Skocz do zawartości

Naruszenie praw własności do znaku towarowego ;)


Mich@ł

Rekomendowane odpowiedzi

Myślicie, że większość z tych stron (https://www.google.pl/search?q=poczta+kwiatowa&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a) należy do jednej firmy/osoby? Widzę mnóstwo blogów/zapleczówek linkujących do jednej stronki... Ciekawe co zrobiłoby google z tym fantem... Jeśli tak bardzo dbają o swoje patenty to można zadbać o uczciwość w wyszukiwarce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie, drugi sklep w serpach to firma zarejestrowana w USA, której ten patent nie tyczy, to jednego z forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem list i nie byłoby w tym nic zdrożnego, bo rozumiem, że mają zastrzeżony znak i go chronią. Chodzi raczej o to, że list jest źle skonstruowany, w formie i treści sugerując jakobym to ja był podmiotem naruszającym ich prawa, czyli właścicielem serwisu, do którego prowadzi ta fraza i czerpiącym z tego faktu korzyści. Jako że wszystko tyczyło się webmini, przejrzałem wszystkie swoje katalogi i pobanowałem każdą domenę linkującą z tą frazą. Najwięcej stracił na tym właściciel znaku towarowego, bo najwięcej jego wpisów zbanowałem (też dodają się do webmini), nie mówiąc już o tym, że robią sobie niezły negatywny PR w necie, bo dyskusje na temat ich gróźb ciągną się w serpach. W każdym bądź razie ani ja, ani żaden z moich znajomych na pewno nie skorzystamy nigdy z usług tej firmy :)

02-468x90.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam się na tych zastrzeżeniach, ale Oni mają zastrzeżony znak słowny: poczta kwiatowa i jak rozumiem POCZTA KWIATOWA oraz PoCztA KwIaToWa też temu podlega, ale czy poczta-kwiatowa też podlega temu zastrzeżeniu?

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie ile taka operacja kosztowała tą firmę ? Trochę listów wysłali, wiadomo kancelaria za darmo nie pracuje, w jednych przypadkach mieli ułatwione zadanie poprzez whois, w innych pewnie pomógł NASK. Miał ktoś przypadek, że jego domena byłą zarejestrowana np. w namecheap lub jakimś innym z ukrytymi danymi i dotarli do was ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to przerabiałem u siebie - przyszedł 1 list bo do reszty dane sa poza granicami Polski !!!

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja im wysmarowałem maila odnośnie całej sytuacji, gdzie poruszyłem też kwestię kosztów i mało ekologicznego podejścia do tematu, bo wystarczył mail lub telefon. Ogólnie szanuję prawo każdej firmy do ochrony własnych znaków towarowych, więc usunięcie tego typu wpisu to nie problem.

02-468x90.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności