie: Wiedza wiedzą, tytuł tytułem .....

Ogólnie żałuję że poszedłem na studia, uważam to za duży błąd w moim życiu. Studiowałem na studiach publicznych ekonomię, gdzie niczego przydatnego co by na prawdę się przydało w życiu zawodowym nie nabyłem.

Studia licencjackie wyglądają naprawdę marnie, w porównaniu z dobrym technikum ekonomicznym i uważam że promil studentów studiów ekonomicznych by zdało egzamin zawodowy z technikum. który zdałem z wynikiem 80%.

Jak ktoś chce coś osiągnąć w życiu, polecam studia zaoczne i rozwijanie swojego doświadczenia zawodowego. Na pewno lepiej wyjdzie niż studiowanie dzienne, natomiast studia dzienne są dla leni co chcą sobie przedłużyć życie beztroskiego dzieciństwa .....

--------------------

Tekst odnosi się do 80-90% studiów w Polsce, reszta to prestiżowe studia z których osoba na pewno coś wyniesie z niego i gdzie profesorowie i cała ta banda teoretyków nie traktują studentów jak zło konieczne przeszkadzające im w pracy .....

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja mam 27 lat i sobie pomyślałem że jak na razie to przez te 1/3 (założyłem że będę żył 90 lat) życia to słabo się naszykowałem na resztę. Więc poszedłem od tego roku na studia. Zobaczymy jak to będzie, ale myślę sobie że nie można umieć za dużo ;)

Jeżeli lubisz drinki i alkohol, oraz niedługo się żenisz, nic tak nie pomoże rozbawić gości jak barman na wesele. Cała polska, najlepsza zabawa i superbarman :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności