Skocz do zawartości

Firefox i czeste zawieszanie sie


MateuszI

Rekomendowane odpowiedzi

Trens - to tylko psychologia przyzwyczajenia, miałem to samo, ale wreszcie się od tej syfiastej przeglądarki odzwyczaiłem. Nie widzę w FF niczego czego nie ma w SRWare Iron. Co więcej w SRWare mam np. na starcie zaj*bistego inspektora DOM (CTRL+SHIF+I) - coś co w FF mam dopiero po zainstalowaniu jakiegoś firebuga czy innego dodatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Anonim44 - dlaczego tak strasznie jesteś przywiązany do FF? Jest tylko innych lepszych przeglądarek: Sea Monkey, Opera, SRWare o którym wspominałem.... odradzam tylko Chrome bo to szpieg google.

Nie jestem. Ale wtyczki sporo dają, a były czasy gdy FF była równie funkcjonalna co szybka. Ostatnio do niej wróciłem i widzę różnice. Sprawdzam zareklamowany SRWare i narazie spoko. Jak to możliwe, że to klon chroma?

_______________

Portfolio design łódź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to możliwe, że google nie stworzyło od podstaw tej przeglądarki tylko wzięło bodajże opernsourcowy silnik i na jego bazie zrobiło chrome, dodając do niego szpiegowanie tego co user robi w internecie.

Dlatego każdy może sobie zrobić podobną przeglądarkę na tym silniku - i tak zrobili niemcy tworząc SRWare ale usuwając z niego inwigilację usera.

W związku z tym że rdzeń silnika jest taki sam, wszystkie dodatki do chrome działają na srware - w każdym razie nie spotkałem się z takim który by nie działał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najnoszy firefox jest do xxxx...ja mam zainstalowaną starszą wersje i śmiga aż miło..A flash player to cały czas na firefoxie mi się coś psuje...masakra.. zaczynam sie powoli przezucać na chrome

Zobacz koniecznie Blog Doroty oraz pamiętaj że do gry w paintball będą Ci potrzebne kulki do paintballa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co Wam chodzi z tym FF7. Działam na ubuntu 11.10 z FF7 i najnowsza wersja znacznie odmuliła mi komputer i działa o wiele sprawniej. Na FF6 miałem problemy z aplikacjami webowymi typu Google Docs i potrafiła się przyciąć na jakiś czas, ale teraz chodzi płynnie. A wszystko siedzi na słabym, zakładowym sprzęcie. Jakiś tam stary Celeron 3k i 2GB RAM.

W domu działam też na Win7, lecz sprzęt jest o wiele lepszy (i7, 8 GB RAM) i tam za bardzo nie widać różnicy. Tam wszystko działa szybko :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po aktualizacji z 7 do wersji 8beta miałem nadal to samo, przeglądarka przywieszała się dalej co chwilę, ale wyczyściłem cały cache i wszystko wróciło do normy. Tylko zapamiętane hasła i.t.p poszły w pizdu (liczyłem się z tym :D), ale godzina roboty i wszystkie hasła stron już siedzą w przeglądarce :)

Teraz działa pięknie ;)

Linkuj dalej i nie pier*ol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem to samo, myślałem że u mnie jest coś nie tak :D

unistalowałem FF, zainstalowałem ponownie i wszystko cacy. Niestety nic innego nie pomagało.

FreeS - i na jak długo taka reinstalacja pomaga ? ;) Strzelam, że po miesiącu zaczyna się robić to samo, w dodatku deinstalując tracisz dużo ustawień, musisz na nowo instalować dodatkowe wtyczki...

tak... pomogło na 8 dni. znowu mam to samo :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego siedzę na FF ver 3.6.23 z otwartymi od kilku dni ~8śmioma instancjami. Zakładek w sumie pewnie 50+. Jak zaczyna z lekka mulić reset firefoxa zakładki się ładnie re-otwierają i kolejnych parę dni spokoju.

Pewnie SRWare jest fajny, ale cena przeniesienia i zmiany przyzwyczajeń za wysoka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności