Skocz do zawartości

Mamy nowy rok


Diwi

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe ździwiło mnie że ktoś napisał 13 minut przed nowym rokiem coś w temacie z Jaggerem :D

pozdrawiam

;):D

--edit--

Jezeli dziwne jest to, ze pisalem cos 13 min przez nowym rokiem, to dziwne jest tez to ze ty siedzisz na tym forum o tej godzinie ;)

Zresztą spójrz na godzine mojego postu i godzinie na zegarze. U mnie jest teraz 2:37, a data postu to? ;)

A tak w ogóle happy new updates in google!

Jeżeli nie wiesz czemu mój post jest taki, a nie inny to zajrzyj tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczęśliwego, Wszystkim.

champagne_truffles_large.jpg

pzdr!

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My się wczoraj nieźle wkopaliśmy. Już zacząłem żałować, że nie zostałem w domu przed komputerem. Jednak jakoś udało nam się uciec z tamtąd na jakąś domówkę u znajomego znajomej znajomego... itd... W przyszłym roku bardziej przemyślę kwestię wyjścia gdziekolwiek na Sylwestra.

W sumie nie było źle, ale mało brakowało a wróciłbym do domu jeszcze w 2005. (Bilet miesięczny miałem do 31-12-2005 23:59, więc zaoszczędziłbym 1,25zł)

PS. Picolo jest dobry na kaca, w każdym razie dla mnie.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy Nowy Rok, kaca i rozwaloną łape ... :(

Wesołego, kurczę :)

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności