Skocz do zawartości

Steve Jobs nie żyje


M_K_S

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet Google zamieściło adnotację o tym wydarzeniu na głównej. Cóż, osobiścien nie przepadałem za jego produktami, ale żyłki marketingowej można mu było pozazdrościć.

Najlepsze kserokopiarki, drukarki dla biura Xerolux.pl

A jeśli szukasz stołu drewnianego lub szklanego zapraszam na MeblujDom.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

"Kiedy miałem 23 lata byłem wart ponad milion dolarów, ponad 10 milionów dolarów gdy miałem 24 lata, a kiedy miałem 25 lat było to już ponad 100 milionów dolarów. Ale to się nie liczyło, ponieważ nigdy nie robiłem tego dla pieniędzy."

STEVE JOBS

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kiedy miałem 23 lata byłem wart ponad milion dolarów, ponad 10 milionów dolarów gdy miałem 24 lata, a kiedy miałem 25 lat było to już ponad 100 milionów dolarów. Ale to się nie liczyło, ponieważ nigdy nie robiłem tego dla pieniędzy."

STEVE JOBS

Nic dodać, nic ująć... Wielki człowiek

NEWS.jpg

3 Miesiące pozycjonowania GRATIS!

Zadzwoń do naszego specjalisty 607 107 712 i omów szczegóły!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne odczucie, jednak trochę byliśmy do tego przygotowywani, tak mi się wydaje. Wszystko już zostało powiedziane, R.I.P

Dobry był z niego marketingowiec

Załatwił po śmierci link dofollow z Głównej strony Google. Szacun.

Robię ruch w IF.PL - SEO na dużą skalę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizjoner, dzięki niemu wiele rzeczy rozwinęło się jeżeli chodzi o komputery osobiste - termin już trochę niemodny ale ściśle oddający to co zrobił z apple na początku (1976 - 1985).

Generalnie wszystko co jest dobre w Apple to w większości jego zasługa.

...jednak fanem samych produktów Apple nie jestem, powiem więcej: Apple sucks, mam szacunek do niego za to co zrobił na początku kariery i co później skopiował windows i wielu innych - głównie za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności