Skocz do zawartości

LINKI - czy ktoś przedobrzył?


Kapsel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Obserwuję jedną firmę która nagle z kosmosu wskoczyła na 1 pozycje w bardzo popularnej frazie.

Sprawdziłem jej linki i ma przeszło 6 tys linkow z czego 99% pochodzą z adresu (oczywiście podstron).

Jej obecny PR 2 a następny prognozowany jest na 5 :)

Będę obserwował tą firmę ale sądzę że tylko chwilowo jest tak wysoko i może niedługo zostać ukarana przez google.

Tak czy inaczej im dłużej się wczytuję w forum i im dłużej obserwuję ruchy google stwierdzam - Google jest bardziej nieobliczalne niż sądzimy

Kapsel Heinekena

Fajny kubek, fajne kubki i może coś jeszcze

Kubki reklamowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem słyszałem tylko że bardziej prawdopodobny w tym przypadku byłby sandbox.

Sam mówiłeś (ERBITku) że trzeba powolutku linki dodawać coby nie przebobrzyć.

Kapsel Heinekena

Fajny kubek, fajne kubki i może coś jeszcze

Kubki reklamowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra czasem warto coś napisać od serca

Są dwa sposoby przedobrzenia

a)Sandbox co jak na dzisiejsze czsy nazwał bym "pikusiem" bo 2-3 duże updaty i z sandoxa czy filtrs się wychodzi.

b)Zjawisko zeszłoroczne wypad z wyników na głowną frazę (półban,ćwierćban,filtrus strasznus:D) czy jak to zwał.

5 stron już takich widziałem

Mianownik -systemy linkujące

Wiecej narazie się nie podziele bo za wcześnie na wnioski

Naturalne linkowanie to lekarstwo tylko trwa to z zasady 3 razy dłuzej :( czyli moze trwać np rok

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności