Skocz do zawartości

[prywata] 40 URODZINY ŻONY


Leszczu

Rekomendowane odpowiedzi

to może skok ze spadochronem bez spadochronu ??:)

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
...Myślę, że SPA czy restauracja to trochę pójście na łatwiznę. Bądź oryginalny, kreatywny, zaskocz JĄ i może przy okazji samego siebie :)

Kobiety najbardziej doceniają prezenty, w które włożyło się trochę własnej roboty i serca...

Też bym sie ku temu skłaniał. Gitara, własna piosenka, telefon do żony by wyjrzała przez okno (albo i nie, zalezy czy dasz rade głośno to "załatwić") i jedziesz z koncertem. Potem kolacja i macie wspomnienie do końca życia :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup jej coś co lubi. Widziałem w sklepach promocje na xbox360 lub PS3. Z pewnością Twoja żona lubi grać to się ucieszy. Do tego możesz kupić skrzynkę browaru lub od razy zgrzewkę dobrego alkoholu wysokoprocentowego. Ewentualnie kup sobie, znaczy jej, nową wieżę stereo lub kino domowe, żeby mogła oglądać filmy w fullhd - najlepiej te sensacyjne. Możesz też wymienić samochód na nowy, to przynajmniej żonka będzie mogła wygodniej pojeździć jako pasażer. To tyle moich pomysłów. Wybierz co Ci się podoba :)

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lubisz majsterkować to kup jej skrzynkę porządnych narzędzi i pożyczaj od niej :)

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co lubi.

Ostatecznie wg zasady: każda kobieta jak sroczka - nigdy nie oprze się biżuterii :)

Ludzka kreatywność jest największym zasobem. R. Florida

Moderowany_katalog_stron_50.pngZapraszam do moderowanego katalogu stron i ogłoszeń: https://http4u.pl Podstawowy wpis za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieciaki "sprzedać" na wieczór/noc - (żone wypchnąć na cały dzień z domu) zrobić własnoręcznie kolacje, przygotować nastrój itp. zrobić niespodziankę - najlepiej coś własnoręcznie przygotowanego :hello:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy ma zapaść decyzja co to będzie? kiedy to święto? Może coś mi wpadnie jeszcze do głowy fajnego to dopiszę :)

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, nawet jak trafi, to będzie ciekawie! ;) A może coś w tą stronę... ;)

Phishing pod jej ulubioną stronę z zaproszeniem na kolację ;)?

wypozycjonuj jej strone za darmo ;)

Padłem, chyba najlepszy pomysł :)

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phishing pod jej ulubioną stronę z zaproszeniem na kolację ;)?

Fajny pomysł, może kiedyś wykorzystam :) podmienić strone banku, tymbardziej jak sie ma dostęp do jej prywatnego laptopa to banał do zrobienia ;)

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności